Kuafor bana kazik mi atti ?

tiyatral_34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2016
1.580
725
Merhaba hanımlar .Ne zamandır saçıma ombre yaptırmak istiyordum .Sürekli gittiğim ce manikurcusuyle sohpet muhabbet ettigim bi kuaför var .Daha öncesinde sormuştum 300 tl demişlerdi ama sanırım ben sadece açmayı sormuşum sonunda öyle dedi adam .Neyse baştan kıza sordum konuşuruz dedi .Boyayı yapacak adama sordum konuşuruz dedi hala bana fiyat vermediler .Beni boyaya aldılar dedim heralde samimiyete güvenip çok ücret çıkarmayacaklar ..sac açılması boya ve ombre 600 dedi .Ben şaşırdım kaldım .Ne zamandır da saçımı actirmiyorim fiyatların bu kadar uçtuğunu tahmin bile etmedi m .Sorum şu 300 tl sini verdim 300 tl sonra veririm dedim .Siz fiyat konusunda ne diyursunuz hiç yaptırdınız mı bu aralar 300 tl daha vereyim mi ? Fikir verirseniz sevinirim .

Yaptığı işe ve kullandığı malzemeye bağlı.

Saçlarınız uzun ve gürmü nasıl?
Ve gittiğiniz kuaför çok tercih edilen biyermi?
Bunlara göre değişir
Bende sormuştum 500 600 dedi banada ama benim saçlar gür ve omzumu geçiyo uzunluğu

sonra konusuruz kismini en basta kabul etmeyecektiniz. hayir simdi konusacagiz diyecektiniz. siz hatayi tamam diyip koltuga oturmak yapmissiniz. oraya oturduktan sonra 1000 tl deseler mecbur vereceksiniz. bu ders olsun size.
saciniz ne kadar uzun? acma islemini kac kez yaptilar saca?

Evet ben de hata var .Saçım hemen açıldı hoc uğraşmadı boyarken açıldı .Saçım omzumda ve ince telli

hangi kuaför bu ? lüks bir semtte mi, bilinen biri mi ?
yani ben de pahalı bi kuaföre gidiyorum mesela benim saçımdaki kaynak totalde 700 tutuyor. sadece boya için 600 tutar mı bilemiyorum.

Evet ben de hata var .Saçım hemen açıldı hoc uğraşmadı boyarken açıldı .Saçım omzumda ve ince telli
platin benim sacim. sadece dip yaptiriyorum.
200 e yapiyorlar.
bana fiyat normal geldi buyuzden. bazi kuaforler 30tlye sac keserken bazisi 50ye kesiyor. bir daha fiyat konusmadan fon bile cektirmeyin.

bence pazarlık yapın
hem hallederiz diyorsunuz hem de 600 hesap çıkartıyorsunuz ben 300 konuşmuştum de.
Ne saçma iş yaa hep bunu yapıyor kuaförler ama 600 de fazla yani hadi olsun olsun 450dir bunun ederi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…