Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Perperisan olduk Allah'ım beterinden saklasın oysa amelyattan çıkınca sadaka da verdim . Allah kabul eylesin ..yani gruplarda konu açık hastaneyi Dr u deşifre edesim var ki bir iyilesssin babası dava açacak zaten ... Zaten ona da mesgale olur ve bari onu yapsin.. hastane sürecinde de aşırı sinirlerimi bozdu... Bugün de bosayacam kesin ve bu sefer çekişmeli olsun sürünsün diye ugrasacam... Okadar canımı sıkıyor öyle manipülasyoncu ki Allah başa vermeye

23 temmuzda il içi
Yks 28 inde başlıyor cumartesi ne alakaysa 😏
Oooo az kalmış bütün okullar da boşluk var mıymış belli mi bari yerleri seçimler.yani inşallah güzel bir okul ilçe ne istiyorsan olurda ev sahibinden kurtulursun inşallah 1+1 evin olsun ama kurtulmaya bak

Perperisan olduk Allah'ım beterinden saklasın oysa amelyattan çıkınca sadaka da verdim . Allah kabul eylesin ..yani gruplarda konu açık hastaneyi Dr u deşifre edesim var ki bir iyilesssin babası dava açacak zaten ... Zaten ona da mesgale olur ve bari onu yapsin.. hastane sürecinde de aşırı sinirlerimi bozdu... Bugün de bosayacam kesin ve bu sefer çekişmeli olsun sürünsün diye ugrasacam... Okadar canımı sıkıyor öyle manipülasyoncu ki Allah başa vermeye
Kesinlikle dava açın
Dur şimdi duygusalsın yükselme hemen sakin kafayla düşünürsün Allah hidayet versin

Oooo az kalmış bütün okullar da boşluk var mıymış belli mi bari yerleri seçimler.yani inşallah güzel bir okul ilçe ne istiyorsan olurda ev sahibinden kurtulursun inşallah 1+1 evin olsun ama kurtulmaya bak
Belli değil canım, geçen sene ikinci il içinde bi tane bile boşluk yoktu. Ama bu sene olacak inşallah (dua yerine geçsin) hem de okuluma yakın istediğim gibi bir evim olacak 🤲🏻 amin

Bende böyle hep vericiyin verdikçe yuzsuzce ödemez oldu ben verdikçe artırdı dozunu şimdi kira faturalar herşey bende çocuğun masrafı arada mutfağa birkaç birşey alır ki çoğu kendi zikkimligi zaten... Arabamı bile bunun yüzünden sattım aynı meseleler o bin uzun yere anasigile git gel ben LPG benzin ekle MTV TÜİK kasko öde aman...

En sinir oldugum erkek tipi oysa tanistigimiDa hiç böyle değildi ki bende zaten yiyici biri değildim ... Aman parası gitmesin az olsun kalitesizide olur mobilya degilmi tekrar alırız aman perdeler orta kalite yapılsın ... Zehir zıkkım lanet olsun ona verdiğim özveri için bin pismanim...

Çok hızlı giriş yaptım kaç gündür çocuğun hastalığı hastaneye git gel bagris cagris kredikartı harcamaların regl üstüne tuzu biberi oldu ..

Neyse afffo

Bu arada karadeni turu çok iyi duruyor öğretmenim benimde çocuk büyüsü de bende free veya çocukla takilabilsem ..
Benzer huylular bizlere denk gelmiş anlaşılan Allah bildiği gibi yapsın bunları
Olmak gerekiyor demek ki
Kesinlikle aynı fikirdeyim
Acıya acıya acınacak hale geldik
2 bardağı varsa kırmak gerekiyormuş bunların
Biz 2 bardağı varsa 3 edelim diye uğraştık ama Allah bilsin

