Kuma

Yani olabilir böyle bir durum kocanızın kalbinin cömert olduğuna işaret bence kadını da eve çağırın beraber yaşayın bu devirde iki evi geçindirmek zor kocanıza yazık

Erkekler yapar ama bukadarida pes yani. Kardesim sen nasılda hala bu kocaya dayanıyorsun anlamadim hatta seviyorsun, valla ben olsam arkama bile bakmazdım sanki dünyada bir tek o erkekmi var.....

Ben kocamı seviyorumdan sonrasını okumadım
Başınıza gelenleri kendiniz seçiyorsunuz
üzerine kuma gelmiş hala seviyorum diyorsanız eşinizin yerinde ben olsam bende sizi bırakmam ki. Adamın yediği önünde yemediği arkasında

Anlamadım nasıl hala kocanı seviyorsun?

Allah yardımcınız olsun benimde tanıdığım var böyle 2 eşli sırayla gebe kalıyorlar 2.yi bekarım diye kandırmış ailesi öğrenince 1. Ye beji öldürecekler demis öyle kabul ettirmis araları çok iyiymiş ilkten çok kavga etmişlerde resimlerini gösterdi 2 side birbirinden güzel geçen adam pişkin pişkin 3. olmak isteyende var diye hava atıyordu çok zor bir durum bu.Insanlar hep kadınları suçluyorlar bazı erkekler böyle yetinmeyi bilmiyorlar yaşayan bilir biz ne desek boş üzücü bir durum o adam vazgeçmez ama bunu bil ondan ayrılır başkasını kuma getirir erkeğin hakkı 4 tür kültüründen yetişmiş bir ülkeden ne bekliyceksin

2 gün onda 2 gün sizde öyle mi
Haftanin günleri 4 e mi indi

Düzeltme: Ay sonradan idrak edebildim sanırım iki gün sana iki gün ona,sonra tekrar baştan

Son düzenleme:
Valla.ben inanırım böyle tipler var.
Allah'ın cezaları
Benim bir velim var.23 yıl önce birinin üzerine kuma olmuş,o adamdan iki oğlu var biri benim öğrencim.Adam eski eşle de boşanmamiş,23 yıldır aynı böyle üç gün onda üç gün bunda mekik dokuyormus.

çevremde böyle bir örnek var eniştemin dayısı

Türkiye'de evli adam 3 çocuğu var o sırada Amerikaya gidiyor orada biriyle tanışıyor sonra buradaki kadını resmi olarak boşuyor amerikadakiyle resmi evleniyor vatandaş oluyor şimdi amerikada olan kadınla resmi evli buradaki kadınla dini nikahlı ve iki kadında bunu kabul ediyor

hatta geçenlerde burdaki kadın daha yeni doğurdu herkes kafayı yemiş

Iki tarafta olayı kabullenmiş adamda hayatindan memnun iki evin arasinda mekik dokuyor.aldatmalarda bedel odetilmezse devam edermiş sizde bedel ödetmek bi yana dursun kabullenme var kadin hamileymiş ailelerinizin bu durumdan haberi var mi?merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…