Ksa dnem Askerlik...

allah yardimcilari olsun hepsinin:Saruboceq:
bide acayip olan ankesörlü telefonlari geri arayamiyormusuz nisanlim bundan sonra kart alip o arayacak artik öyle idare edecez bu zaman icinde...

allah yardimcilari olsun hepsinin:Saruboceq:
bide acayip olan ankesörlü telefonlari geri arayamiyormusuz nisanlim bundan sonra kart alip o arayacak artik öyle idare edecez bu zaman icinde...

niye arayamıyormuşsunuz canm? benim nişanlım arıyordu onun kntrü biteceği zaman çaldırıyordu ben arıyordum onu ankesörden konuşuyorduk.
seninki neredeydi?

ordaki arkadaslari denemisler ve olmamis yani geri arayamamis aileleri..dogrusu 3gündürde ankesörlü telefonlarin hatlarini tamir ediyorlarmis bugün ariyacak bizde denicez olacakmi diye.. olmazsada artik sansimiza napalim..

gözün aydin canim,benim askim aramadi daha bugün..
stresden tansiyonum düstü banyoda bayildim evdede yanlizim hala kendime gelemedim..askim dönene kadar bi kösede geberip gitmessem iyidir:çok üzgünüm:

ya keske tek o olsa..bu aralar üniversite islerimde ters gitti suan is ariyorum derken baya bir stres olustu üzerimde..bünyem zayif düstü yemek felanda yiyemiyorum zaten uyku desen hiiiic yook.. normaldir yani.. islerim yoluna koysam hersey farkli olacak ama böyle evde bos bos oturmakla gecmiyor zaman..

aradi askimmmmmmm:teytey:
hemde tam 6dakika konustukkkk:asigim:
botlar ayagima vurdu dediii kurban olurum onun ayaklarina yaa kiyamammmmmbenneyaptımki

gözünüz aydın kızlar, konuşmussunuz sevdiklerinizle, ben dün gece de konuşamadım, ankesörlüden çağrı attı ama sürekli şebeke meşgul göründüğü için bi türlü konuşamadık, umutlar bu akşama artık..
bu arada bigün daha geçti... şafaklar düşüyor:)

canimm umarim görüsebilirsin bugün..durumunu cok iyi anliyorum.. allah hayirlisiyla kavustursun bizi onlara

aşkımın sesini özledim yasenağlama ne saçma sebeplermiş kavgalarımız, şimdi öyle iyi anlıyorumki, çocukcaymış hepsi.. offf offff geçmiyor günlerrr yar yar yarrsenağlama

merhaba kızlar benim aşkımda kısa dönem ve kastamonu-gölköyde yapıyor askerliğini sanırım burda bazı arkadaşlarla aynı yerde yapıyorlar çünkü geçen gün benim aşkımda beni arayamadı meğer elektrikleri kesilmiş ankesörlü tellerinde sorun çıkmış vs. bana dediğine göre kastamonuda bu sene ilk defa doğuya asker yolluyormuş benimkide usta birliğine ağrı çıktı.çok kalabalıkmış birlikleri 2500 kişi falan var diyor hepinizi rabbim sağ sağlim kavuştursun...

tesadüfe bak benim nisanlimda kastamonu/gölköyde..onuda sivasa verdiler.. aynen bizde 3gün görüsemedik telefonlar tamirde diye ama dün aradi konustuk 6dakika:) birtek hatay ve kastamonu pilot bölge olarak secilmis ve orda özel jandarma egitimi veriliyor herkesi doguya verdiler.. allah hayirlisiyla kavustursun sagsaglim insallah:)

CaGLo cok sevindim canim konusmussun bak bosuna dertlendin :))

benide aradi askm..sicaklardan bir kisinin kalbi skismis ve hastaneye kaldirmislar. birtanesi beyninden daha yeni ameliyat olmus fakat cürük raporu vermemisler, oda bayilinca hastaneye yollamislar galiba cürük cikacakmis.

36dk konustuk valla daha ne isteyem hehehe

ohh walla ne güzel keyf seninyerimseniben
bizde o günleri göreydik hayirlisiyla..aksam 8bucuga kadar egitimde oluyorlar bazen..dün uyku saati olmasina ragmen komutandan izin alipda aradi coook mutlu oldum yaa:asigim:

simdi cok daha iyi anliyorum yanyana olabildigimiz dakikalarin degerini ve cok mutluyum iyiki o var hayatimda degil askerlik icin gerekirse bir ömür beklerim ya..

bu yasadiklarimiz hepimiz icin bir sinav sadece ve basariyla atlatacagimizdan eminimopuyorumnanaktan

aşkımın sesini özledim yasenağlama ne saçma sebeplermiş kavgalarımız, şimdi öyle iyi anlıyorumki, çocukcaymış hepsi.. offf offff geçmiyor günlerrr yar yar yarrsenağlama

ayy canim benim harab eetme kendini:teselli:
sabirsizlikla degil sabirla bekliyoruz askerlerimizi, bugünleri gülerek hatirlayacagiz cok sükür bunuda atlattik diyecegiz.. icini ferah tut sadeceyerimseniben

allah kavuştursun canım sizide...
evet canım benimkide aynı şeyi söyledi bana denk geldi dedi hep güneye asker dağıtımı yapan yer şimdi doğuya atıyor dedi çok şükür ağrı çıktı bana dedi çünkü yarısından çoğu hakkari,şırnak çıkmış kısa dönem olduğumuz için çok sıkmıyorlar bizi dedi çok rahatım dedi...doktor,öğretmen,mühendisleri hep hakkariye,şırnağa yollamışlar :S
haftaya yemin törenleri var 27 ağustosta gitcekmisin diye sorcam ama almanyadasın sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…