Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

zinnia zinnia abla

Yulaf süt yumurta kabartma tozu 1 çay kaşığı azıcık tuz karıştırıp teflonda krep yapıyorum arasına kaşar koyup ikiye katlayıp tost ya da gözleme yapmış oluyorum

Ya da tavada bir alt üst yapıp üzerine kaşar sucuk kekik zeytin domates dilimi koyup pizza yapıyorum
Ağzım sulandı
Öğlen yedim en son açım ama kendine ceza verdim öğlen 1er dilim börek kek poğaça yedim 1 tabakta şehriye salatası. Kızlarla biseyler yapalım dedik fazla kaçtı hemen uyumalıyım ki dün gibi olmasin😂
Bugün harcama olarak bir simit aldım okulda 12,5 TL.
Oğlus kırtasiye ürünü istedi 30 TL verip aldım.Yeterki kırtasiye istesin,önüne sererim varsa.
Şimdi de tost yiyor 135 TL ..
Eve gidemedik daha 😪
Bacim tostun arasında dilanın altın parcalarimi vardı o nasıl fiyattir🤣

Geçen salı aldığım elmaları pekmez yaptım

Eklentiler

• 20240304_231829.jpg
    20240304_231829.jpg
    100,8 KB · Görüntüleme: 42
Ağzım sulandı
Öğlen yedim en son açım ama kendine ceza verdim öğlen 1er dilim börek kek poğaça yedim 1 tabakta şehriye salatası. Kızlarla biseyler yapalım dedik fazla kaçtı hemen uyumalıyım ki dün gibi olmasin😂

Bacim tostun arasında dilanın altın parcalarimi vardı o nasıl fiyattir🤣
🤣 Yanına birkaç patates kızartması,minnak minnak domates ve salatalık bir de yeşillik var diye sanırım böyle, alıştık bu fiyatlara tostta 🤷🏻‍♀️
Cafe ya bir de oturma parası da içinde 😡
Ben de bir çay içtim hesap 163 e çıktı düşün

Pazar gecesinden beri ailece mahvolduk. Önce kayınvalidem de başladı sonra bende. Şiddetli ishal ve kuskadan bir gece de iki kere acillik oldum. Şimdi ev halkı olarak hepimiz aynıyız bakanımız yok benim ailem 1000 km uzakta gerçekten rezilliğimiz tütüyor. Ben 31 yaşındayım bu kadar ciddi hasta olmamıştım. Neden olduğumuz da anlayamadım ama mahvolduk iki gündür işe falanda gitmedik daha yeni yeni telefona bakmaya başladım resmen dünyam kararmıştı

Pazar gecesinden beri ailece mahvolduk. Önce kayınvalidem de başladı sonra bende. Şiddetli ishal ve kuskadan bir gece de iki kere acillik oldum. Şimdi ev halkı olarak hepimiz aynıyız bakanımız yok benim ailem 1000 km uzakta gerçekten rezilliğimiz tütüyor. Ben 31 yaşındayım bu kadar ciddi hasta olmamıştım. Neden olduğumuz da anlayamadım ama mahvolduk iki gündür işe falanda gitmedik daha yeni yeni telefona bakmaya başladım resmen dünyam kararmıştı
Allah acil şifalar versin canım
Etrafımda insanlar patır patır dökülüyor Allah yardımcınız olsun 😔😔

Çok geçmiş olsun canım

Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin

Çok geçmiş olsun canım
çocuklar nasıl?
ateş vs var mı?

Selamlar
Dün öğlenden beri bisey yemedim su kahve yesilcayla idare ediyorum
Omad yaptım resmen🤭
Şuan çok fazla açlıktan hissetmiyorum iyi geldi
24 saatlik açlık
müthişsin
bunu ben de denemek istiyorum
uzun süreli açlıklarım oldu ama 24 saat yapmadım hiç
resmen yenilenme yapmışsın :KK5: :nazar: