Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Bu arada telefonu alma dedim, sizlerden dinlediğim kadarıyla şu an çok boş bir harcama olacaktı. Şu an ki amacımız borç bitirme ve yatırım üzerine diye eşimle konuştuk benim birikimlerime karışmıyor artık normalde kendime ayırdığım paraya ek 1000 lira daha ayiracagim önümüzdeki aydan sonra o da ortak paradan yatırım yapacak ama benim yaptığım yatırım en son harcanacak şekilde olacak diye konuştuk bakalim, inşallah yapabiliriz

İyi akşamlar hanımlar
Kahvaltı yapmadım öğlen dünden kalan kuru fasulye pilav yedim tuşuyla
İkindi okuldan gelince oglusu babasına bıraktım berbere goturecekti. Bende kızla çarşıya çıktım. 300tl benzin 75tl eczane 140tl gratis 250tl kiza iç çamaşırı 600tl akşam yemeği 700tl kiza beyaz spor ayakkabı aldim flodan. 2000tlyi 1 saate harcamışım kiza çalışıyorum yeminle. Istedigi Adidas ayakkabının numarası kalmamış netten sipariş verdim 3 taksitle 1600tl onu saymıyorum hala🤣
Akşam yemekte pilav üstü et döner ve ayranla günü kapattım. Şu an yesilcayim elimde içip yatcam çok yoruldum vallahi
Afiyet şifa olsun yaramasın canım 💕
Aldıklarını da güzel günlerde kullansın güzel kızın🌸

Bu arada telefonu alma dedim, sizlerden dinlediğim kadarıyla şu an çok boş bir harcama olacaktı. Şu an ki amacımız borç bitirme ve yatırım üzerine diye eşimle konuştuk benim birikimlerime karışmıyor artık normalde kendime ayırdığım paraya ek 1000 lira daha ayiracagim önümüzdeki aydan sonra o da ortak paradan yatırım yapacak ama benim yaptığım yatırım en son harcanacak şekilde olacak diye konuştuk bakalim, inşallah yapabiliriz
İyi yapmışsın canım inşallah yatırımlarınız da değerlenir 💕

X