Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Küçük göğüslerle kendimi daha değersiz ve nötr hissediyorum . Ve en acısı da hiç bir

B cup mı? B cup benim ancak ameliyat ile görebileceğim bir beden.. Muhtemelen konu sahibi arkadaş da aynı şekilde ki böyle bir konu açmış. Burda konu göğüs küçüklüğü değil göğsün hiç olmaması..

B cup mı? O ne ki ben onu bile bilmiyorum kullanmasam yeridir o derece vahimm

O yalanmış ya burda evli arkadaşlar söylüyorlardı, büyümüyormuş.

Evet yalanmis evli arkdaslar var onlarda buyutmek istiyor buyise ablamin buyirdu bi hamileyken buyidu sonra foss ona buyumuyorrr buyumuyor buyumuyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yok kız bende de yok düzler adet döneminden iki hafta önce B Cup oluyor adet bitince fısssssssss çok kötü hissediyorum dışarıya çıkmak istemiyorum hiç bi iş yapmak istemiyorum alışana kadar çok kötü ya

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

benim de aşırı küçük 75 beden sırf biraz büyüsünler diye doğum kontrol hapı kullanıyorum 1 hafta oldu şu an bişey yok ama 1 ay sonra farkeder heralde tahta gibi olduğum için erkeklerin dikkatini hiç çekmiyorum yalnızım ben......

Canım kaç yaşındasın? Ben destekli takıyorum o yüzden insanlar göğsüm var sanıyo oysa yok

Takılma canm ya bukadar benim de yoktu evlendigimde eşim cevizleri ufak diyemi benden sakladn yıllarca dedi bende hayr tabiki neysem oyum begenmiyosan almasaydn dedim halbuki utanıyordm sonra biraz kilo aldım dogum kontrol hapı kullandm simdi desteksiz 80 kullanıyorm zamanla büyür sıkma canını

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kaç kilo aldın canım? Önceden kaç bedendin? Ve hangi doğum kontrol hapı ? Çok soru sordum kusura bakma :)

Ben de yıllardır kullanıyorum doğ. kont. hapı ama tık yok..

bende de bu sorun var malesef allah tan iççamaşırcıyımda çözüyorum durumu fakat eşime sölüyorum hep silikonmu yaptırsam dıe izin vermıyor :2:

Kaç kilo aldın canım? Önceden kaç bedendin? Ve hangi doğum kontrol hapı ? Çok soru sordum kusura bakma :)

Önceden 49-50 kiloydum canm 20 yasında evlendm simdi 59-60 kiloyum 25 yasındaym önceden desteksiz 75 bile olmazdı içi boş kalırdı pamuk koyardım simdi 80 tam geliyor canm yasmin kullandm ben hem korunma amaclı hemde adet düzensizliğim yüzünden ama zamanla büyütor bence kadın oldukca insan vücudu da degişiyor

Anladım canım boyun kaçtı onuda öğrenebilirmiyim ? :)

Dogum kontroller hormonlarda ve zamanla kisirlik yapihor kullanmayin bence jinekoloh dedi bana

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Boyum 165 canm

Canım bende senle aynı boyum ve şuan 54 kiloyum 62 olmayı düşünüyorum inşallah benimde biraz büyür kilo alınca zaten ben çok bişey istemiyorum biraz büyüsün yeter ama kalçamdan alıyorum genelde kiloyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…