KTÜ farabi tüp bebek tedavisi hsg filmi çektirenler

Doktor bana da b12 iğnesi ve demir yazdı. Ama d vitamininin her türlü herkesin kullanması gerekiyormuş zaten. B12 düşüklüğü gebelik kaybına bile neden oluyormuş hem de pozitif görseniz bile bebek annemdeki b12 yi çekiyormuş o yüzden öncesinde çok dikkat etmesi erekiyor demek ki.. İnşallah faydasını görürsün canım 🌸
Evet. İnşallah görürüz. Zor süreçler. Yıpratıyor insanı

İnşallah herşey güzel olur. Yumurta kalitesi için vitaminlere ve sağlıklı beslenmeye ağırlık vermelisin. Benimde vitamin depolarım boşalmıştı. B12 ignelerine, d vitaminine ve demir anemim var ilaçlara başladım. Birde Q10 kullaniyorum solgarın. Yumurta kalitesi icin
bende şimdi d vitamini, omega 3 ve dr un verdiği multivitamin olan megafert kullanıyorum içeriğinde bol antioksidan var...son tüp denememde bende b12 iğneleri yaptırmıştım b12 değerim 900 e kadar çıkmıştı şuan 600 e düştü ama depom iyi sanırım..demir ilacım bitti onu da ekleyeceğim..

bende şimdi d vitamini, omega 3 ve dr un verdiği multivitamin olan megafert kullanıyorum içeriğinde bol antioksidan var...son tüp denememde bende b12 iğneleri yaptırmıştım b12 değerim 900 e kadar çıkmıştı şuan 600 e düştü ama depom iyi sanırım..demir ilacım bitti onu da ekleyeceğim..
Malesef benim B12 depolarım boş. 32 çıktı. Doktor bu şekilde olmaz dedi. İlk hafta hergun iğne yapıldı şimdi haftada 3. Depoların dolması gerekiyor. Demir anemim var. D vitamini sorunu zaten bütün Karadeniz'de mevcut.

X