Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Senin mevcut kilo, benim hedef (kaf dağının ardı, daha doğrusu 😅)….
Ahhh ah, hayaller ve hayatlar diyorum, küsüyorum,susuyorum… 😭
63 kilodayım şu an
Gel yerimi sana vereyim ben gidiyom boş kalmasın🤣🤣
Benim hayalim de yiyip yiyip kilo almamak ama olmuyor 🤣🤣🤣
Sizi kabak detoksuna davet ediyorum patron🤣

Aminnn
Günaydınlar efendim 🌸
Mayışlarımız yatmış Allah bin bereket versin 🤲🏻
Bereketli nice maaşlara..
Bakalım ödemeler sonrası kaç bin ekside olacağım agustosda bir çeyrek birde gram gunumbitiyor Eylül'de başka.bir günde ben alıyorum bekle beni Eylül sonra full-time her ay kendimi altin suyuna batircam.dermisim...

Çekeyim diye olumlama yapmaca

63 kilodayım şu an
Kabak detoksu ne olaki... Suyu yaptık bir gün beynimden öldüm anam.kalsin kulak zonklamasi beyin baş agrimasi ver dizlerde fersizlik acaip bir gündü çağla Şikel'in kendini dolaba kotlemesingibi geldi bana benim kendime.yaptigim....

Kabak olsada mücver yapsam.keskee aklıma.acaip dustu

Aminnn

Bereketli nice maaşlara..
Bakalım ödemeler sonrası kaç bin ekside olacağım agustosda bir çeyrek birde gram gunumbitiyor Eylül'de başka.bir günde ben alıyorum bekle beni Eylül sonra full-time her ay kendimi altin suyuna batircam.dermisim...

Çekeyim diye olumlama yapmaca
Ahaha inşallah bol bereketli kazançlarımız olur ödemelerimize de birikimlerimize de çok çok yeter 🤲🏻

Kabak detoksu ne olaki... Suyu yaptık bir gün beynimden öldüm anam.kalsin kulak zonklamasi beyin baş agrimasi ver dizlerde fersizlik acaip bir gündü çağla Şikel'in kendini dolaba kotlemesingibi geldi bana benim kendime.yaptigim....

Kabak olsada mücver yapsam.keskee aklıma.acaip dustu
Sabah Karatay tarzı bir kahvaltı
Öğlen ve akşam ikişer kabak yağsız tavada soteliyor
Üstüne dereotu yoğurt ceviz
Üç gün bu şekilde yapılıyor canım

Ama ben az zeytinyağ ile fırınlamayı seviyorum
Üstüne de sarımsaklı yoğurt mis mis

63 kilodayım şu an
Benimde kiloya baksan yok denir ama göbeğim rahatsız ediyor g5 ve squata da düzenli gidemedim apor desen zaman kaybı olarak gorenlerdenim onun yerine ev temizle bedavaya gelsin. Temizlikçi tutma algim böyle geri kalmış zihniyet mi diyin ne derseniz diyin ama su sporu hayat felsefesi haline getiremedim.

Aşure de yapasim. Var yapsam bir fıçı ben içerim yerim aman çok güzel nimetler var Allah'ım gel de yeme

Sabah Karatay tarzı bir kahvaltı
Öğlen ve akşam ikişer kabak yağsız tavada soteliyor
Üstüne dereotu yoğurt ceviz
Üç gün bu şekilde yapılıyor canım

Ama ben az zeytinyağ ile fırınlamayı seviyorum
Üstüne de sarımsaklı yoğurt mis mis
Valla lezizmiss kabak iyi oluyor çıkarsam alayım airfreyda da çok rahat yap çıkart yoğurtla oh mis

Afiyet olsun sağlık şifa versin

Birsuru sey alaşım var AVM de gezer gibi networkde ordnancikip uspa ordan çık LCW ordnan migros sanal ordan derimoda ve hattaa gratise D&R a vs gezipduruyorum ... Yaaa acaip alışverişim.geldi.. kitap almak istiyorum

X