Yöresel Tarif KUMPİR ( Sponsorum Nevreste )

Yöresel Yemekler

Genel değerlendirme puanınız ?

• 1 puan

OY: 1 1,1%
  • 2 puan

• 3 puan

• 4 puan

• 5 puan

OY: 3 3,4%
  • 6 puan

OY: 3 3,4%
  • 7 puan

OY: 9 10,1%
  • 8 puan

OY: 14 15,7%
  • 9 puan

OY: 16 18,0%
  • 10 puan

OY: 40 44,9%

• Ankete Katılan
    89
Şimdi bütün kumpir hayranları burda iken "ben kumpir sevmem" desem beni pıçaklarlar mı :)
-------------

Her ne kadar sevmesem de, gayet güzel bir sunum olmuş Emeğine sağlık

Aman bebişim senin sevmemen iyi olmuş yav..Bakma bu kategoriye sen..Gecenin bi vakti canın çeker, elimizden bişi gelmez.

Ben de ben de bayılırım Kafa kadar kumpiri tek başına yerim

Ben de..Çatlayana kadar yiyorum..

Hatta bi anımı anlatayım..O dönemlerde voleybol oynuyorum dside..
Neyse antremandan çıktık, meşhur bi kumpirci var bizim burda..
Oraya geçtik..Tüm kumpiri bitirdim..
Ben kabuklarına da bayılırım..Temizse ve kızarmışsa mutlaka yerim tuzla karabiberle

Kabuklarını da bitirdim..Geriye bitek kartonu kaldı

Garson geldi, baktı, baktı, baktı...

"Abla onu da paket yapayım mı" dedi

Cafedeki herkes ne gülmüştü yahu, rezil oldum

Aman bebişim senin sevmemen iyi olmuş yav..Bakma bu kategoriye sen..Gecenin bi vakti canın çeker, elimizden bişi gelmez.
Zaten ben bi tuhafım, hiç aşermedim, nerdeyse doğurcam bu aralar aşerdiğimi düşünüyorum geç kalmış olsam da Ne görsem canım çekiyor :)
Tamam bakmıyorum, menülerde yaprak sarması yoksa gerisi önemli değil. Onu görürsem şimdi üşenmez oturur sararım o derece

Canının istediğini mutlaka tat..Toprak olsa tadacaksın der annem hep..Aman haa..
Ousa söyle gitsin bulsun getirsin..

Çatlıcam şimdi Benim kızım da yedi dün kabuklarını oldum

Rabbim sağlıcakla kavuştursun bebeğinizi

çok güzel görünüyoor ellerinize sağlık ben de evde kumpir yapmayı denemek istiyordum pazar günü sizin tarifinizle deneyeceğim inşallah

bana bi kumpir lazımmmmmmmmmmmmmmmmmmm

bide kola lazımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

oda bu gece lazımmmmmmmmmmmmmm oda bu gece lazımmmmmmmmmmmmmmmm

içine kısır yapaydın iyidi kaçtane iç malzeme seçme hakkım olurs aolsun 3ünü kısırdan yana kullanıyorum kısır+kısır+kısır+turşu+zeytin+acı sos vazgeçilmezimmmmof yaa cok canım istedi

çok güzel görünüyoor ellerinize saðlýk ben de evde kumpir yapmayý denemek istiyordum pazar günü sizin tarifinizle deneyeceðim inþallah
Çok teşekkürler, umarım beğenirsiniz

Kumpiri kısırlı olarak denemedim ama eminim lezzetlidir, ben de çok severim kısırı
Hamilesiniz canınızı çektirdiysem helâl edin hakkınızı...
Bebeğizi sağlıcakla kavuştursun Rabbim

Son düzenleme:

yarın atıcam fırına patatesleri sonra hakkımı helal ede ede yicem suan avcumu yaladım nabayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…