Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Çok geçmiş olsun bacim
Sağolasın 🤗🤗🤗
Hello bacilar
Oluyorum yorgunluktan ama isim hala bitmedi
Sabah erkenden pazara gittim
Patates soğan domates salatalık biber patlıcan kabak fasulye dolmalık biber şeftali kavun muz üzüm havuç mantar maydanoz kapya ve Konserve için 10 kilo domates dondurucuya atmak için 3 kilo patlıcan. Hepicine 750tl verdim. Fırından cocuklara açma aldim
Geldim eve onları yerleştirdim mantarlı bir omlet yaptım Mutfağı topladım markete koştum
5000tlcik de orada bıraktım
Eve gelip yerleştirdim konserveleri yaptim patlıcanları hallettim
Yemeğe karnıyarık pilav tarhana çorbası ve cacık yaptim
suan uzandım çünkü belim ve boynum ağrıdı
Hala dağ gibi bir utum var yarın kahvaltıdan sonra yaparım artık sonra da temizlik
Dünde çarşıya inmistim okul alışverişi için 2500tlde orda bıraktım
Yaa ne çok yoruyorsun valla kendini.ama tam ana gibi ana modelisin harikasın. Kışlıklarin bereketli ola huzurla sağlıkla yiyesinz inşallah

Sağ kolum dirseğe kadar uyuşuk yer yer parmaklarım bilee güçsüzlük oluyor dün buzdolabından yoğurt mayalamistim kavanozu düşürdüm kirdimm önceki günler madensuyu düşürüp kırdım .pazartesi boynummboyle oldu ve 3 kez birşeyleri düşürüp kiriyorum elimle tutarken birde.. dün arkdslarim geldi 3 kişi çay meyve zaten keklerini yapip getirmişler öyle bendeki modeller herkes kendi evinde birşeyler hazırlayıp hadi çay koy gelyoz diyen tatlı hoş samimi insanlar zaten epi topu 4 kişilik bir grubuz.. anam onların dertlerini dinleyince bendeki de birşey değil dedim.. birinin eşi egm diğer i savcı öteki Yargıtay'da tetkik hakim ve iş te benimkide sorumsuz insan yok yaa dedim herkesde sorunlar var

Sağ kolum dirseğe kadar uyuşuk yer yer parmaklarım bilee güçsüzlük oluyor dün buzdolabından yoğurt mayalamistim kavanozu düşürdüm kirdimm önceki günler madensuyu düşürüp kırdım .pazartesi boynummboyle oldu ve 3 kez birşeyleri düşürüp kiriyorum elimle tutarken birde.. dün arkdslarim geldi 3 kişi çay meyve zaten keklerini yapip getirmişler öyle bendeki modeller herkes kendi evinde birşeyler hazırlayıp hadi çay koy gelyoz diyen tatlı hoş samimi insanlar zaten epi topu 4 kişilik bir grubuz.. anam onların dertlerini dinleyince bendeki de birşey değil dedim.. birinin eşi egm diğer i savcı öteki Yargıtay'da tetkik hakim ve iş te benimkide sorumsuz insan yok yaa dedim herkesde sorunlar var
Ne oluyor bu insanlara anlamıyorum 3 günlük dünyada ,dünyaya sığımadığımızla kalıyoruz
Insan maalesef nefsini eğitmek için gönderildiği şu dünyada nefsinin esiri olup çıkıyor 😔😔😔
Allah hepimize idrak versin, bizleri affetsin

Ne güzel ama böyle anlayışlı, kibar ,naif arkadaşlarının olması 😊

Sinir sıkışması mı acaba bu güç kaybının sebebi 😏😔

Günaydın bu arada herkese...

