Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

İyi geceler herkese bugunepey harcamali evisi yapmacali yorulmacalai geçti...

Bir yun yorgan banyoda ayaklarimla cignene cignene yıkandı
Diğer yorgan makinede.. belim kopru bir yorgan da ama oğlan eve kedi mi aldın anne diyor kedi gibi kokmuş diyor bu da cabası.sonra kafayı kiwi bin koltuk yikamasini taktim.ya aldım basimi AVM ye gittim internette var gözüken model migrosda gittiğimde güya yokmuş başka modellerine yönlendirdiler ama almadım tabi 60derece ve yüksek cekimlisi varken niye dusukleerine aynı parayı vereyim ki bizimki dandik bu ben uğraşamam garanti getir götür şikayet yaz tüketici hakları vs bana bulaştırma paran çöp olir dedi bende erteledim.derken eve geldim trendyoldan aldığım leke çıkarıcı ve mutfak spreyi gelmiş onla koltuhu halıyı lekeleri yorulmadan sildim sık bekle ve sil Hops leke çıktı .tüm.sulaleye yazdım uygunkennalin diye🤣🤣 ama duvar kağıdında ki tükenmez kalem şeyini sildim.cikmadi

AVM zeytin salça bez uludaggazoz 550 TL
D&R oğlana kedili ajanda bir alana bir bedavadan 100 TL iki tane aldım
250 TL sbarro pizza ve 109 arbys yani1000 TL'yi geçirdik harcamada geldik...hepsi benle tabi adam yok gelmedi ben kasindim oysa internetten alaydi makinenin 1/3 fiyatı çıkmıştı...kredi kartima hepsi bakalimm...

Zeytine ne olmuş öyle kıyma ile yarışır halde kilosu 440 olan zeytin vardı beee hoş ben 295 likden aldım guyaa ama yinede çok degilmi fiyatı🤔🤔🤔😭😭😭

Yaptıklarım
Yorgan yıkandı
Halı ve bir koltuk silindi
Davlumbaz iç dış kirklandi yaglarindna ayıklandı ve de Ocak güzel bir temizlik gördü
Yemek yapmadım...
Nevresim.yatak odası yıkandı serildi iki cAmasir makinesi ser koy kaldir amann dedim belik kopuyor.uyumali...

Ah be @dolar milyoneri inşallah iyisindir...
Oh maşallah ne iş yapmışsın
Aldıklarında bereketli olsun

Günaydın merhabalar hepinize.Uzun bir süredir yoktum evdeydim.İzin rapor vs derken kafamı dağıtmak için işe başladım.Sağolsun arkadaşlarımda gel gel özledik diye çağırdılar.

Evdeyken kafam biraz karışıktı emekli olmayı düşündüm ya da ücretsiz izne ayrılmayı.Kendimi hazır hissetmiyordum işe başlamaya.Sürekli ağlıyordum.İştede biri birşey sorar duygusallaşırım kendimi kontrol edemem dedim ağlarken görülmek istemedim.Psikolojim iyi değildi. O yüzden bir yıl ücretsiz izin alacaktım.Arkadaşlarım sakın öyle birşey yapma işte kafanı dağıtırsın ev iyi gelmez dediler.

Sağolsun 3 aya yakın hergün eve gelen giden eş dost çok oldu.Kalabalık iyi geldi.Ama sonrasında baktım evde kötü oluyorum kendimi işe attım.Haftada bir psikoloğa gidiyorum o iyi geldi.Anlatıyorum rahatlıyorum .Bu arada büyük oğlum evine döndü.Ev düzenlemesi yaptık.Evde dört kişiyiz.Yakın zamanda abim ve ailesi yurtdışından yatılı geldi gitti.Üç haftaya yakında yiğenim bizdeydi yurtdışından gelmişti.Onu dün yolcu ettik.Bende durumlar böyle.

Son düzenleme:
Günaydın merhabalar hepinize.Uzun bir süredir yoktum evdeydim.İzin rapor vs derken kafamı dağıtmak için işe başladım.Sağolsun arkadaşlarımda gel gel özledik diye çağırdılar.

Evdeyken kafam biraz karışıktı emekli olmayı düşündüm ya da ücretsiz izne ayrılmayı.Kendimi hazır hissetmiyordum işe başlamaya.Sürekli ağlıyordum.İştede biri birşey sorar duygusallaşırım kendimi kontrol edemem dedim ağlarken görülmek istemedim.Psikolojim iyi değildi. O yüzden bir yıl ücretsiz izin alacaktım.Arkadaşlarım sakın öyle birşey yapma işte kafanı dağıtırsın ev iyi gelmez dediler.

