Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu KOSE TAKIMI ALAN VAR MI

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
Bizim extra salonumuz yok yani misafir odası,oturma odası diye ayırıyorlar ya öyle değil :) O şekilde olsa misafir odasına normal koltuk takımı,oturma odasına köşe koltuk koyulabilir,çok da güzel olur.

Köşe koltuğunu istikbalden almıştık yaklaşık 5 sene oldu. Çekirdek aile için süper,hem kullanışlı hem de sarılıp tv izleyebiliyorsun ama misafir gelince az kişi oturabiliyor. Bir de oturduğun zaman geriye yaslanabiliyor musunuz diye dikkat edin derim,bizimkinin oturma kısmı geniş. Arkadaşlarımız gelince yayılıyor ama çok samimi olmadığımız insanlar put gibi yaslanmadan oturuyor :KK70:

Tepe homedan hangi modelleri aldiniz ve hangi kumaslar resimleri varmi merak ettim :)

https://www.tepehome.com.tr/punto-ayakuzatmali-yatakolur-koltuk-kt298-kumasli_101247?d=8775
İnternette fotoğrafını bulamadım ama linkteki takımın benzeri benimki aynı renk kare pufu var bir de. Kumaşı şu taytüyü denenlerden değil. Onlar dokulu desenli gibi ya bana hoş gelmiyordu. Bu kadife gibi bir kumaş çok şık ama kahve, şarap çay hepsini döktüm ıslak mendille sildik geçti. Çok memnun kaldım yani

Ikeadan aldim 5ay oldu
Beyaz 2 kucuk cocuk
Salonum var oturma odam yok
Alti acik cok hafif
Temizlikte cekmek gerekmiyor supurup siliyorum
Gecen kizim kirmizi pastalle boyamis
Soktum yikadim heryeri yikaniyor bembeyaz gecirdim
Gelende rahat yatiyor herkes cok rahat diyor tavsiye ederim

ay çok tatlıymış, çekmeye de gerek yoktur bunu alttan silinebilir:cool:
güle güle oturun

evet altı kolay temizleniyor yatak da oluyor eşimle bazen burda yatıyoruz heheh :KK66: teşekkür ederim :)

Çok cici beğendim Güle güle oturun cnm ❤

daha güzelleri senin olsun eses :)

Evimiz köşe takımına uygun sadece küçükmolduğundan biz bellonadan aldık çok memnunuz hem kocamla hep dipdibe oturmak zorunda kalıyorum ne hoş :KK53:

Kaçamıyo adamlar di miiii :KK45:
Biz 3 kişi oturuyoruz bi köşesinde de kedi var :KK70:

Doğtaştan aldık salonumuz için çok rahat bir köşemiz var tek oda yaptık gayette kullanışlı leke falanda tutmuyor pek yıkanabilir özellikli öneririm lucca modeli:KK54:

untitled3_0005_happy2583.jpg
bende aldoradan bu ürünü aldım rengi koyu gri ürün gerçekten çok güzel tavsiye ederim

köşeyi severim ben de
misafir gelecek de şöyle oturacak da diye düşünmeyi doğru bulmuyorum
sonuçta misafiri taş üzerinde oturtmuyoruz ve bu evde 24 saat yaşayan misafir değil biziz
seviyorum köşe takımını tavsiye ederim
artık her markanın köşesi var

https://www.tepehome.com.tr/punto-ayakuzatmali-yatakolur-koltuk-kt298-kumasli_101247?d=8775
İnternette fotoğrafını bulamadım ama linkteki takımın benzeri benimki aynı renk kare pufu var bir de. Kumaşı şu taytüyü denenlerden değil. Onlar dokulu desenli gibi ya bana hoş gelmiyordu. Bu kadife gibi bir kumaş çok şık ama kahve, şarap çay hepsini döktüm ıslak mendille sildik geçti. Çok memnun kaldım yani
Cok tesekkurler rengi cok hosmus bende tay tuyu sevmiyorum bu kumaslardanmi diye merak etmistim gule gule kullanin sizde test etmissiniz kumasi ciddi anlamda :)

Model adını bilmiyorum ama ekteki köşeyi almıştım, ikili koltuk ayrı satılıyordu onu da birleştirdim. Kumaşın kullanımı gerçekten çok rahat şimdiye kadar ne döküldüyse ıslak havluyla sildim hemen geçti. Kumaşın adını da bilmiyorum malesef ama bu model zaten bu kumaşla satılıyor.
Yaaa iste bu koltugu biz begendik ve emin olamadik sadece kosesini dusunuyoruz kullanimida cok kolaymis gule gule kullanin.Cok yeni koltuklar ne kadar oturdunuz bilmem ama minderleri sabitya cokme falan oldumu uc kisimlarinda.

