Küçük İkoncan Suri Cruise:))

ben bir yerde surinin kendi giyindiğini okumuştum...
şimdiden karışmıyormuş anne babası ne giydiğine....
bir de ya bu kız babadan hiç mi bişey almamış???
tıpatıp anne....

Zaten kendi giyindigi belli oluyor canım baya alakasız seyler üzerindekiler .. sempatiksalakcinni

ben sevmedim yaaaa :umursamaz:

bu ne böle hiç çocuk havası yok bu çocukta 3 yaşındaki çocuk böle mi giyilir yazık valla acıncak bi halde çocuk çocukluğunu yaşayamıyo resmen alsanaalsanasmile

Vuuuuuu inanılmaz bir kız çocuğu !!!!

Kılık kıyafet seçiminden ziyade o bakışlar endam duruş nedir yarabbim çok etkileyici,çok sevimli kıyafetlerinde ayakkabıları dışında ebest olan hiç bir yan yok zengin güzel bir kız çocuğu yeşil çoraplar pembe babetler başka kimde bir arada bukadar güzel durabilirki ben bayıldım....

Ünlü Hollywood çiftinin bebeklerinin ilk kakasının heykeli 30 Bin dolardan açık arttırmaya çıktı!!!
Tom Cruise ve Katie Holmes'un 19 haftalık kızları Suri'nin kakası heykele konu oldu. e-Bay internet sitesinde açık arttırmaya sunulacak olan bronz heykelin açılış fiyatı 30 bin dolar (43 bin 800YTL.) Gelir, çocuklara yardım fonuna verilecek.

6541142iu4.jpg

kıymetli çocuk..:)

1. şakamı bu? :1shok:
2. bu hayatımda duyduğum ve de gördüğüm en saçma şeylerin başına geçti, bunu alacak olanın aklını seveyim. üstten 330 bin dolar verselerde eve sokmam! akannehir
bayılazam,daha neler görüp,duyacam?!

ya kızın yüz hatlarına falan bakın, büyüyünce ne kadar güzel olacağı o kadar belli ki, çok şirin:hulya:

X