Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Günaydın canım çok haklısın.Hayattan kopmamak lazım. Herşey insanlar için.Zorda olsa acıda olsa hayat böyle. Ayakta kalmaya devam etmeliyiz.Amin inşallah.
Geri gelmene çok sevindim inan
Evet ,hayat yolculuğumuzda hepimizin çok değişik sınavları var hiçbirimizin sınavı diğerine benzemiyor
Bir vesile birbirimizle yollarımız kesişti birbirimize fiziki anlamda uzak olsak da ruhen bence yakınız farkında olarak ya da olmayarak destek veriyoruz vermeye çalışıyoruz
Bence bu da çok büyük nimet şükür sebebi 😊

Günaydın kızlar.Hafta sonu yatılı misafirim vardı.Çarşamba yiğenimi Almanyaya yolcu ettik.Cuma günüde eltimin kızı aradı.O akşam boşluk bulduğumuz için bir kuzenimize başsağlığına gidecektik.Onu söyledik.İstersen sende gel beraber gidelim dedik.O gece gelmedi eltisinde kaldı.Cumartesi evdemisin yenge müsaitsen sana geleceğiz dedi.Müsaitim evdeyim dedim.Eşi çocuklar vs dört kişi geldiler.Cumartesiyi beraber geçirdik.Güzel vakit geçirdik.Pazar günüde kahvaltı yaptık.Öğlen yolcu ettik.Haftasonu hareketliydi.Birazda yorucuydu ama güzeldi.Temmuzdan beri üçüncü yatılı misafirlerimiz.

Şimdide mesaiye geldik bakalım.

Bu hafta merkür geri gidiyor aman öfkelenmeyin sakin geçirin diyorlar.

Günaydın hanımlar mutlu haftalar
Sabah adamı gönderdikten sonra evi topladım ütü yaptim kahvaltı yaptım birazdan hazırlanıp ise gideceğim
Kıza matematik öğretmeni tuttum 900tl saati haftada 2 saat verecek
Fizik dersi de aldıracagim öğretmen arayisindayim
Aylık en az 10bin gidecek gibi duruyor sağlık olsun
Umarım 1 ceyrek bari alırım ayda

Sabah adamı gönderdikten sonra evi topladım ütü yaptim kahvaltı yaptım birazdan hazırlanıp ise gideceğim
Günaydın kızın bu sene sınav senesimi .Sağlık olsun para her türlü kazanılır aldığı ders sayesinde bir tane soru bile fazla çözse kardır.Umarım gönlüne göre bir yere girer.

Günaydın tatlım
Allah sana güç kuvvet versin
Kızçene de zihin açıklığı versin
Maddi ve manevî emekleriniz karşılığını bulsun 🤲

Günaydın yeniden gelenlere hoşgeldiniz diyorum ..kesinlikle ise gitmek başlamak iyi gelecektir Allah kolaylık versin.. thewitcher yaa ne edeceksin bazıları öyle yaşıyor hayatı alırsın makinenin masrafinida ödersin Allah sana kuvvet versin inşallah..

Bende ekmekleri değerlendirip yoğurtlu sucuklu peynirli sebzeli harçla fırına verdim.cocuk diyor hani fırın calismayacakti okadar çok ekmek bayati vardı ki mecbur bu şekilde yedirtebiliyorum.pizza gibi olunca yiyorlar herkes zadee onu beğenmedim.bu kalorili bu olmuş bu olmamış sıcakta zaten bunaliyorum pazartesiden itibaren yoğun da olacağım iş vs en azından iş de dinlendirin..evi biraz daha derleyebilsem bugün valla belim.koptu gelecek haftasında üç beş kışlık birseyelr yapmaya başlayacak.aguatos maaşının yatması lazım..

Bu arada 15 inde kiracı gelmiş olacakmış biriyle anlaştık gibi bakalım Allah'ım yaa kışın ortasında çıkmasın bir yıllık kontrat imzaliyoruz benim ev sahibim.olsa kalan ayları toplu alır yine de alır ya bakalım bu sefer ne halt yiyecez..öte yandan kira zammimiz da yaklaştı bakalım.x2 mi yapacak yoksa 100 de 140 mi
hoşbulduk teşekkür ederim

Günaydın kızın bu sene sınav senesimi .Sağlık olsun para her türlü kazanılır aldığı ders sayesinde bir tane soru bile fazla çözse kardır.Umarım gönlüne göre bir yere girer.
Yok canim 11. Sınıf ama eksiği çok şimdiden başlayalım dedik
Günaydın tatlım
Allah sana güç kuvvet versin
Kızçene de zihin açıklığı versin
Maddi ve manevî emekleriniz karşılığını bulsun 🤲
Allah razı olsun ablacim aminn

