Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

İyi akşamlar herkese ❤️ Burada yaz diyince deniz ve misafir sezonu demek bu yüzden az giriyorum buralara. ozrengin ozrengin abla borçtan 40 bin düşer misin? Yatırım maalesef yok. Ağustostan itibaren çeyrek gününe girdik. İlk ay bana gelecek 10 tane işte eşimin ameliyatı dalan derlen belki bir tane Ajda yaptırır. Ya da hepsini ameliyata ayırırım o yüzden tam yatırım diyemiyorum bakalım ağustosta karar vereceğiz ona
Hoş geldin cano 💕
Allah eşine de şifa versin

Hamsiköy sütlacı hazır fındıkları da kavurdum😊
Eline sağlık ablacim
İyi akşamlar herkese ❤️ Burada yaz diyince deniz ve misafir sezonu demek bu yüzden az giriyorum buralara. ozrengin ozrengin abla borçtan 40 bin düşer misin? Yatırım maalesef yok. Ağustostan itibaren çeyrek gününe girdik. İlk ay bana gelecek 10 tane işte eşimin ameliyatı dalan derlen belki bir tane Ajda yaptırır. Ya da hepsini ameliyata ayırırım o yüzden tam yatırım diyemiyorum bakalım ağustosta karar vereceğiz ona
Allah sifa versin canim

Oyyyy uyyyy ben geldim🤣
Cocuklar popeyes istediler avmye gittik
400tl oraya verdim. Kardesimlerde geldi onlarla da tatlı yedik onlar ödediler.benim kız eve ye girdi 300de orada harcadık. Sınırı aştın bu ay başka bisey yok dedim ordan kendine tsirt bakiyordu tartıştık eve geldik
buyukbasa tirit yaptim dolapta kemik vardi haslamistim gunduz.
tqtli yemesem olurmus cok yedik bugün hemen yürüyüşe çıktım 1 saat hızlı tempoda yürüdüm. Duş aldım yatıyorum iyi geceler bal bacilar😘

Afiyet olsun harika menüler yineee... O sutlaclar ne oyleee Allah'ım enfes öğretmenim.. Kanat tarifide adeta sarımsağın sosunnkokusu geldi dercesine dolar milyoneri dolar milyoneri çok guzell ..

Not : bugünde para harcamadim bu benim için rekor ikinci gun
Gel kız ikram edeyim 😘

Oyyyy uyyyy ben geldim🤣
Cocuklar popeyes istediler avmye gittik
400tl oraya verdim. Kardesimlerde geldi onlarla da tatlı yedik onlar ödediler.benim kız eve ye girdi 300de orada harcadık. Sınırı aştın bu ay başka bisey yok dedim ordan kendine tsirt bakiyordu tartıştık eve geldik
buyukbasa tirit yaptim dolapta kemik vardi haslamistim gunduz.
tqtli yemesem olurmus cok yedik bugün hemen yürüyüşe çıktım 1 saat hızlı tempoda yürüdüm. Duş aldım yatıyorum iyi geceler bal bacilar😘
Hoş geldin canım
Senin kız babasına aldırsın biraz da babasını yolsun
Büyükbaşa tirit yaptım yazdığını trip attım şeklinde okumam ilk başta 🤣🤣🤣🤣

Yediklerin afiyet şifa olsun 😘😘

Bana senin gibi yürüyüş arkadaşı lazım 😪😪

Iyi geceler tatlı rüyalar canım Allah'a emanet ol 😘

Günaydın mutlu hafta sonları herkese..

Yemek hassas noktam gelirim öğretmenim...

