Yöresel Tarif KUMPİR ( Sponsorum Nevreste )

Yöresel Yemekler

Genel değerlendirme puanınız ?

• 1 puan

OY: 1 1,1%
  • 2 puan

• 3 puan

• 4 puan

• 5 puan

OY: 3 3,4%
  • 6 puan

OY: 3 3,4%
  • 7 puan

OY: 9 10,1%
  • 8 puan

OY: 14 15,7%
  • 9 puan

OY: 16 18,0%
  • 10 puan

OY: 40 44,9%

• Ankete Katılan
    89
çok güzel yapmışsın inan okadar imrendimki şuan yapma yada çıkıp yeme imkanım olsa bi dk durmazdım süper görünüyo malzemelerde hep benim sevdiğim malzemeler:KK16::KK56:

olmadı şimdi bu bu saatte:KK19:

yarışmayamı katıldı acaba nasıl oy vercem ben sana :26:

Sağol canım:KK16: Damak tadımız aynıymış:KK19:
Ben de kendi damak tadıma göre ayarladım malzemeleri:KK56:
Canım diğer konuya yazdım, yarışma bitimin de anket açılıp oylama yapılacak:KK16:

Sağol canım:KK16: Damak tadımız aynıymış:KK19:
Ben de kendi damak tadıma göre ayarladım malzemeleri:KK56:
Canım diğer konuya yazdım, yarışma bitimin de anket açılıp oylama yapılacak:KK16:

sana oy vermezsem içimde kalır canım:KK16:
evet damak tadımız aynı gerçekten yakın olsak ne iyi olurdu çaya gelirdim sana :KK52::KK56: sende yaptığın leziz yemekleri bana denettirirdin sırf denemek için yiycem yani gözüm olduğundan değil :KK53::KK52:

ellerinize sağlık kusursuz olmuş kumpiriniz başarılar diliyorum:KK16:
Çok teşekkür ederim, size de başarılar:KK16::KK16:

sana oy vermezsem içimde kalır canım:KK16:
evet damak tadımız aynı gerçekten yakın olsak ne iyi olurdu çaya gelirdim sana :KK52::KK56: sende yaptığın leziz yemekleri bana denettirirdin sırf denemek için yiycem yani gözüm olduğundan değil :KK53::KK52:

:KK9::KK9:
Ne iyi oludu ara da mesafeler engel olmasa:KK5:
Canım benim daha yarışma bitimine çok var, bütün tariflere bakıp öyle karar verirsin:KK34:
Beğeniler bile beni çok çok mutlu ediyor:KK16::KK16:

Çok teşekkür ederim, size de başarılar:KK16::KK16:

:KK9::KK9:
Ne iyi oludu ara da mesafeler engel olmasa:KK5:
Canım benim daha yarışma bitimine çok var, bütün tariflere bakıp öyle karar verirsin:KK34:
Beğeniler bile beni çok çok mutlu ediyor:KK16::KK16:

ne iyi olurdu sen tarif denerdin bende test ederdim:KK52::KK52:

bukadar becerikli bi hatun mutlu olsun zati:KK16::nazar:

Patatesin olmazsa olmaz hali..Kumpirr :KK16::KK56:
Kumpir yeme bahanesi ile hep Ortaköye kaçarız ailecek..O yüzden evde yapmam :KK9:Yaprsam eşim nasılsa yapabiliyorsun,yapta yiyek der..olmaz :KK9:
Ellerine emeklerine sağlık Vuslatım... :KK56: Yarışmada başarılar.. :KK19:
Not: Evde kimse olmadığı zaman denemeyi düşünüyorum :KK9:

Patatesin olmazsa olmaz hali..Kumpirr :KK16::KK56:
Kumpir yeme bahanesi ile hep Ortaköye kaçarız ailecek..O yüzden evde yapmam :KK9:Yaprsam eşim nasılsa yapabiliyorsun,yapta yiyek der..olmaz :KK9:
Ellerine emeklerine sağlık Vuslatım... :KK56: Yarışmada başarılar.. :KK19:
Not: Evde kimse olmadığı zaman denemeyi düşünüyorum :KK9:

Çok teşekkür ederim canım:KK16::KK16: Yaza ben de bir gideyim şu Ortaköy e merak ettim kumpirini:KK56:
Kendine mi yapıcan sadece:KK9:

Çok teşekkür ederim canım:KK16::KK16: Yaza ben de bir gideyim şu Ortaköy e merak ettim kumpirini:KK56:
Kendine mi yapıcan sadece:KK9:
Kızım ve oğlumla beraber yiyebiliriz aslında,onlar ispiyon etmezler beni..Yoksa onlarda o bahaneyle Ortaköy den olurlar :KK9:
Ortaköy ün kumpiri meşhurdur..Hele o sokağa girince kumpircilerin sizi kendi tezgahına çekme çabaları görülmeye değer bir manzara :KK9: Ortaköy camii sinin yanında,denize karşı kumpir yemek ayrı bir zevk... O cicili bicili sokak tezgahlarından alışveriş yapmakta çok zevkli :KK52:
Kesnlikle Istanbula geldiğinde uğramalısın canım :KK34:

Kızım ve oğlumla beraber yiyebiliriz aslında,onlar ispiyon etmezler beni..Yoksa onlarda o bahaneyle Ortaköy den olurlar :KK9:
Ortaköy ün kumpiri meşhurdur..Hele o sokağa girince kumpircilerin sizi kendi tezgahına çekme çabaları görülmeye değer bir manzara :KK9: Ortaköy camii sinin yanında,denize karşı kumpir yemek ayrı bir zevk... O cicili bicili sokak tezgahlarından alışveriş yapmakta çok zevkli :KK52:
Kesnlikle Istanbula geldiğinde uğramalısın canım :KK34:

Öyle can çekici anlattın ki bir an kendimi oralar da hissettim:KK9:
20 sene İstanbul da oturdum Ortaköye gitmedim hiç:KK30: İnşaAllah uğrucam canım:KK16:

X