Küçük ama rahatsız edici bir sorunum var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
"dr unvanımı aldıktan sonra ilk hastamın kim olacağı belli oldu. sende kronik cehalet var, çok şükür tedavisi var. sana yardım edeceğim merak etme" de geç. ya da Cahille sohbeti kes, zaten hayatında bir yeri yokmuş. seni ha öyle bilmiş ha böyle bilmiş, senin hayatında ne değişecek?

Sonuçta iyi mizahta yüksek bir zeka göstergesi.

Sonuçta iyi mizahta yüksek bir zeka göstergesi.
Aynen öyle
İşte bazıları laf sokmaya çalışmakla mizahı karıştırıyor. Kuzen de çekilin kara murat benim der gibi asıl doktor biziz, asıl sağlık çalışanı biziz der gibi elinde kılıçla konu sahibini kovalıyor
Hayır yani konu sahibi ne yapacak sanki elinde neşter foto mu paylaşmış, ameliyat önlüğü mü giymiş. Hem okumuş doktora yapmış hem de üstüne laf yemiş.

bana biraz çekememezliği var gibi geldi ne yalan söyleyeyim normalde her şeyde art niyet aramam. ilk söylediği şeyde de sorun olmazdı muhtemelen ama sonradan bir de üşenmeyip sosyal medyadan bir şeyler gönderdiyse çokta normal karşılamazdım. sanki yazdıklarının altında "bak biz neler yaşıyoruz, çalışıyoruz sen hala okuyorsun" gibi bir şey sezdim.

bir de gerçekten doktora yapanların doktor ünvanını aldığını bilmiyor ve garipsemişte olabilir. bunu bile ihtimaller arasına koyuyorum.. ama sonuç olarak önemsenecek bir durum değil. siz de doktora yapanlarla ilgili bir şey bulup kendisine yanıt olarak gönderip dil çıkarın en iyisi

Bildiğin kıskanmış yani , yada aradaki farkı kuzenin bilmiyor arkadaşlar gibi düşünüyorum bende dalga geçerdim onunla, ki aklı sıra , sana sonrada dil çıkararak laf sokmuş, ona cvp olarak dalga geçerdim bende eminim şimdi annesi babasına seni anlatıp anlamadığı konudan gülüp dalga geçmiştr..
boşver böyle insanlarla muhattap olma bile ,
Bide hala onu düşünüp güzel okul okudu diyosun gördüm yorumlarda, güzel bölüm güzel okumuş ama farklarını daha anlayamamış , daha çok fırın ekmek yemesi lazım. Böyle insanlara kendini anlatma bile

Kompleks yapmış. Olay bu.

Teşekkür ederim yorumunuz için. Halbuki kendisi de çok iyi bir okuldan mezun oldu. Ben kıskançlık olarak algılamamıştım ama onu sevdiğim için konduramadım belki. Belki de yoğunluktan bıkıp bana sitem etti anlamsız yere bilemedim. Yanıt vermeyeyim şimdilik. Tekrarlarsa dediğinizi yaparım :) iyi geceler

Ya harikasınız bir daha tekrarlarsa vallahi yazarım bunu :)))) teşekkür ederim vakit ayırıp yazdığınız için

Çok iddialı oldu ama ben bu sakarlıkla kesinlikle berbat bi tıp doktoru olurdum. Hahah :) çok teşekkür ederim yanıtınız için

Güldürdünüz :)bayılıyorum hazır cevap kadınlara. Teşekkür ederim yorumunuz için

"ya sanki ameliyata falan mı gireceksin de doktor diyorsun?"
Doktora yapan bir ögrenci karsındaki insanın zeka göstergesinin “iyi bir okuldan mezun oldu” diyerek anlamayacagını bilir. İyi bir okuldan mezun olmak o insanı üstün zeka yapmaz, insani davranıslarının güzel oldugunu göstermez. Sizinde “Kıskandıgını düsünmüyorum aslında iyi bir okuldan mezun oldu” yorumunuz garibime gitti.
İnsan ne kadar iyi bir okuldan mezun olursa olsun, şartları ne kadar iyi olursa olsun veya meslegi “kıskançlık, fesatlık” duygusunun olmayacağını göstermez.
Bence yanıt verin ve yanıtsız bırakmayın. Yanıtsız bırakırsanız “alındıgınızı” düsünür. Veya “üzüldügünüzü” yerinizde olsam bende kendisini aşağılanacak bir cümle hazırlardım.
Espri yerinde güzeldir. Bu espriden ziyade çok baska bir şey. Laf bu anlarda sokulur.

Son olarak basarılarınızın devamını dilerim.

Çok tesekkur ederim yorumunuz icin :)

Bence siz biraz kıskanılmak istiyorsunuz gibime geldi.

Estağfurullah, onu nerden çıkardınız? Ben bulunduğum ortamlarda profesöründen siyasetçisine kadar öyle insanlarla tanışıyorum ki, kıskanılacak en alt basamakta dahi değilim akademik mecrada. Üzdü yorumunuz.

Çok teşekkür ederim yorumunuz için. Galiba kendimi anlatmaya girsem daha da uzayacak. Şimdilik sessiz kaldım. Tekrar yaparsa buradaki hazir cevap arkadaslardan aldigim tüyolarla yanıt vericem :)))

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…