M Meyraa- yaa bakalım geçer inşallah fiziğe gidesim yok zatenzamanim da yok
ozrengin ozrengin geçende kizkardesim kv si sunnete gitmiş orda tavuk pilav ki ev yapımı yani yemiş zehirlendiler bende toplu yemeğe karşıyım yani iyi etmisssiniz .
Bizde kardeşlerimizin düğününde yemek verirdik ama et dana kesilir bizde taze bir iki gün öncesinden dönerlik yada kavurmalik lokantacı ile anlaşılır yaptırılır.ama bence boşa masraf yaa evde dogradigimiz salata malzemesi valla bir yıl elimden domates kokusunu cikartmadim o derece... Allah'tan kullan at plastik sünger tabildotlar.cikti da az rahat geçer oldu duguner ama 10 yıl incekinde bulasikda yikiyorduk ve bende her bulasihin içindeyim millet kuaförde ben mutfakta oğlan oldu eee huysuzda derken terfi etttim.aman sen cocuguna bak yeter... O bakıma.dugun işleri aşırı zor gelir bana..

Günaydın bu arada herkese...

M Meyraa- yaa bakalım geçer inşallah fiziğe gidesim yok zatenzamanim da yok
ozrengin ozrengin geçende kizkardesim kv si sunnete gitmiş orda tavuk pilav ki ev yapımı yani yemiş zehirlendiler bende toplu yemeğe karşıyım yani iyi etmisssiniz .
Bizde kardeşlerimizin düğününde yemek verirdik ama et dana kesilir bizde taze bir iki gün öncesinden dönerlik yada kavurmalik lokantacı ile anlaşılır yaptırılır.ama bence boşa masraf yaa evde dogradigimiz salata malzemesi valla bir yıl elimden domates kokusunu cikartmadim o derece... Allah'tan kullan at plastik sünger tabildotlar.cikti da az rahat geçer oldu duguner ama 10 yıl incekinde bulasikda yikiyorduk ve bende her bulasihin içindeyim millet kuaförde ben mutfakta oğlan oldu eee huysuzda derken terfi etttim.aman sen cocuguna bak yeter... O bakıma.dugun işleri aşırı zor gelir bana..
Geçmiş olsun kızkardeşinin kayınvalidesine

Toplu yemek verilecekse kullan at tabldot en mantıklısı hijyen açısından

Ne oluyor bu insanlara anlamıyorum 3 günlük dünyada ,dünyaya sığımadığımızla kalıyoruz
Insan maalesef nefsini eğitmek için gönderildiği şu dünyada nefsinin esiri olup çıkıyor 😔😔😔
Allah hepimize idrak versin, bizleri affetsin

Ne güzel ama böyle anlayışlı, kibar ,naif arkadaşlarının olması 😊

Sinir sıkışması mı acaba bu güç kaybının sebebi 😏😔
Kesinlikle üç günlük dünyada çok dünyalı olmamak lazım anı yaşa yasa dedikelri modern anlamda işte bu anı yaşa derken asıl dunyaya çok kanma ahireti unutma olmalı . Oylee çok anlayışlı 4 kişilik bir grubuz . Tüm sevdiklerine aminnn diyorum öğretmenim
Dr sinir sıkışması demedi ama verdiği ilaç ignede bir kaç saat etkili oluyor sonra aynı şey... Taa kafa tasimin içinden çekilme başlıyor giibi

Kesinlikle üç günlük dünyada çok dünyalı olmamak lazım anı yaşa yasa dedikelri modern anlamda işte bu anı yaşa derken asıl dunyaya çok kanma ahireti unutma olmalı . Oylee çok anlayışlı 4 kişilik bir grubuz . Tüm sevdiklerine aminnn diyorum öğretmenim
Dr sinir sıkışması demedi ama verdiği ilaç ignede bir kaç saat etkili oluyor sonra aynı şey... Taa kafa tasimin içinden çekilme başlıyor giibi
Kıyamam ya en iyisi oğlanı babasına bırak otobüse atla gel
Benim ev müsait sana bakayım ben 😘

Kıyamam ya en iyisi oğlanı babasına bırak otobüse atla gel
Benim ev müsait sana bakayım ben 😘
Çok çok teşekkür ederim.. nerdenpazartesi iş oğlanın okulu... Birsuru ek kaynak alınacak maaş gelmeli bu ay .sizde ek kaynak yasak ama biz her daim aldik ama sanki daha iyi oluyor böyle. Özel okullar hep alıyor zaten. Devletin kitaplarında kullandırdi öğretmen ek kaynaklarida..

