kremlerde sperm mi var ?

belki iğrenç gelebilir ama bana bir çatlak kremi vermişlerdi ismini hatırlayamadım içinde bebek plasentasında olan suyun kullanıldığını söylediler bana

:KK70: hiç bu açıdan bakmamıştım bu konu cinselliğe gider böyle giderse :)
Bilmem, yani söz konusu sperm olunca hangi açıdan bakabilirdim ki? :KK70: Cinselliğe gider, hiçbirimiz yazamayız bir daha. Ama cinsellikle alakalı sonuçta, adamın kolundan çıkmıyor ki o, neresinden çıktığı belli yani. :KK48:

Konuyla alakalı olarak: doğruluk payı vardır diye düşünüyorum.

Bilmem, yani söz konusu sperm olunca hangi açıdan bakabilirdim ki? :KK70: Cinselliğe gider, hiçbirimiz yazamayız bir daha. Ama cinsellikle alakalı sonuçta, adamın kolundan çıkmıyor ki o, neresinden çıktığı belli yani. :KK48:

:p Haydi bayanlar eşlere cunnilingus yapıyoruz :KK59: O kadar para vereceğimize bedava üretmek varmış :KK47::KK47:

hiç duymadım onu..

ama sperm de genclestırme iksiri varmıs.
eskıden bir arkadasım vardı, yaşı da vardı bıraz ama çok genc gözüküyordu
yaşına ınanmayınca nedenını soyledı.
anladınız siz onu :KK53:

Iykkk. Heryerim kırış kırış olsun razıyım ama bende duymuştum bunu.

Zannetmem böyle bir istihdam kapısı olsa çok sayıda erkek gerektiği için deşifre olurdu kısa sürede.

Ama mesela eskiden kürtaj la alınan bebekler Ruj yapılıyor denirdi.

Bir tanıdıpım dopum evinde çalışıyordu 20 yıldan fazla oldu. Bebek değil ama plesenta yı kozmetik firmaları para karşılığı alıyormuş. Ama teknoloji çok ilerledi artık olacağını sanmıyorum.

Zannetmem böyle bir istihdam kapısı olsa çok sayıda erkek gerektiği için deşifre olurdu kısa sürede.

Ama mesela eskiden kürtaj la alınan bebekler Ruj yapılıyor denirdi.

Bir tanıdıpım dopum evinde çalışıyordu 20 yıldan fazla oldu. Bebek değil ama bebekten gelen eşi kozmetik firmaları para karşılığı alıyormuş. Ama teknoloji çok ilerledi artık olacağını sanmıyorum.
bende böyle düşünüyorum
benim dediğim çatlak kremi de bebek eşinden yapılıyordu ama artık çoğu şey yapay olarak üretilebiliyor

spermin yaslanmaya karsi etkisi oldugunu duymustum icinde cok cinko varmis galiba cinkoydu. o da yaslanmaya karsiymis. ama kremde sperm igrenc geliyo

heee spermın cıldı dıkılastırıcı etkısı varmıs eske sadece sperm koysalar cenın kullandıklarını hayvan kullandıklarını da bılıor muyuz acaba

bende internette okudum erkeklerdeki sperm değilde erkeklerde bulunan meni sıvısının cide karşı çok büyük faydası olduğunu yaşlılık karşıtı olduğu ve cildi beslediğini okudum bazı kozmetik ürünlerine yeni yeni katılmaya başlamış ama çok pahalı olan kremlerde bulunur diye düşünüyorum meni faydalıymış yani anlayacağınız :KK70: :KK70:

Spermin sivilce izlerine falan iyi geldiğini okumuştum bende ama olabilir yani..
Bi yerden kâra geçebiliriz:KK53:

-"başım ağrıyor! "
-" aaa manyak kadın, migrene bile iyi geliyor "
Egh.. malesef bunu duymuştum, kulakları cinlayasica manyak kuzenim yapıyordu. :KK22:

kremler ve ilaçların içinde daha neler var. yosun, salyangoz sümüğü, hayvan dokuları hatta medikal bir kremde üre yani bildiğiniz sidik var. tabiki direk alıp yüzünüze sürdüğünüzü hayal ettiğinizde korkunç ama sonuçta bunlar işlenip özelliğini yitiriyor yani yüzünüze sperm sürmüyorsunuz spermin içindeki cildi sıkılaştıran proteini sürüyorsunuz.
bir dönem bir yiyecek kontrol biriminde çalıştım ah bir bilseniz asıl o yediklerinizin içinde neler var...

X