Ben Bellona'dan aldım. Yerim müsait olduğu için her iki tarafını da üçlü aldım fakat almaz olaydım hayır altı tozlanıyor ve ben onu çekip silene kadar kırk takla atıyorum. Artı tek başıma da itip çekemiyorum 3 kişiye ihtiyaç duyuyorum. Biri tam köşe yerinden diğer ikisi de iki uçtan itecek ancak öyle oluyor. Aldığıma pişmanım hayır hepsini geçtim niye iki tarafıda üçlü alıyorsun değil mi bir tarafı da kısa kalıversin ölürmüsün sanki. Kendime bayağı kızgınımda bu konuda.

Benim oturma odamda fotograftakinden var. Memnunum.
Salonda normal koltuk kullaniyorum kose koltugu kalabalikta sevmiyorum.

Eklentiler

• images.jpg
    images.jpg
    21,7 KB · Görüntüleme: 155
evet altı kolay temizleniyor yatak da oluyor eşimle bazen burda yatıyoruz heheh :KK66: teşekkür ederim :)

daha güzelleri senin olsun eses :)

Kaçamıyo adamlar di miiii :KK45:
Biz 3 kişi oturuyoruz bi köşesinde de kedi var :KK70:

Kız aynı biz bazen benimki söyleniyor ana kız bütün koltuğu kaplıyorsunuz diye he bide tahtalı kısımda kuşumuz var koca bi kafes :KK70: benimkide zaten hiç kaçmak istemez Allahtan kıskanın :63::KK53:

Yaaa iste bu koltugu biz begendik ve emin olamadik sadece kosesini dusunuyoruz kullanimida cok kolaymis gule gule kullanin.Cok yeni koltuklar ne kadar oturdunuz bilmem ama minderleri sabitya cokme falan oldumu uc kisimlarinda.
Köşesi bile tek başına yeter baya kemikli çünkü, yakın zamanda taşınırken taşıyıcılar çok kaliteliymiş mobilyanız demişlerdi hatta :)

1.5 yıldır kullanıyorum şimdiye kadar çökme yapmadı, ki alırken görevli içinde kaz tüyü var o yüzden kolay kolay çökmez demişti. 5 sene sonra ne olur bilemem tabii. Ama tavsiye edebilirim rahatlıkla.

Valla ben memnunum köşemden. Kalabalık gelen giden yoksa iki kişiye ideal hatta... Hele ilk bir kaç sene küçük evde oturacaksanız berjeri üçlüsü ikilisi hayatta sığmazmış bizim minik eve.
Bir de atamayla yabancı şehre gittik aileler de pek gelmiyor gelse de üç beş kişi geliyor, sıkışıp samimi samimi oturuyoruz.
Kalabalık gelen giden olmaz ev de ufak diyorsan güzel. Ben köşeyi kapıyorum eşim pufa uzatıp ayakları yayılıyor oh mis :KK70:
Bizimki Tepe Home bu arada leke tutmuyor hiç gayet memnunum silinince her tür inatçı leke de çıkıyor öneririm
Resmini çekermişim Can'ım mümkünse

Resmini çekermişim Can'ım mümkünse

Ayy o nasıl yapılır hiç bir bilgim yok ki benim ondan link attım.
Ama tepe de zaten birbirine yakın modeller var. Benim ki l koltuk değil uzanmalı köşe takımımı ne diye geçiyor işte. Sütlü kahverengi olan iki tane de minik yastığı olan kare puflu olan.
Ama bana sorarsa benim stokta kalmadığından alamadığım köşe vardı onu al bence. Kumaş aynı kumaş ama her yeri açılıyor hem sandıklı hem yatak oluyordu. Pufu dikdörtgendi onun o bile açılıyordu inan ki. Gerçi kumaş aynı olunca ben pek dert etmedim, misafirimiz pek gelmez diye de Tepeden alacaksan o köşeyi de incelemelisin kumaşları aynıydı genel anlamda kaliteli bir firma

Köşesi bile tek başına yeter baya kemikli çünkü, yakın zamanda taşınırken taşıyıcılar çok kaliteliymiş mobilyanız demişlerdi hatta :)

1.5 yıldır kullanıyorum şimdiye kadar çökme yapmadı, ki alırken görevli içinde kaz tüyü var o yüzden kolay kolay çökmez demişti. 5 sene sonra ne olur bilemem tabii. Ama tavsiye edebilirim rahatlıkla.
Ay cok tesekkur ederim 1,5 yilda cokmediyse kolay kolay cokmez o zaman.Zamanlada illaki yipranir ama bazen goruyorum iki aylik koltuk oturma yeri cokmus uclari sarkmis o kadar para veriliyo yazik.Dahada sevdim koltugu simdi haftasonu gidip olcup biceyim :) Tavsiyeniz icin tesekkurler.

upload_2016-2-27_14-55-5.jpeg
bunun yeşili bende var bende gayet memnunum iki taraflı yatak oluyor bazası da var sadece çok yer kaplıyor .

X