Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Abla sende de Koç azmi gördüm maşallah
Korkarım yarın bir gün eşine kızılcık sopası alıp hizaya dizeceksin hepimizi
Ben su orucu yapınca sıfır masraf oluyor
Herkes su orucu yapsın banane djdjdj
su orucu yapmam ben
eğer sadece su içilen diyetse ciddi hasar verir bana
yok su içmiyoruz gibi bir diyetse günde kış aylarında 3 yaz aylarında min 5 lt su içen bana bunu diyeni avustralya ya kadar kovalarım :KK70:

Eşinin kesesine bereket
daha çok dolsun kartı ki sen harcayabilesin :KK70:

ne çok koşturmuşsun bugün
ellerine sağlık
annen ne mutludur
Sagolasin canim
Günaydın benim çalar saatlerim uyandı bir tanesi tablet diye bağırıyor sabah sabah diğeri de konuşamadığı için ağlıyor. Koca denilen kişi de gece 4 de yattığı için kafasını kaldıramıyor. Ona zaten sinir8m tepemde gece 4 e kadar oyun oynayıp yatmamış. Bugün bütün gün konuşmayı düşünmüyorum. Tam tek tatil günün anlıyorum ama gece 4 ne? Sonra sen erken yattın ben gec yattim uyuyacağım der ama ben keyfimden erken yatmıyorum ki çocukların bir düzeni olduğu için. Hadi biraz geç yat ama gece 4 ne? Sen bekar değilsin, iki çocuğun var ve dordumuzun de evde olduğu tek Gün bugün birlikte kahvaltı yapıp, zaman geçireceğimiz Gün... Sabah sabah iyi sinirlendim. Bu erkekler çocukları babamızın evinden getirdiğimiz zannediyor sanırım. Sanki ben uyumak istemiyorum öğlene kadar. Hayir senin bir günün var benim o da yok. Az kaldı bir öfkeyle geçeceğim nöbete görecek gününü. Sonra ayda 7 gece çocuk bakar.
Sıkma canını hepsi aynı b.kun laciverti😂

Helloooo ne çok konuşmuşsunuz yav
Benim günüm yine kosusturmali geçti
Sabah kahvaltıya peynirli börek ve kuru domates salatası yaptım
Mutfağı kaldırdım ıspanak yikadim doğradım
Babam aradi gel diye annemlere koştum
Misafirleri gelmişti kardeşimin eşiyle sofrayı hazirladik topladık çay tatlı derken ikindi oldu bir kap sarmayla ayrıldım ordan
Kizcemin parmağı çıkmış tekvadoda onu çıkıkciya götürdüm. Sonra eve biraktim arkadaş çağırmıştı oraya geçtim eve aksam ezanıyla girdim. Çocuklar sarmayı yemişler buyukbasta anasinda yemiş. Ispanak dolaba kaldırdım yarın yaparım artik
Yatacağım erkenden yine keşke haftasonu 3 Gün olsaydı dinleyemiyorum hic

Helloooo ne çok konuşmuşsunuz yav
Benim günüm yine kosusturmali geçti
Sabah kahvaltıya peynirli börek ve kuru domates salatası yaptım
Mutfağı kaldırdım ıspanak yikadim doğradım
Babam aradi gel diye annemlere koştum
Misafirleri gelmişti kardeşimin eşiyle sofrayı hazirladik topladık çay tatlı derken ikindi oldu bir kap sarmayla ayrıldım ordan
Kizcemin parmağı çıkmış tekvadoda onu çıkıkciya götürdüm. Sonra eve biraktim arkadaş çağırmıştı oraya geçtim eve aksam ezanıyla girdim. Çocuklar sarmayı yemişler buyukbasta anasinda yemiş. Ispanak dolaba kaldırdım yarın yaparım artik
Yatacağım erkenden yine keşke haftasonu 3 Gün olsaydı dinleyemiyorum hic
Maşallah canım dolu dolu geçiyor günlerin hamarat hatun 🌸🧿

X