Kuafor bana kazik mi atti ?

Gittiginiz yer coook unlu birimi bana cok geldi tabi saciniz uzunsa kullanilan malzeme cok kaliteli ise ve istedgnz rengi aldysanz bilemcem ama

Ne tuttururlarsa ilk basnkonusulmasi gerekiyordu sonradan söylemek de ne başka iş vardır onda seni zengin mı gördü kiligin kıyafetin öyleyse ağız değiştirmiştir ..

Ücretin yarısını vermiceğini söyliyen bir müşteriye tavrınız ne oluyor... Ve eşinizde kuaför müş ya, kıskançlık fln oluyormu hiç merak ettim..
Kiskanclik yok cunku bende kuaforum anlayabiliyorum hemde esimi iyi taniyorum. Basimiza oyle birsey gelmedi indirim isteyenler cok oluyor. Konu sahibi vericem demis ama vermeyi dusunmuyor bu haktir. O zaman vermiycem demeliydi. Hem yapan kisi kim bilir ne kadar emek harcadi. Fiyat soylemedi diyor ama kendisi de fiyati simdi konusalim ben butceme uygunsa yaptiricam diyebilirdi. Hem belli ki vermek istemiyor buraya konu acma sebebi verme diyenleri duyup icini rahatlatmak ama hakka girdiginin farkinda degil tabi bu onun icin onemliyse

Hiçkimse parayı sokakta bulmuyor, vereceğim deyip vermemek bence çok ayıp ve günah. Çevredeki başka kuaförlerle gidip konuşun. Fiyat alın ve gerçekten fazla fiyat verilmişse yaptırdığınız kuaföre gidip “Ben diğer yerlerle görüştüm, bu para bana da onlara da çok faiş geldi. Ben bu parayı vermeyeceğim.” Deyin. Yada “detaylı fatura/fiş istiyorum tüketici hakem heyetine/kuaförler odasına gideceğim” deyin. En azından parayı beklemesinler.

hangi kuaför ve hangi şehir acaba?

Ben bir buçuk ay kadar önce açma+ boyaya 450 verdim. Boya düz açık bakır. Tekrar sadece boyamaya gittiğimde 150 aldı. Demek ki açma işlemi 300 dedim. Girdiğimde sornamistim ne kadar diye. Bana çok pahalı gelmedi onun için. Bir de memnun kalmak önemli siz kalmissiniz

Ben hiçbir zaman bana bırak lafına güvenmem özellikle kuaförde çünkü fiyatlar çok değişken oluyor,, en kötüsü bir fiyat aralığı isterim, zaten saçının boyunu hacmini görmüştür.
Ha diyelim ki böyle bir hataya düştüm yine de ödememezlik yapamazdım,
Sen git kalan 300'ü öde bir daha oraya gitmezsin, başka kuaföre de gittiğinde fiyat almadan işleme de başlamazsın.

gecen ay banada acma boyama ombre icin 600 dediler ankarada sonra kayseride bi dugune gittim 350 ye yapariz dediler
yerine malzemesine ilçesine gore bile degisiyor

Sosyetik bi kuaför mü? geçen yıl omzumda olan saçlarım için açma ve balyaj 750 TL vermiştim. Sonra ne zaman paket attırsam hiç de az olmayan miktarlar almaya devam etti.

Sonra onun yanından ayrılan ve kendine dükkan açan bi çocuk buldum. aynı işlemi 300 TL'ye yaptı ve aşırı memnun kaldım.

yani bazı kuaförler alıyorlar 600 TL ama arkadaşınız varsa o da bi sordursun ne fiyat vericekler. ben sizin yerinizde olsam hemen vermezdim ama. başta 300 deyip sonradan 600 istemek ayıp. hem hangi kadın sadece saçını açtırmakla kalıyo ki? açtırdıktan sonra illa ki bi işlem daha yapılıyo

Neeey yok daha neler benim uzun gür bide koyu saçlarım bile 350 tutmuştu, mümkün değil bu fiyat saçmalık

saçın boyuna ,sıklıgına kuaförün kalitesine göre değişir

Sacin gurlugu boyu kullanilan malzeme kuaforun tecrubesi tercih edilirli bunlar fiyata etkendir ben 20 yillik arkadasim kuaforum acma boyama ombre icin gogus izasindaki saclarim ici gecen sene 450 tl aldi oda benden aldigi miktar bana gore normal geliyor belkide kullandigi malzemelerin kalitesini tecrubesini vs bildigim icin oyle geliyordur bilemiyorum

Yani bizim burada bir kuaför saç uçlarını düzeltmek için 10 tl alırken diğeri 40tl alıyor, kaş 10ken başka yerde 20-25vs vs, büyük ihtimalle ya muhitle alakalı, veya kullandıkları malzemenin kalitesi ile

4 gün önce ombre olan ama dibi gelen ve akan saçıma tekrar ombre yaptırdım daha da açıldı rengi 350 verdim çok verirsiniz eğer o parayı verirseniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…