Ksa dnem Askerlik...

keske belli bir saat olsada insan onu beklese.. resmen alay ediyorlar insanlarla..
aradim saat bugün 11bucukta diyorki egitimdeler..ondan önceki gün aksam 10bucukta aradim dedi yatiyorlar..ee dedim bugün saat kacta arasam görüsebilirim diyor aksam 10gibi felan ee dedim dün aradigimda yatiyor dediniz o saatlerde..belli bir saat yokmu egitim ne zaman bitiyor felan, dedi aksam 7 gibi deneyin artik bölükte olursa konusursunuz disardaysada ulasamazsiniz..sinirden catliyorum hala düsündükce, bu belirsizlik mahfediyor insani..

umarim ulasirsin canim o niye aramiyor seni ankesörlü telefondan?

beni az önce aradi, sicaktan ve yemeklerden migdesi bulanmis basi dönmüs tansyonu düsmüs vs. igne vurulacakmis. bende vurulmamasini söyledim.
netten okudugum kadariyla her sikayete igne yapiyorlarmis. ignenin agrilarinida 3-4 gün cekiyorlarmis. ama vurulucam duramiyorum böyle dedi 1dk sürmedi zaten kapatti.

bu yetmezmis gibi bir akrabamin ölüm haberi geldi. bundan 2 gece önce de disimin kirildigini görmüstüm. bunu ölüme yoruyorlardi da inanmiyordum

umarim ulasirsin canim o niye aramiyor seni ankesörlü telefondan?

beni az önce aradi, sicaktan ve yemeklerden migdesi bulanmis basi dönmüs tansyonu düsmüs vs. igne vurulacakmis. bende vurulmamasini söyledim.
netten okudugum kadariyla her sikayete igne yapiyorlarmis. ignenin agrilarinida 3-4 gün cekiyorlarmis. ama vurulucam duramiyorum böyle dedi 1dk sürmedi zaten kapatti.

bu yetmezmis gibi bir akrabamin ölüm haberi geldi. bundan 2 gece önce de disimin kirildigini görmüstüm. bunu ölüme yoruyorlardi da inanmiyordum

off canim hem gecmis olsun, hemde basin sagolsun benneyaptımki
bende anlamadim neden ankesörlü telefondan aramadigini dün sabah aradi askeriyenin numarasindan aramami söyledi firsat olmuyorki baska birsey sormaya hemen kapatmasi gerekiyor.. off ya benim sevdigimde hastaysa..ondada bel fitigi var bugün egitimlere basladilar mahfolmustur simdi :sinifsinif:
böyle beklemek beni deli ediyor resmen :kızgın:

cok sagol canim...bidahaki aradiginda söyle anlat durumu o seni vakti oldukca arasin. benimki öyle yapiyor, eger uzun konusabilecegi vakit olursa ben geri ariyorum mesela dün 20dk konusabilmistik

bu arada askim beni caldirdi ben geri aradim 12dk konustuk.
iki igneyi ayni anda yemis kolumu oynatamiyorum dedi. bölügü topluyorlarmis yine kapatmasi gerekiyordu.

söyledigine göre tek sorun sicaklarmis. egitime baslamamislar. bugun amiral gelecek diye temizlik yaptirmislar. bitek hazirol geriye vs yaptiriyorlarmis günde 10-15 defa

saat 5bucukta basladim aramaya hic ara vermeden suan saat 19.07 hala devam ediyorum ama sürekli mesgul.. benim askimda acaba akil edip ararmi:KK43: bi sesini duysam tek dakika olsada fark etmiyor sadece iyi oldugunu bilmek istiyorum cok degilki... senin gözün aydin walla ne güzel benimki birde sivasa gitsin hiiiiic aramaz o dönene kadar ben bir 20yas felan yaslancam bu gidisle:)

saat 5bucukta basladim aramaya hic ara vermeden suan saat 19.07 hala devam ediyorum ama sürekli mesgul.. benim askimda acaba akil edip ararmi:KK43: bi sesini duysam tek dakika olsada fark etmiyor sadece iyi oldugunu bilmek istiyorum cok degilki... senin gözün aydin walla ne güzel benimki birde sivasa gitsin hiiiiic aramaz o dönene kadar ben bir 20yas felan yaslancam bu gidisle:)

Canım onlar orda askerlik yapıo biz burda bide bizim haber alma olanağımız da olmuyor her zaman haber alamadığın zaman da çıldır dur.Benim nişanlımda dün aradı konuştuk baya bugün aramadı daha offf merak et dur işte hastalandı mı bişi mi oldu diye

Benim sevgilimde bugün aramadı bu saatten sonrada arayamaz heralde, yatış olmuştur büyük ihtimal, şimdi yarın akşama kadar sabretmek zroundayımeyvahedigeldismile

kızlar günlerce ağladım ama sadece kendime yaptım. oyüzden hepimizin en uzun ayrılığı bu olur inşallah. Allah başka türlü ayrılıklar vermesin.

kızlar günlerce ağladım ama sadece kendime yaptım. oyüzden hepimizin en uzun ayrılığı bu olur inşallah. Allah başka türlü ayrılıklar vermesin.

Amin inşallah, ben hala ağlıyorum, özlüyorum onu çok, resimlerine bakıp,mesajlarını okuyup duruyorumsenağlama

Amin inşallah, ben hala ağlıyorum, özlüyorum onu çok, resimlerine bakıp,mesajlarını okuyup duruyorumsenağlama

Herkes aynı durumda sanırım bana da günler geçmiyor gibi geliyor sanki onsuz bu şehirde hayat durdu zaman akmıyor....Nasıl gelcek ocak ayı hiç bilmiyorum düşündükçe ağlıyorum....

arkadaşlar geleceği tarih gittiği yere göre değişiyormuş. nette 150 günden sayılacak diyende war 160 diyende. ama herkesin ortak noktası izin alınmayacaksa eğer 155 den geriye saymaya başlanır diyor. bugün şafak 150 oldu mesela:KK43:

X