Dolar milyoneri denerim tavuk kanat daha doğrusu kök kanadı seviyorum bende airfryda yapılan en güzel şey sanki o gibi geliyor...
Dily çok çok geçmiş olsun.ciddi birşey değildir inşallah diyecem ama ameliyat deyince sustum ...
Thewitcher afiyet olsun seni kızı seviyom yaa eve de neler var.sanki gratisde yine kampanya var diyorlardı gerçi gratisede gitmeyeli epey oldu.
Alacağım her ürün boykot listesinde bende almayarak bir başka boyuta geçtim.
Yarın 10 günlüğüne bir tatil yapacaz oglusla bakalım benimde içimden büyük baş diyesim geliyor 🤣🤣🤣 bizim hanzo ödedi güya otel i ama.artik orda mucizevi bir harcama şeyi çıkartmaz oğlan inşallah
Oğlana sebep yazın bile yaz okulunda dişinden ötürü bir hafta gitmedi okadar gidip gelirim sonra özel dersleri başlar haftada 3 ders haftada 2 fiziktedavi ve belki haftada 1 de sevdiği bir aktivite yaptırıyoririm ama.getir götür al giydir çıkart aslında benim tempo başlıyor sonrada okullar acilor yine başa sararim poaca börek sezonunu ...

Hala 200 gram vermiş haldeyim tam 3 aydır dikkat edip veremeyen bir ben.. gelince Ağustos bütçesinden diyetisyene bir meblağ ayirririm belki. Okul masrafları okul harcamaları ya Ağustos maasini gelmeden harcadım yazarken bakalım:KK66:

Günaydın mutlu hafta sonları herkese..

Yemek hassas noktam gelirim öğretmenim...

Dolar milyoneri denerim tavuk kanat daha doğrusu kök kanadı seviyorum bende airfryda yapılan en güzel şey sanki o gibi geliyor...
Dily çok çok geçmiş olsun.ciddi birşey değildir inşallah diyecem ama ameliyat deyince sustum ...
Thewitcher afiyet olsun seni kızı seviyom yaa eve de neler var.sanki gratisde yine kampanya var diyorlardı gerçi gratisede gitmeyeli epey oldu.
Alacağım her ürün boykot listesinde bende almayarak bir başka boyuta geçtim.
Yarın 10 günlüğüne bir tatil yapacaz oglusla bakalım benimde içimden büyük baş diyesim geliyor 🤣🤣🤣 bizim hanzo ödedi güya otel i ama.artik orda mucizevi bir harcama şeyi çıkartmaz oğlan inşallah
Oğlana sebep yazın bile yaz okulunda dişinden ötürü bir hafta gitmedi okadar gidip gelirim sonra özel dersleri başlar haftada 3 ders haftada 2 fiziktedavi ve belki haftada 1 de sevdiği bir aktivite yaptırıyoririm ama.getir götür al giydir çıkart aslında benim tempo başlıyor sonrada okullar acilor yine başa sararim poaca börek sezonunu ...

Hala 200 gram vermiş haldeyim tam 3 aydır dikkat edip veremeyen bir ben.. gelince Ağustos bütçesinden diyetisyene bir meblağ ayirririm belki. Okul masrafları okul harcamaları ya Ağustos maasini gelmeden harcadım yazarken bakalım:KK66:
Gel kız 😘 Ben de yemek yapmayı yemeyi yedirmeyi severim 😊

Tatili maddi anlamda en az harcamayla kapatabilmeni diliyorum 😊

Sen Antalya'daydın değil mi tatil için rota neresi ?
Evladın çok şanslı annesi sen olduğun için Allah sana her anlamda güç kuvvet versin 😘

Hep diyorum yesek yesek ve hiç kilo alamasak 😏😏

Hoş geldin canım
Senin kız babasına aldırsın biraz da babasını yolsun
Büyükbaşa tirit yaptım yazdığını trip attım şeklinde okumam ilk başta 🤣🤣🤣🤣

Yediklerin afiyet şifa olsun 😘😘

Bana senin gibi yürüyüş arkadaşı lazım 😪😪

Iyi geceler tatlı rüyalar canım Allah'a emanet ol 😘
Allah razı olsun ablacim
Babasına aldıramaz almaz çünkü kendisi ne gerek varcılardan

X