Biraz önce kahvaltı yaptım. Akşam için yemek vs ayarlayayım diye düşünürken oğlanlar aradılar
Babalarıyla Afyon 'a araba almaya gidiyorlarmış anne akşama bizim için yemek yapma diye
Cumartesi ufak oğlanla bakmaya gitmişler anlaşmışlar
Bugün de resmi işlemler için gidiyorlarmış oğlanlarla babaları

Ben de dün aldığım tavuğu parçalar buzluğa koyarım
Oğlanların vakitlice aramaları iyi oldu yoksa çıtır tavuk için tavuğu soslayacaktım.

ozrengin ozrengin yıllar önce senin yazılarını okurdum.. çok uzun zamandır görememiştim.. aramıştım.. sonra da hiç bakmamıştım.. burdasın..şimdi.. nasılsın? beni hatırladın mı?
Merhaba canım profil resmindeki bebek ayaklarını hatırladım lakin seninle hiç sohbet ettik mi hatırlayamadım
Bir de nikin tanıdık geliyor ama özet bile olsa hikayeni hatırlamıyorum zira 7 yıl önce çok ağır bir travma yaşadım neredeyse akıl sağlığımı kaybetmeme ramak kalmıştı
Şimdi çok şükür daha iyiyim Rabbimin bugünleri de göstermesi varmış kaderde 😊

Merhaba canım profil resmindeki bebek ayaklarını hatırladım lakin seninle hiç sohbet ettik mi hatırlayamadım
Bir de nikin tanıdık geliyor ama özet bile olsa hikayeni hatırlamıyorum zira 7 yıl önce çok ağır bir travma yaşadım neredeyse akıl sağlığımı kaybetmeme ramak kalmıştı
o zamanlar adım kayacans 'idi ilk sayfalarda var yazım :)
iyi olmana sevindim çok çok daha iyi ol

Vay be çokmüş saati bakalimmbizimm oğlanı. Öğretmeni kaç tl yapacak saatini ilkokul ve benle çalışmıyor essoglu bana da cinnet geliyor 4*8 e de 9*4 e de kafasına göre 32 diyor yani bir carpim tabloaunu bile öğretemiyorum ama mineceftta tüm verileri kodları ezberliyor nasıl yapıyor anlamış değilim.bugun psikologa götürdüm dil terapisi alsa iyi olur dedi birde dil terapisi parası çıkacak ya bakalim

Son düzenleme:
O zmana bende birşey soracağım... Yıllar yıllar önce kirli cikilar miydi ???

Bana turşu yapmayinogreten grup...
Haftalık ya Latif çektiğimiz grup....

Bu muydu

Maaş almaya son 3 gün kaldı
Tatlım kirli çıkılar ,birikimci hatunlar ve Ya latif topiklerini açmıştım
Acaip tanıyorum bende sizi.. bence sizde beni ama kullanıcı adım sayılarla uydurmaydi.bjz Ankara ekibiyle buluşmuştuk bilee.. hala bile gorustuklerim var çocuklarıyla sınavlarını takip edip nerelerde okuduklarını yönelik ....LGS TEOG vs gibi.. arkdsla yazınca tramva durumunu hatırladım... Allah'ım kalıcı sifalerdan eylesin her iki alem icinde görünür görünmez habeslerden hepimizi korusun... Dedi daha çok seviyorum.demekki bir cekimimiz var onca yıl gez toz ağla sizla kaybet boşan yada yeniden evlen gel yine aynı gecmisindeki sanal deselerde ben sanaldan öte görüyorum bir cogunuzu gel bu alemde yeniden aynı kişilerle ol... Vay beee ,kendimin hayat şeridi de geldi geçti gözümden gercektne duygulandım...

Acaip tanıyorum bende sizi.. bence sizde beni ama kullanıcı adım sayılarla uydurmaydi.bjz Ankara ekibiyle buluşmuştuk bilee.. hala bile gorustuklerim var çocuklarıyla sınavlarını takip edip nerelerde okuduklarını yönelik ....LGS TEOG vs gibi.. arkdsla yazınca tramva durumunu hatırladım... Allah'ım kalıcı sifalerdan eylesin her iki alem icinde görünür görünmez habeslerden hepimizi korusun... Dedi daha çok seviyorum.demekki bir cekimimiz var onca yıl gez toz ağla sizla kaybet boşan yada yeniden evlen gel yine aynı gecmisindeki sanal deselerde ben sanaldan öte görüyorum bir cogunuzu gel bu alemde yeniden aynı kişilerle ol... Vay beee ,kendimin hayat şeridi de geldi geçti gözümden gercektne duygulandım...
Ben de öyle burayı sadece sanal alem olarak görmüyorum bazı arkadaşlarda telefon numaram var

X