Sağolsun 3 aya yakın hergün eve gelen giden eş dost çok oldu.Kalabalık iyi geldi.Ama sonrasında baktım evde kötü oluyorum kendimi işe attım.Haftada bir psikoloğa gidiyorum o iyi geldi.Anlatıyorum rahatlıyorum .Bu arada büyük oğlum evine döndü.Ev düzenlemesi yaptık.Evde dört kişiyiz.Yakın zamanda abim ve ailesi yurtdışından yatılı geldi gitti.Üç haftaya yakında yiğenim bizdeydi yurtdışından gelmişti.Onu dün yolcu ettik.Bende durumlar böyle.
Günaydın canım ben de bir zamanlar buraya farkında olmadan ara vermişim
Sonradan farkettim ve 2019 yılında yeniden yazmaya başladım sayfama kimse uğramasa da O kadar aranın ardından ben kendimi ayakta tutmak aklımı gönlümü meşgul etmek rahatlamak kendimi dinlememek hayattan kopmamak için yazdım, sürekli yazdım .Bana iyi geldi 5 yıl içerisinde farklı bir duygu dünyasına evrildim resmen Allah'a çok şükür
Kimseye hayatta ne yaşamış olursak olalım bor köşeye çekilip de aşırı düşünceler içerisinde boğulup kalmayı asla tavsiye etmiyorum

Sonuç imtihan dünyası Rabbim her daim hepimizin yar ve yardımcısı olsun, Amin 🤲

Canım hosgeldin
İse başlamakta iyi etmişsin evde insan kendini dinleyip hasta oluyor hem ruhen hem bedenen. Rabbim imtihanını kolaylastirsin

Bende sabah herkesi yolladiktan sonra kendime şahane bir kahvaltı hazırladım
Sonra arkasına kahve keyfisi😂
Öğle namazından sonra çamaşır makinesine usta geldi rezistansi patlamış sigortayı attiriyordu. İçinde biseyleri değişecekmis 5 bin tutar dedi. Dedim ekime kadar dayanır mı masraf cok bu ara. Dayanır dedi gitti. Ne kadar tuttu bilmiyorum akşam öğrenirim.cok masraflı bir ay oldu benim için. Çokta az param kaldı 15 ağustos gel artik😂
Bulaşık makinesini boşaltıp kirleri doldurdum. Patlıcan yemeği koydum ocağa. Pazardan misir aldım onu hasladim. Salata yaptım. İkindi anneme geçeceğim.

Bende sabah herkesi yolladiktan sonra kendime şahane bir kahvaltı hazırladım
Sonra arkasına kahve keyfisi😂
Öğle namazından sonra çamaşır makinesine usta geldi rezistansi patlamış sigortayı attiriyordu. İçinde biseyleri değişecekmis 5 bin tutar dedi. Dedim ekime kadar dayanır mı masraf cok bu ara. Dayanır dedi gitti. Ne kadar tuttu bilmiyorum akşam öğrenirim.cok masraflı bir ay oldu benim için. Çokta az param kaldı 15 ağustos gel artik😂
Bulaşık makinesini boşaltıp kirleri doldurdum. Patlıcan yemeği koydum ocağa. Pazardan misir aldım onu hasladim. Salata yaptım. İkindi anneme geçeceğim.
Merhaba canım sefan olsun afiyet şifa olsun 😘🤗

Senden bir isteğim var T Thewitcher yütfen çamaşır makinasını sen alma yütfen yütfen nolurrrrr 😘😘🤣🤣🤣🤣 yütfen bu işe sen el atma

Son düzenleme:
Sıcak filan demedim duş aldım giyinip duşun serinliği ile çarşıya çıktım aklıma gelen eksikleri aldım hepsi 910 tl tuttu

Manavdan domates, dolmalık biber, yeşil biber, mısır, armut, şeftali, kavun ,incir 390 tl

Züccaciyeden tava ve dondurma kaşığı 370 tl
Aktarsan sarımsak tozu 150 tl

Aldıklarımı yerleştirdim, mısırları yıkadım bir kısmını ocağa koydum ,bir kısmını derin dondurucuya attım.

Kendim 2 incir 1 armut yedim

Akşam yemeği için dünden kalan patatesli tavuk var
Yanına makarna ve kabak kızartması yaparım
Vişne kompostosu isteyene kola
Süzme yoğurt ve süt helvası tatlısı
Allah bereket versin kazançlarımıza hanelerimize bedenlerimize ve ruhlarımıza da şifalar ihsan etsin bol bol, çok çok amin 🤲

Merhaba. İyi ki yazdınız.Merak ettik sizi.Her şey bizim için. Hayatın ne getirip ne götüreceğini bilemeyiz. Bazen buraya da içinizi dökün.Rabbim sabırlar versin.

Sıcak filan demedim duş aldım giyinip duşun serinliği ile çarşıya çıktım aklıma gelen eksikleri aldım hepsi 910 tl tuttu

Manavdan domates, dolmalık biber, yeşil biber, mısır, armut, şeftali, kavun ,incir 390 tl

Züccaciyeden tava ve dondurma kaşığı 370 tl
Aktarsan sarımsak tozu 150 tl

Aldıklarımı yerleştirdim, mısırları yıkadım bir kısmını ocağa koydum ,bir kısmını derin dondurucuya attım.

Kendim 2 incir 1 armut yedim

Akşam yemeği için dünden kalan patatesli tavuk var
Yanına makarna ve kabak kızartması yaparım
Vişne kompostosu isteyene kola
Süzme yoğurt ve süt helvası tatlısı
Allah bereket versin kazançlarımıza hanelerimize bedenlerimize ve ruhlarımıza da şifalar ihsan etsin bol bol, çok çok amin 🤲
Allah bereket versin ablacim
Beyefendinin ve çocuklarının karısının çamaşırları nasıl yıkanacak peki o zaman? 🤔
Yikanmayacak
Biz çok zengun olduğumuz icun bi giydigimizi bi daha giymeycuk🤣🤣

X