Hayretler içerisinde okudum 😱 şikayet etsenize böyle cehalet böyle acemilik olmaz Allah korusun ya çok daha ciddi bir şekilde reaksiyon verseydi ay ürperdim 😠
Çok çok geçmiş olsun 😕
Allah razı olsun gerçekten ya birde okadar araştırdık en iyisi diye paranla rezil olmanın hikayesi kisaca
Belli değil canım, geçen sene ikinci il içinde bi tane bile boşluk yoktu. Ama bu sene olacak inşallah (dua yerine geçsin) hem de okuluma yakın istediğim gibi bir evim olacak 🤲🏻 amin
Aminnn dua olarak diyelim kesinlikle olsun tabi inşallah
Benzer huylular bizlere denk gelmiş anlaşılan Allah bildiği gibi yapsın bunları

Maaalesef bende kurtulmuştum.ne güzel b...k var bir daha inanacak çocuğun için kendini esarete atacak ne gerek vardı ....çocuğu bile almam artikim o derece rezil bir durum asurukleniyorum...

Hattta ar namus aile bağın olmayacak boşanır bosanmaz gidip birilerini bulacan ye iç gez yapacan ki hiç yaklasamasin yamacına ...

Allah biliyor zaten kul da bilsin biraz ablacım
Kimse kimseye mecbur değil
Ben şunu gördüm müstesna örnekler hariç, erkekler fedakarlıktan anlamıyor

Olmak gerekiyor demek ki
Gerçekten öyle
Elini ise değmeyenler
Beceriksiz ayagina yatanlar
Yiyiciler
Öyle kıymetli ki
Hakkımı helal etmiyorum Allah sorsun

Geçen cenaze zamanı kendi kendini telkin ediyor. Allah affeder bizi. Dedim sen 2 rekat namaz kılma bir sayfa kuran okuma aynen dedim.
Öbür dünyada bari karşıma çıkmasın nemrut😂
Yok anam nerde 9 dolgu 3 çekim olunca dili uyandık şişmiş aradık götürdük ki aman Allahım dolgu malzemesi mi alerjik reaksiyon yapmış nedir ilkkez dolgu oluyor zaten eee 9 diside birden yaptılar anestezili diye dil kocaman yutamiyor yiyemiyor icemiyor acile götürdük zaten 3.gun geçti hala duzelmedi bir o ki nefesi normallesti serum baglattik beslenme adına.. 6 yaşındaki yegenim bilee annesine eee anne niye hepsini yaptırmışlar ki ondan öyle olmuştur demiş yani ne diyeyim.bir alerji testi yapsaniza .. haa bariz bir tek antibiyotik grubuna alerjisi var çocuğun ama dolgu bu amalgam nasıl bir madde bilemeyiz ki bence her insana yapılmalı özellikle cocuklara
Cok gecmis olsun
Allah korusun ya daha büyük sorunlar olsaydı
Bence de dava acin
Sen iste balımmmm
Çay ve pasta var 😘🤗
Ohhh afiyet olsun hatuuun😍

Gerçekten öyle
Elini ise değmeyenler
Yiyiciler
Öyle kıymetli ki

Geçen cenaze zamanı kendi kendini telkin ediyor. Allah affeder bizi. Dedim sen 2 rekat namaz kılma bir sayfa kuran okuma aynen dedim.

Cok gecmis olsun
Allah korusun ya daha büyük sorunlar olsaydı
Bence de dava acin

Ohhh afiyet olsun hatuuun😍
Allah razı olsun canım benim 😘🤗

Gerçekten öyle
Elini ise değmeyenler
Yiyiciler
Öyle kıymetli ki

Allah sorar elbet kimsenin hakkı kimsede kalmaz canım
Allah bu dünyada da sorsun ama inşallah 😕
He kalbi temizdir canım Allah affeder 😏

Bu gün kahvaltıdan sonra temizliğe giristim
Yemek yapmayı canım istemedi
Bahçeye gidelim dedi
Gicik oldum bi kere gitmeyecem al çocukları git dedim sonra yağmur bastırdı vazcaydi
Menemen yanına cacık yaptım yediler
Baklava dondurma almış yemedim tuttum kendimi😂
Mutfağı toparlayıp yürüyüşe çıktım 50dk
Havada serin ve çok güzeldi
Geldim yesilcay içtim az oyalandim yatıyorum şimdi yarın maas gunu hamdussenalar olsun

X