Bu arada programıniz nasıl boş gün var mı öğretmenim..

Yani güzeldir inşallah.bazi yöneticiler öyle o noktadan zulm ediyormuş instgrmda gördüm ama.hakkaten zulm mobbing oluyor bence ilk saat ders var iki saat boş sonra tekrar ders sonra bir boş bir ders daha pehh sacmalik

Dün annemin marketten ihtiyaçlarını almaya çıktım öğlen vakti
Marketin birinde kumanda pili yok az ilerde diğerine bakayım dedim
Dün buranın pazarı ortalık araba insan dolu park yeri yok bulabildiğim en münasip yere 4 lü lambaları yakarak ışık hızında markete girdim pili aldım kasadayken trafik polisi anons edip geçti
Ödemeyi yaptım çıktım
Marketin üst katında oturan bir teyze kızım fotoğrafını çekti dedi
Hemen araca binip polisi yakaladım hizasında durdum ceza yazdınız mı diye sordum fotoğrafını çektim dedi
Ceza yazacak mısın dedim ikide bir yazıp yazıp gönderiyorsunuz dedim tamam yazmayacagim dedi

Bunun üzerine salon kadınlığından Kasımpaşa kadınlığına bürünmeme gerek kalmadan çekip gittim 🤣🤣🤣🤣🤣

Tabi en en başta biri var buralarda akli engeli var onu çağırıp bir simit parası olsun vermeye çalışırım
Dün de öyle oldu ,nasip etti Allah'ım
Ondan ayrılırken bakalım bu sadaka hangi belayı önleyecek diye ıçimden geçiverdi yaklaşık 10 15 dk sonra baştaki yazdığım maceralar yaşandı 😊

Çok çok teşekkür ederim.. nerdenpazartesi iş oğlanın okulu... Birsuru ek kaynak alınacak maaş gelmeli bu ay .sizde ek kaynak yasak ama biz her daim aldik ama sanki daha iyi oluyor böyle. Özel okullar hep alıyor zaten. Devletin kitaplarında kullandırdi öğretmen ek kaynaklarida..

Bu arada programıniz nasıl boş gün var mı öğretmenim..

Yani güzeldir inşallah.bazi yöneticiler öyle o noktadan zulm ediyormuş instgrmda gördüm ama.hakkaten zulm mobbing oluyor bence ilk saat ders var iki saat boş sonra tekrar ders sonra bir boş bir ders daha pehh sacmalik
Programı yapmadan önce sağ olsunlar idareciler ne istediğimizi haftanın başındaki toplantıda sordular isteklerimizi not ettiler

Benim 20 saat dersim var

Ben mümkünse perşembe öğleden sonra ve cuma tüm günü boş istediğimi söyledim

Bunu yapıp bunun üzerine pazartesi öğleden sonrasını da boş bırakmışlar Allah razı olsun ne diyeyim

Pazartesi günü öğleden sonra arabanın tüvtürk muayenesi vardı ben de daha ilk günden yeni müdürden izin almak da ne bileyim 😏😏😏
Diye düşünüp dururken ve de Allah'ım bir yoluna koyarsın elbette diye de Rabbimle konuşurken çok şükür bin şükür sonsuz kere şükür
Bu kaygı da ortadan kalktı

