Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Sen çok yaşa emiiii
Balım sen hayırlısıyla evlen ben bir kere o deneyimi yaşadım
Öncelik senin 🤗😘

Eğleneceğin kişinin bekar +47 -51 abisi seninle elti oluruz 🤣🤣🤣
Hepimiz çok ve güzel yaşayalım bal ablam😘🌸🤣

Ben önce bi evimi alayım da hayırlısıyla kolaylıkla 🤲🏻🤲🏻

sonra koca bakarız dediğin kriterde abisi olan🤣🤣🤣

Bak Yakacak başını dolar, demedi deme 😂
Yok kız benim müstakbel eşim tam bir İstanbul beyefendisi ama bana öyle dışarıya değil kafasını kırarım değilse 🤣
Nazik Kadir kıymet bilen seven Sayan sözümden çıkmaz her konuda destekçim canım yaaa💕
Elin ayısı evin iyisi 🤣🤣🤣🤣🤣
Literatüre yeni bir benzetme ekledim djdjdj

Evimi mis gibi yaptım çok şükür, duşumu da aldım

Sizinle mesajlaşırken köri soslu makarnayı yaptım
Ciğerleri tavaya koydum ,gözüme az geldi köfte de attım ocağa

Sarma yoğurt portakallı içecek Kazandibi

Allah bereket versin bugün de soframız kuruldu hamd olsun 🤲😊

Ellerine sağlık ablacım afiyet bal şifa olsunnn 😘

Misafir gelmesi iyi oluyor bende ancak ozmaan evi yarı temizlik yapılmış gibi kırklı yorum.. eline emeğine sağlık harikaa...

Meyraa gerçekten siyasalcilar hukukçular çok zor ben aşırı zorlanıyorum gerçi birkez boşandım o bakıma.kolayliklar dilerim hepimize..
Kimsede elindekini sonsuz ebedi eş saymasin diyenlerdenim benim litaraturde böyle ...

Sizin oğlanlar çok iymis birisi denk gelse..bir yakinim var MEB de idareci iki çocukla.bosandi kadın 50 lerinde ama.cok fit ve daha çok kısmeti açıldı gerçi o da yalnızlık kafa dinleme modundayim diyor ha bire kitap yazıyor yani bende onun hayatına gıpta ediyorum.. Allah kimseyi darda huzursuz ortamda bırakmasın...

Bugün çocuğun diş çekimleri öncesi istedi diye mangal a götürdük yeni girip duş yıkama banyo çamaşır mutfak halledebildim...
Çok yoruldum Bende.. maça hazırlanıyoruz şimdide inşallah yeneriz 3 erkek kardeş baba evlat ailede kadın kız çocuk sayısı epeyi az benimde bence kadınlık hormonlarim iyice gittti gidiyor ... Takviye hormon ekletmem lazım..ev işide yapasim yok yemekde çamaşır bulaşık da TV de de hep maç hep belgesel ve açık oturum yani kardeşim diyor abla sende Esra Erol gelinim mutfakta ne izleseneee diye acaba onlarla hormonlar düzelir mi diyorum kendi genetikci diye diyorum ama yok abla sende nakil etmek gerek diyor 🤣 o derece garip haleti ruhiyem

İlk fırsatta etli sarma sarmaliyim ..bu yıl yaprak da almadım bidon basılı alacam...

X