Ksa dnem Askerlik...

kızlar bu ayın 27 sinde yemin törenimiz warr....sizinkiler ne zaman. bugün hiç aramdı. bende günde 1 defa konuşabiliyorum oda 1 dakika.sanırım alıştım ama...

benimd eşimin bu ayın 27 de yemin töreni var şimdi ona gün sayıyorum.alla kısmet edrese evci çıkartacam kocişimiopuyorumnanaktan

senağlamabenim sevgilimde ayın 12 sinde hatay serinyola teslim oldu... Usta birliğinde gidecekleri yerleri şimdiden belli olmuş , hakkari çukurcaya düşmüş senağlama.. hasretle başa nasıl çıkıcam derken, şimdi bide içime onu kaybetme korkusu düştü... nasıl geçicek bu günler bilmiyorumsenağlama

icini ferah tutmalisin, korkularini onada yansitirsan onun icin zaman cok daha zor gececektir..herseyi iyi düsün iyi olsun.. benimde nisanlim kastamonuda suan ve onunda ilk günden dagitim yeri belli oldu sivasa verdiler.. Allah kavustursun hepimizi..

yuppiii bu sabah katine cikarmislar 21 dakika konustuk :))) cok mutluyum

darisi benimde basima insallah..
günlerdir en fazla 1dk konusabiliyoruz oda sabah 6da ariyor..
dün numara verdi askeriyenin gece ara dedi aradim askerler uyuyor dedi, az önce aradim yine simdide egitimdelermis aksama kadar ancak saat 7den sonra deneyebilirsin dedi oda tabi eger bölügünde olursa ancak görüsebilirmisim resmen iskence bu

evet kesinlikle iskence. bana anlattigi su, egitimlere henüz cikmamislar sabah kaldiriyorlarmis yarim saat icinde hazir olup kahvaltiya iniyorlarmis. daha sonra topluyorlarmis bölügü ve hazirolda 2-3 saat bekliyorlarmis. bide o sicagin altinda....

amac ne gercekten anlamiyorum, zaten ben askere gitmesini istemiyordum ama evlenmemiz icin bu sartti

off ya ayni sebepten dolayi benim nisanlimda gitmek zorunda kaldi..2senedir almanyadaydi heran yanyanaydik..askerlikden dolayi oturum alamayinca nisanlandik ve askere gitti.. allahtan kisa dönem cikti hayirlisiyla en gec subatta nikah yapariz ve geri gelir.. bende durumunu bir ögrenebilseydim cok mutlu olacaktim ama nerdeee ... 6saat sonra tekrar sansimi denicem..

kızlar acemilik zor geçer bu duruma zamanla sizde askerinizde alışıcaksınız.bizde acemiliği yeni atlattık.Sivas'ta acemilik yaptı benim nişanlım. o güneşin altında 4 saat iştima için bekliyorlardı. kara böcek gibi geldi nişanlım kaydirigubbakcemile3
sabredin sabır etmesini söyleyin.

kızlar acemilik zor geçer bu duruma zamanla sizde askerinizde alışıcaksınız.bizde acemiliği yeni atlattık.Sivas'ta acemilik yaptı benim nişanlım. o güneşin altında 4 saat iştima için bekliyorlardı. kara böcek gibi geldi nişanlım kaydirigubbakcemile3
sabredin sabır etmesini söyleyin.

oyy sivas demeyin bana :sinifsinif:
askimda usta birligine oraya verildi merkez jandarma komutanligina..

sen almanyanin neresindensin canim? umarim ulasabilirsin. beni her sabah ariyordu bugun bu saat oldu hala aramadi. sanirim firsatini yakalayamadi

ben Dresdende kaliyorum, sen??
dün nisanlim aradiginda bana askeriyenin numarasini verdi ve bugün egitime baslayacaklarini söyledi..sabah aradigimda egitimdelerdi zaten..sizinde büyük ihtimalle baslamistir ancak aksama dogru görüsebiliriz gibi görünüyor..:Saruboceq:

teslim olduklari ilk gün; hepiniz burda gecicisiniz dagitimlariniz siz gelmeden belli oldu denilmis.. ilk defa bu dönemde denedikleri birseymis, normali yemin töreninden önce belli oluyordu seninde dedigin gibi.. bakalim iste bekliyoruz sabirsizlikla degil sabirla...

ben heidelberg canim....
evet büyük ihtimal egitime baslamislardir. cok gerekli sanki.....benim bitanem hic istemedigi halde gitti ya ona yaniyorum

teslim olmadan önce askeriyeye dogru yürürken aradi, ayaklarim geri geri gidiyor diyordu öyle icim yandiki:gitme:
keske ben gidebilseydim onun yerine :sinifsinif:

evet bu yıl ilk kez böyle bişey yapmışlar daha neye uğradıklarını bilmeden dağıtım yerlerini söylemişler...

bizde akşamdan akşama konuşuyoruz, o bana çağrı atıyor ankesörlüden, ben arıyorum onu, 15 dakka falan konuşabiliyoruz.. Akşam 9dan sonra gözüm hep telefonda oluyor

Beni nişanlım cumartesi hiç aramadı pazar gece arayabildi ancak deliye döndüm ya hastalandı mı bişi mi oldu diye ne kadar zormuş asker beklemek...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…