Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Küçük göğüslerle kendimi daha değersiz ve nötr hissediyorum . Ve en acısı da hiç bir

Alınan bir kilonun 200 gr gögüse gidrr diye okumustm canm cogunlukla yag dokusundan olustgu için ama kalan 800 kalcaya gidiyosa dikkat etmek lazm :))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Alınan bir kilonun 200 gr gögüse gidrr diye okumustm canm cogunlukla yag dokusundan olustgu için ama kalan 800 kalcaya gidiyosa dikkat etmek lazm :))

Benim öyle canım kalça büyük ama göğse gitsinde benim derdim o , göğse gidebildiği kadar gitsin kalçayı ben bi şekilde hallederim egzersizle sıkılaştırırım en kötü liposuction bişeyler yaptırırım yada egzersizle sıkılaştırırım öyle kalır büyük kalçada güzeldir :) ama yeterki yeterki göğsüme gitsin göğsümü biraz büyütsün

İnsallah canm internette gögüs kaslarını geliştiren hareketler de var ben hiç denemedim üşendim :))) ama bak istersen

İnsallah canm internette gögüs kaslarını geliştiren hareketler de var ben hiç denemedim üşendim :))) ama bak istersen

Ben göğüs kasımı çalıştırdığımda küçüldü göğsüm canım çünkü sıkılaştı heralde o yüzden göğüs kasımı çalıştırmaya karşıyım küçülmesin zaten küçük başka yollar deniyorum hem kilo alarak hem bu çaylarla yağlarla bakalım olucak inşallah zaten kocaman olsun diye bi derdim yok bir avuç yeter

Seninki eskiden bu resimdekinden çok mu küçüktü canım? Şimdi bu resimdekinde büyük mü? Benim bu resimdeki gibi olsun yeter bana :) http://www.2kadin.com/m/200/157398.jpg

Ozaman 60 kilo idealdr canm sana ama brn zorunlulgm oldugu için hap kullandm bir arkadas bahsetmiş haplar zararlı diye önce bir kilo alarak denemeye calıs :)

Doğum kontrol hapından mı bahsediyosun canım? Bendede adet düzensizliği var bende kullandım 2 ay doğum kontrol hapı ama bende büyütmemişti o hap qlarista mıydı öyle bişeydi adı

Doğum kontrol hapından mı bahsediyosun canım? Bendede adet düzensizliği var bende kullandım 2 ay doğum kontrol hapı ama bende büyütmemişti o hap qlarista mıydı öyle bişeydi adı

Aynen ondan bahsettim canm ben yasmin kullanıyorm büyüme yaptıgına ben sahit oldm kendimde ama kişiden kişiye degişirmi bilemem

Aynen ondan bahsettim canm ben yasmin kullanıyorm büyüme yaptıgına ben sahit oldm kendimde ama kişiden kişiye degişirmi bilemem

Değişiyo sanırım canım bazılarında büyütüyo dk hapları bazılarında büyütmüyo, canım yukarda paylaştığım resme baktınmı

Kızlar çok araştırdım bu masaj ve çayları vs bırakınca telrar eski haline dönüyormuş. Balon gibi yani ( doğru mu bu deneyenler ve bırakanların yorumuna ihtiyacım var özel msj atarsanız sevinirim takip edemiyorum pek.

canım benim takma kafana dicem ama bende çok takanlardandım.seni anlıyorum.yokmu maddi olanakların protez taktırsan ..hem ayrıca bir kadın asla erkek için yaşamamalı sakın kendini erkek arkadaşın için üzme.sen farklı yaratıldığın için kadınsın memen olduğu için değil unutma.
varsa imkanların yaptır bişeyler görüntüden değil kastım pskolojin düzelsin.yani yine kendin için kimse için değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…