kremlerde sperm mi var ?

Maalesef ben de duydum bunu, hatta okumuş da olabilirim. Ancak bunu kremlerini fahiş fiyata satan markalar yapıyorMUŞ. Hani bir tek nemlendiriciye bile 200-300 fiyat biçenler. Sebamedde olacağını zannetmiyorum.

:KK70: Anam annem duymasınnnn..

Bekarlar ne yapsın? Yazık değil mi? Evliler GDO'suz kullanıyor biz bir de para veriyoruz olmaz ki böyle ama.. Ay şimdi böyle dediniz ya vajina bakımım için de krem sürüyorum hamile miyim diye konu açan olur..:-)

Sebamed ben de kullanmıştım ya valla midem bulandı kimin spermi ise hakkımı helal etmiyorum. Bir de güzel kokuyor o krem diyordum rezalet:mad:

Kim dediyse Allah iyiliğini versin gülmekten bir hal oldum:KK53::KK53::KK53:

Sperm vardir da, insan spermi diye bir kaide mi var :)
Ben izlemistim zavalli hayvanlardan makine yoluyla topluyorlardi sperm :KK43:

Bi hocamız söylemişti hangi ders hatırlamıyorum ama.sperm çok vitaminliymiş yenileyici özelliğe sahipmiş.düşününcede mantıklı

Gece gece sperm, boşalma, sıvı temalı konular üst üste açılınca "sebeplerim boşanma için yeterli mi" başlıklı konuyu "spermlerim boşalmak için yeterli mi" diye okudum. :)
İnanmıyorum ben de tam onu yazacaktım buraya demek ki bi ben değilmişim öyle okuyan :KK70: :KK70:

Yok kremi kastetmedim enerji iceceginden soz etmistim
Yok tatlım o duyduğun muhtemelen taurin denen bi madde var enerji içeceklerinde, odur. Taurin yanlıs hatırlamıyorsam 19. Yüzyılda öküzün safra kesesinden elde edilen bi maddeydi. Şimdi fabrikalarda Üretilen bi kimyasal. Hatta meşhur bi üreticisi var ama adını bilmiyorum. Mars markalı cikolata, red bull ve bazı kedi-köpek mamalarında bulunuyor bu madde. Kedi-köpek mamasında bulunmasının sebebi, onlarda zaten doğuştan o madde vücutlarında var ve takviye ilac gibi mamalarında olması onlara ekstra enerji veriyor. Kimyasal oldugu icin, kalp krizi riski ve kullanılan bazı ilaçların etkilerini giderdiği icin cok fazla tüketilmesi iyi değil

Vay vay vay. Oral yapmadığım zamanlar bana yaklaşmaya bile tenezzül etmeyen bizim herif bana iyilik mi yapıyormuş şimdi!!!

X