Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

saat 10.20 gibi 2 yumurtalı omlet 6 zeytin 1 domates bir parça peynir ile kahvatımı yaptım.

Ispanak temizledim pişirdim, tarhana çorbam var bir de dünden 2 kişiye yeterli tavuk fırınım var.
süt istedim kaynatır yoğurt ve sütlaç yaparım
misss gibi süt kokar evim:KK68:
şükür

Pazar gecesinden beri ailece mahvolduk. Önce kayınvalidem de başladı sonra bende. Şiddetli ishal ve kuskadan bir gece de iki kere acillik oldum. Şimdi ev halkı olarak hepimiz aynıyız bakanımız yok benim ailem 1000 km uzakta gerçekten rezilliğimiz tütüyor. Ben 31 yaşındayım bu kadar ciddi hasta olmamıştım. Neden olduğumuz da anlayamadım ama mahvolduk iki gündür işe falanda gitmedik daha yeni yeni telefona bakmaya başladım resmen dünyam kararmıştı
Geçmiş olsun acil şifalar diliyorum

saat 10.20 gibi 2 yumurtalı omlet 6 zeytin 1 domates bir parça peynir ile kahvatımı yaptım.

Ispanak temizledim pişirdim, tarhana çorbam var bir de dünden 2 kişiye yeterli tavuk fırınım var.
süt istedim kaynatır yoğurt ve sütlaç yaparım
misss gibi süt kokar evim:KK68:
şükür
Ablacım afiyet şifa olsun
Ellerine sağlık şimdiden
Abla zeytin ve hurma gibi ürünleri tekli sayılarda yemenin insan sağlığı açısından iyi olduğunu okumuştum araştır istersen gene de sen bilirsin ablammmmm 😘🤗😍

Okuldan çıkınca hemen eve geldim gelir gelmez gelin pastasını yaptim buzdolabına koydum

Akşama beni merak edip ziyaret etmek isteyen belediye başkanının ailesinden kişiler gelecekler
Kahve içmeye
Kolonya çikolata Türk kahvesi ve gelin pastası tamamdır diye düşündüm

Bugün para harcamadım

Günün ikinci öğünü olarak

tereyağına 2 yumurta
1 dilim ekmek
2 bardak ayran

Herkese merhaba hanımlar ☺️ size bir şey danışmak istiyorum aldığınız gram altının gerçek olup olmadığını nasıl anlarız? Biri beni aydınlatabilir mi?

Herkese merhaba hanımlar ☺️ size bir şey danışmak istiyorum aldığınız gram altının gerçek olup olmadığını nasıl anlarız? Biri beni aydınlatabilir mi?
Ben küçük yerde güvenilir bir kuyumcu ile çalışyorum
Yani sadece o kuyumcudan alıyorum ve de ona geri satıyorum

Ayrıca sertifikalı ürün alıyorum külçe altına yatırım yapıyorum

Ben küçük yerde güvenilir bir kuyumcu ile çalışyorum
Yani sadece o kuyumcudan alıyorum ve de ona geri satıyorum

Ayrıca sertifikalı ürün alıyorum külçe altına yatırım yapıyorum
Ya başıma şöyle bir şey geldi ilk kez fiziki altın alayım dedim normalde bankadan alırım. Neyse girdim bir kuyumcuya baya da kalabalık 10gr istedim o esnada yanımdaki iki kadın da birşeyler alıyor biri on biri beş neyse. Sonra bir anda bizim altınlar karıştı telefon çalınca çocuğun okuldan arıyorlar kafam karıştı. Ya ben bunu dert etmedim aslında, sonra çıkınca içime bir kurt düştü dedim noldu az önce 😅 hani haberlerde görüyoruz ya el çabukluğu ile elindeki sahte altını hooop bi güzel değiştiriyolar. Ay ne bilim eve geldim oğlana hediye gelen 5 gr altına baktım renkleri farklı sanki ya bilmiyorum ben mi saçmalıyorum.

Ya başıma şöyle bir şey geldi ilk kez fiziki altın alayım dedim normalde bankadan alırım. Neyse girdim bir kuyumcuya baya da kalabalık 10gr istedim o esnada yanımdaki iki kadın da birşeyler alıyor biri on biri beş neyse. Sonra bir anda bizim altınlar karıştı telefon çalınca çocuğun okuldan arıyorlar kafam karıştı. Ya ben bunu dert etmedim aslında, sonra çıkınca içime bir kurt düştü dedim noldu az önce 😅 hani haberlerde görüyoruz ya el çabukluğu ile elindeki sahte altını hooop bi güzel değiştiriyolar. Ay ne bilim eve geldim oğlana hediye gelen 5 gr altına baktım renkleri farklı sanki ya bilmiyorum ben mi saçmalıyorum.
Bi yere götürüp göster bence sahte derse zaman geçmeden şikayetçi olursun

Okuldan çıkınca hemen eve geldim gelir gelmez gelin pastasını yaptim buzdolabına koydum

Akşama beni merak edip ziyaret etmek isteyen belediye başkanının ailesinden kişiler gelecekler
Kahve içmeye

Bugün para harcamadım

tereyağına 2 yumurta
1 dilim ekmek
2 bardak ayran
Az önce bulaşık yıkarken aklıma geldi ablama geldiler mi acaba diye düşündüm bugün geleceklermiş :) hoş gelip hoş gitsinler inşallah
Gelin pastası bana da ayır siyasi değilim ama idari olabilirim fjfjfjfj

Kahve içmeye

Bugün para harcamadım

tereyağına 2 yumurta
1 dilim ekmek
2 bardak ayran
Allah kolaylık versin fotolarınızı bilboardlara astır ama mutlaka🤣🤣

X