Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Aynen öyle canım
Allah hidayet versin öylelerine
Benim müstakbel eşim anlayışlı yardımcı her işi bilir yapar bana ve sevdiklerime değer verir
Mesaj iletildi 🥰
Biz denk gelemedik ama senin için çok amin diyorum balımmmmm
Allah seni ehline denk getirsin 😘🤲

Oğlanı okuldan aldım evde mercimek çorba köfte evellki günden nohut vardı merckmegide yıkarken abartmisim birde mercimek köfte yaptım🤣🤣🤣 tek eksihim.mercimek tatlısı🤣🤣 yani uff haftasknu gelmesin istiyorum adamla aynı ortamda bir DKK bile duramaz oldum o derece sinirlerimiybozuyor varligikirtulmasi da kolay değil huysuz sorunlu insandan...neysee görmezden gelecem kendime haftasonlarina penceremden gibi tatiller mi ayarlasam..o eşini göremiyor diye yalni gidiyorken ben görmemek için giderim bizimkini...
Allah hidayet akıl fikir idrak versin canım
Herkesin bi sınavı var işte 🥺
Boşver görmezden gelmeye çalış ya da iş ver zaten kaçar dışarı gider 🤣

Biz denk gelemedik ama senin için çok amin diyorum balımmmmm
Allah seni ehline denk getirsin 😘🤲
Nerde varsa ablacım herkesi denk getirsin, evli arkadaşlarımın eşlerine de aydınlanma versin ki ellerindekinin kıymetini kadrini bilsinler inşallah 🤲🏻🥰

Gidince anlarlar kıymetini ablacım
Ben de köyden gelirken annem her şeyden götüreyim istiyor
Ben de yok diyorum mümkün olduğunca az şey getiriyorum(aracım olmadığı için zor oluyor)
Ama evime gelince keşke getirseydim diyorum🤣
Kısır bi döngü bu
Dağıttığın tatlı ölmüşlerinşn ruhuna değsin ablacım 🌸😘
De kızzzz ben onlar gidecekler şurada adam akıllı ev yemekleri yesinler diye uğraşıyorum yaptıklarına bak nankörlerin
Ben de tatlıdan dağıttım bugün
rl

Gidince anlarlar kıymetini ablacım
Ben de köyden gelirken annem her şeyden götüreyim istiyor
Ben de yok diyorum mümkün olduğunca az şey getiriyorum(aracım olmadığı için zor oluyor)
Ama evime gelince keşke getirseydim diyorum🤣
Kısır bi döngü bu
Dağıttığın tatlı ölmüşlerinşn ruhuna değsin ablacım 🌸😘

rl
Başta da Peygamber efendimizin ve sahabelerin ,erenlerin aziz ve nuru pak ruhlarına değsin
Amin 🤲

Hımmmm niye limoni takılıyorsunuz ?tabiki yazmak istersen istemezsen yazma
O kendince haklıdır ben kendimce çok haklıyım bir süredir çocuk orta paydasında konuşuyoruz ama başka iletişim kurmuyoruz küs değiliz küslük yapmıyoruz ama ben kırgınım bu sefer oda telafi etmiyor öyle kısır bir döngüde ben uzak duruyorum o yaklaşmıyor 🤣 evlilik yıldönümümüz de yaklaşınca benim modum düştü sanırım..

Bi tur çamaşır topladım, katladım
Mutfak tezgahı domestosladım, bulaşıkları kaldırıp çıkan bulaşıkları yıkadım, dolap içini sildim, zeytin ezmesi bozulmuş attım, nar ekşisinin dibi kalmıştı, semizotu salatasına döktüm, kutusu çöpe. Çikolatalar vardı onları tabağa koydum kutusunu çöpe çıkardım.
Biber salçalarını tek kavanoza topladım, tereyağlarını tek kaba topladım.
Mutfağın yerlerini de temizlik bezi ile sildim.
Oğlumun ilaçlarını yarın için hazırladım.
Yarın da patates oturtma yapacağım..
Bugün kızartma yaptım
Çamaşırlarıda eşim astı.. Ekmek getirmemiş keyfi bilir mis gibi kızartma var domates soslu ve semiz otu salatası var bol ekşili sarmısaklı ikiside ekmeksiz yenmez.. kedinin ciğere baktığı gibi bakar yatar..

X