Ksa dnem Askerlik...

yine aradim ve yine düsmüyor telefon,normal olamaz bu benneyaptımki

Şu anda eğitimdedirler belki canım bence bi sakin ol önce muhakkak ulaşırsın yada o sana ulaşacaktır.Daha acemiler ve herkesin gittiği yer farklı ve hiçbi yer birbirini tutmuyor bazıları rahatça arıyor bazıları arayamıyor sen gönlünü ferah tut

benim nisanlimda akil etse keske 1dakikayada raziyim..az önce aradim yine kogusda kimse yok herkes disarda dedi..egitimdede degiller neden aramiyorki benim düsüncesiz sevdigimbenneyaptımki

benim nisanlimda akil etse keske 1dakikayada raziyim..az önce aradim yine kogusda kimse yok herkes disarda dedi..egitimdede degiller neden aramiyorki benim düsüncesiz sevdigimbenneyaptımki

düşüncesizlik değildir cnm, acemilikte hele ilk günlerde zor.
nişanlımı bende işten eve dönünde 7 gibi arıyordum iştimada oluyorlardı sonra arıyordum hala iştima 9 gibi arıyordum yatmış oluyorlardı. bide usta askerse tele çıkan ki büyük ihitmal öyle oluyor sallıyor aradığında.

artik saglikli düsünemiyorum yoksa haklisin yani öyle kolay olmadigini biliyorum ama suan is güc hicbirseyle ilgilenemiyorum sürekli aklim onda...

günaydın kızlarr.. dün de konuşamadım canımla... Ama olsun günler geçiyor bi yandan uzun dönem asker bekleyenlerin topiğine baktımda şükrettim çok.. şafak 149...

kizlaaar anlatsam ne oldugunu varyaaa, cildirdim dün resmen..
1bucuk saat cabadan sonra ulastim nisanlima Askimmmmm dedim oda nasilsin hayatim dedi daha ben cevap veremeden kapatmam lazim komutan geldi 10dakika sonra ara dedi ve kapatti... tabi ben böm böm telefona bakiyorum hala neye ugradigimi anlamadim..10 dakika sonra tekrar aramaya basladim ve yine düsmedi telefonlar 45dakika ugrastim ve ulastim ordaki asker suan baska aileler görüsüyor 10dakika sonra arayin dedi artik sabrim tasti hem agladim hem aradim ve yarim saat sonra aradigimda direk askim cikti telefona 3dakika konustuk cünkü daha bir sürü kisi sirada bekliyordu ama olsun bunada raziyim:asigim:

günaydın kızlarr.. dün de konuşamadım canımla... Ama olsun günler geçiyor bi yandan uzun dönem asker bekleyenlerin topiğine baktımda şükrettim çok.. şafak 149...

canim senin sevgilin hatayda jandarmadami???
ben dün nisanlimla konustugumda dediki sadece kastamonu ve hatayda ilk defa jandarmalara özel egitim veriliyormus. aslinda hataya cikacaklari belli oldugu günden beri dagitim yerleride belliymis.hatay ve kastamonu pilot(yani deneme) bölgesi olarak secilmis. ve nisanlimin dedigine göre onunla ogün gelen 2000kisinin hepside doguya verilmis.

sevindim senin adına , kısa da olsa sesini duymak bile yetiyor ne deolsa.. iyi olduğunu biliyorsun ya..

ayy sesi öyle yorgun geliyorduki..aksama kadar toz topragin icinde egitimdeyiz sonra 6dakika banyo zamanimiz var diyordu

evet canım hatayda, sevgilimde aynı şeyi söyledi, pilot bölge olduğunu yani, usta birliğide hakkari -çukurca.. seninkinin dağıtım yeri belli mi peki?

tamam canım şimdi okudum sivasa düşmüş. hayırllısı olsun tez zamanda sağ salim dönsünlerde, neresi olursa olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…