Redpanda11 Redpanda11
@Beth18
@Findikfaresi123

Kızlar ne vakittir bildirim yapmıyorsunuz
Ah evet yapamadım, tatil çocuk derken yeni yeni düzene giriyorum. Tam olarak elimde ne var ne yok bilmiyorum ama elimdeki gramları da katarak kendime 3 tane Ajda aldım 32 gr tuttu. Bakalım okullar açıldı, hedefim ek derse hiç dokunmadan yatırım yapmak. İnşallah başarabilirim

Ah evet yapamadım, tatil çocuk derken yeni yeni düzene giriyorum. Tam olarak elimde ne var ne yok bilmiyorum ama elimdeki gramları da katarak kendime 3 tane Ajda aldım 32 gr tuttu. Bakalım okullar açıldı, hedefim ek derse hiç dokunmadan yatırım yapmak. İnşallah başarabilirim
Hayırlı olsun canım
Tabloya herhangi bir ekleme yapayım mı?

Sağolasın 🤗🤗🤗

Yaa ne çok yoruyorsun valla kendini.ama tam ana gibi ana modelisin harikasın. Kışlıklarin bereketli ola huzurla sağlıkla yiyesinz inşallah
Yaa teşekkür ederim
Elimde değil iş varken oturamıyorum
1 ay yapip 9 ay yiyoruz yoksa yapmam🤣
insallah kiymetimizi bilirler
Programı yapmadan önce sağ olsunlar idareciler ne istediğimizi haftanın başındaki toplantıda sordular isteklerimizi not ettiler

Benim 20 saat dersim var

Ben mümkünse perşembe öğleden sonra ve cuma tüm günü boş istediğimi söyledim

Bunu yapıp bunun üzerine pazartesi öğleden sonrasını da boş bırakmışlar Allah razı olsun ne diyeyim

Pazartesi günü öğleden sonra arabanın tüvtürk muayenesi vardı ben de daha ilk günden yeni müdürden izin almak da ne bileyim 😏😏😏
Diye düşünüp dururken ve de Allah'ım bir yoluna koyarsın elbette diye de Rabbimle konuşurken çok şükür bin şükür sonsuz kere şükür
Bu kaygı da ortadan kalktı
Çok ballı gacısın vallahi😂😂

Aman bitti bir gün daha
Kahvaltıya kaşarlı börek kuru domates salatası biber ve patates kızartması yaptım
Mutfağı toparlayıp utuye giristim tam 2 saat surdu🤣🤣
Bir kahve içip temizliğe giristim
Allahim nasıl tozlanmış nasıl batmış ev
Sildim supurdum toz aldım banyo lavabo yikadim
Acıktık dediler pizza istediler hamur yogurdum hemen yaptik yedik mutfağı topladım yeni oturdum
Boynum aşırı agriyor kremle masaj yaptırayım buyukbasa
Yarın okul var Rabbime hamdussenalar olsun

Aman bitti bir gün daha
Kahvaltıya kaşarlı börek kuru domates salatası biber ve patates kızartması yaptım
Mutfağı toparlayıp utuye giristim tam 2 saat surdu🤣🤣
Bir kahve içip temizliğe giristim
Allahim nasıl tozlanmış nasıl batmış ev
Sildim supurdum toz aldım banyo lavabo yikadim
Acıktık dediler pizza istediler hamur yogurdum hemen yaptik yedik mutfağı topladım yeni oturdum
Boynum aşırı agriyor kremle masaj yaptırayım buyukbasa
Yarın okul var Rabbime hamdussenalar olsun
Ellerine sağlık canım ve de geçmiş olsun atom karıncam 😘🌺

Bugün yalnız da olsam güzel bir kahvaltı hazırladım kendime ben kendi kendimle vakit geçirmeye iyice alıştım 🤣🤣🤣

Makinaya çamaşır attım
Evrak işleriyle uğraştım
Alışveriş yaptım marketten 180. 25 tl harcadım Aldıklarım 3 tane süt, 10 lu kağıt mendil, 6 lı kağıt havlu ,2 ekmek

Bugünkü menü
Ekmek arası kıymalı tantuni
Yoğurt
Gazoz

X