Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Dün çok sinirlerim hopladi
Dediki bana yanımda çok para yok
Ne zaman oldu ki?
Neyse giderken lpg aldim 600tl
Öğlen acıkınca.bi yere girdik yedi kalkti orali bile olmadi 1200tl
Avmlere.girdik kız benle o da oglanla gezdi 1000tl hanımımız yedi
Bi baktım kendine polo dan 2 pantolon almış 2000tl kendine Müslüman
Maşallah kendine pek bi bonkorsun dedim
Her geldiğimizde Trabzon ekmeği aldığımız bi yer var dedim para ver. Cüzdanı bi açtı para yok yuh dedim gideceğimiz belli resmen bana güveniyor
Gelirken cocuklar tatlı istedi 200tl kartla aldı artık odeyeceginde döndüm gittim onun gibi

Birde diyorki otomatik al arabayi hayalim var
İyi dedim senin hayalini gerçekleştirmek için çalışıyorum zaten bende
Gurur falan yok ya
Bi insandan ne kadar nefret edilirse o kadar ediyorum gerildim geldim yeminle
Okurken susuz boğasım geldi inan 🤬🤬🤬

Baktık canim
Çok güzeller ama butcemi baya zorlayacak gibi görünüyor
Volkswagen T Rock ve toyota corolla arasinda kaldım. Aslında troc cok begendim ama yakit konusu kafamı karıştırıyor LPG takılamaz
Corolla da fena değil ona da LPG taktirabilirim diye düşünüyorum
Seat arona da güzel ve fiyatı oldukça.uygun ama o da yakit dan dolayı elendi
Bakalım araştırıyoruz. Arabamı satılığa koyayım satılsın bakicaz mecbur
Allah en güzelini en hayırlısını kolaylıkla borçlanmadan nasip etsin canım

Ne zaman oldu ki?
Her geldiğimizde Trabzon ekmeği aldığımız bi yer var dedim para ver. Cüzdanı bi açtı para yok yuh dedim gideceğimiz belli resmen bana güveniyor
Gelirken cocuklar tatlı istedi 200tl kartla aldı artık odeyeceginde döndüm gittim onun gibi

Gurur falan yok ya
Allah hidayet versin sinirlerim gerildi benim de

Uzungöl 'den merhaba canlar 😘🌺🤗

Eklentiler

• 20240714_102202.jpg
    20240714_102202.jpg
    90,4 KB · Görüntüleme: 78
Canım işte tayin çıksa taşınmak ben de istiyordum ama tayin olmayınca hem kira hem uzak mesafe zor olur benim için. Ama kendi evimi almış olsam uzakta olsa değer yani. 23 temmuzda yine tayinler var il içi bakalım belki bu sefer güzel bi yer nasip olur okula yakın da bir ev alırsam missss🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Allah razı olsun Rabbim bütün kiracılara gönlüne göre evler versin, sana da bahçeli versin de kedileriniz olsun 🌸
Yeni dönem tayinler olunca çıkar belki

Ne zaman oldu ki?

Gurur falan yok ya
Bende böyle hep vericiyin verdikçe yuzsuzce ödemez oldu ben verdikçe artırdı dozunu şimdi kira faturalar herşey bende çocuğun masrafı arada mutfağa birkaç birşey alır ki çoğu kendi zikkimligi zaten... Arabamı bile bunun yüzünden sattım aynı meseleler o bin uzun yere anasigile git gel ben LPG benzin ekle MTV TÜİK kasko öde aman...

En sinir oldugum erkek tipi oysa tanistigimiDa hiç böyle değildi ki bende zaten yiyici biri değildim ... Aman parası gitmesin az olsun kalitesizide olur mobilya degilmi tekrar alırız aman perdeler orta kalite yapılsın ... Zehir zıkkım lanet olsun ona verdiğim özveri için bin pismanim...

Çok hızlı giriş yaptım kaç gündür çocuğun hastalığı hastaneye git gel bagris cagris kredikartı harcamaların regl üstüne tuzu biberi oldu ..

Neyse afffo

Bu arada karadeni turu çok iyi duruyor öğretmenim benimde çocuk büyüsü de bende free veya çocukla takilabilsem ..

İnşallah canım duana beni de dahil et 🤗🌸
Çocuğun dişi nasıl oldu biraz daha sakinledi mi
Yok anam nerde 9 dolgu 3 çekim olunca dili uyandık şişmiş aradık götürdük ki aman Allahım dolgu malzemesi mi alerjik reaksiyon yapmış nedir ilkkez dolgu oluyor zaten eee 9 diside birden yaptılar anestezili diye dil kocaman yutamiyor yiyemiyor icemiyor acile götürdük zaten 3.gun geçti hala duzelmedi bir o ki nefesi normallesti serum baglattik beslenme adına.. 6 yaşındaki yegenim bilee annesine eee anne niye hepsini yaptırmışlar ki ondan öyle olmuştur demiş yani ne diyeyim.bir alerji testi yapsaniza .. haa bariz bir tek antibiyotik grubuna alerjisi var çocuğun ama dolgu bu amalgam nasıl bir madde bilemeyiz ki bence her insana yapılmalı özellikle cocuklara

Memleketimizin her yeri cennet ama Karadeniz’i ayrı seviyorum mavi ve yeşilin muhteşemliği 😍
İyi istirahatler ablacım anavatanında çay iç benim yerime 🌸🤣😘
Sen iste balımmmm
Çay ve pasta var 😘🤗

Eklentiler

• IMG-20240714-WA0039.jpg
    IMG-20240714-WA0039.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG-20240714-WA0046.jpeg
    IMG-20240714-WA0046.jpeg
    181,5 KB · Görüntüleme: 43
Yok anam nerde 9 dolgu 3 çekim olunca dili uyandık şişmiş aradık götürdük ki aman Allahım dolgu malzemesi mi alerjik reaksiyon yapmış nedir ilkkez dolgu oluyor zaten eee 9 diside birden yaptılar anestezili diye dil kocaman yutamiyor yiyemiyor icemiyor acile götürdük zaten 3.gun geçti hala duzelmedi bir o ki nefesi normallesti serum baglattik beslenme adına.. 6 yaşındaki yegenim bilee annesine eee anne niye hepsini yaptırmışlar ki ondan öyle olmuştur demiş yani ne diyeyim.bir alerji testi yapsaniza .. haa bariz bir tek antibiyotik grubuna alerjisi var çocuğun ama dolgu bu amalgam nasıl bir madde bilemeyiz ki bence her insana yapılmalı özellikle cocuklara
Hayretler içerisinde okudum 😱 şikayet etsenize böyle cehalet böyle acemilik olmaz Allah korusun ya çok daha ciddi bir şekilde reaksiyon verseydi ay ürperdim 😠
Çok çok geçmiş olsun 😕

Evet kesinlikle yiyici de olacan kiricida ezilmeyecen ezecen....

Hadi bakalım tayin inşallah olur sanki bu hafta mi basvurulcakti yoksa yks ile mi karistiriyorum .. zaten ise gitmiyorummya kendimi Haziran'da saniyorum kafam gidik
23 temmuzda il içi
Yks 28 inde başlıyor cumartesi ne alakaysa 😏

X