Korunarak hamile kalmak

Benim gibiler için içine boşalma bile korunma yöntemi.olmuyor olmuyor.eşit yaratılmamışız bacım.doktora gitsen bir halt yok diyorlar.ben de keşke normal kadınlar gibi stres içinde önlem almaya çalışsam diye özeniyorum.
Sen keyfen hamile kalıp kürtaj olacağın için olmuyordur belki Ferhans,hı? İyi de oluyor bence.

Sık idrara çıkma konusunu psikolojik yapıyorum sanırım, adete 2 hafta kala göğüs ağrısı başlaması normal Mİ hemde aşırı şekilde?

Burada da korunmayı bırakır bırakmaz ilk ay hamile kalandan geçilmiyor.ben herkese ağzım açık bakıyorum.ne yapalım takdiri ilahi. Tüp bebek başlıklarında da durum tam tersi.kısmet bu doğurganlık işleri.
Aynen kısmet bu işler... Baya büyük Çikolata kistim var. Doktor senin normal yolla çocuğun olmaz, tüp bebeğe yönlendirebilirim dedikten sonra ilk korunmasız ilişkide hamile kaldım mesela ben. Sürpriz yumurta 🙈

2 kere korunduğum halde hamile kaldım. 1.de prezervatif ile korunuyorduk. yırtıldı. Anlayınca ertesi günü hapı içtim Bi sonraki gün. Sonuç hamileydim.
2. Yine pre ile korunuyorduk. Kullanılması gerektiği gibi. Hiç kaza olmadı bildiğim ya da ufak Bi sızıntı vardı biz farketmedik dışarıdan farkedilecek Bi sorun kesinlikle yoktu. Asla beklemediğim halde yine hamileyim. Sonuç olarak korunurken hamile kaldım diyenlerin hepsinin uydurmadığını bizzat yaşayarak teyit ettim. Daha da büyük sözüme tövbe. Doğumdan sonra eşimle kanka olmaya karar verdim. Tek garanti yol o sanırım.

Bu arada absürd Bi durum anlatayım hiç çocuğum yokken olursa olsun kafasındayken sadece geri çekilme ile korunuyorduk ve hamile kalmadım. 😂😂

Son düzenleme:
2 kere korunduğum halde hamile kaldım. 1.de prezervatif ile korunuyorduk. yırtıldı. Anlayınca ertesi günü hapı içtim Bi sonraki gün. Sonuç hamileydim.
2. Yine pre ile korunuyorduk. Kullanılması gerektiği gibi. Hiç kaza olmadı bildiğim ya da ufak Bi sızıntı vardı biz farketmedik dışarıdan farkedilecek Bi sorun kesinlikle yoktu. Asla beklemediğim halde yine hamileyim. Sonuç olarak korunurken hamile kaldım diyenlerin hepsinin uydurmadığını bizzat yaşayarak teyit ettim. Daha da büyük sözüme tövbe. Doğumdan sonra eşimle kanka olmaya karar verdim. Tek garanti yol o sanırım.

Sağlıkla kucağınıza alın bebeğinizi🙏
Ben kocamı boşamaya karar verdim arkadaşlar hajsjskf
Şaka bir yana biz kaza oldu mu vs diye her seks sonrası kontrol ediyoruz. Umarım bir sorun yaşamayız.. 😅

Sağlıkla kucağınıza alın bebeğinizi🙏
Ben kocamı boşamaya karar verdim arkadaşlar hajsjskf
Şaka bir yana biz kaza oldu mu vs diye her seks sonrası kontrol ediyoruz. Umarım bir sorun yaşamayız.. 😅
Amin inşallah. 🌺
Yani alıp çok sıkı kontrolden geçirmedim ama öyle gözle görülür Bi yırtık sızma falan yoktu. Muhakkak Bi kaçak vardır sonuçta Meryem Ana değilim ama o kaçak farkedilecek gibi değildi. Allah bekleyen isteyenlere versin inşallah.

Merhaba ben aranıza yeni katıldım ve yardımınıza tecrübelerinize ihtiyacım var, bende geri çekilme yöntemiyle ilişki yaşıyorum (geri çekilmenin korunma yöntemi olmadığını bilenlerdenim😂) adetime 2 hafta varken göğsümde çok kötü bir acı ağrı oluşmaya başladı, yavaş yavaş da şişiyor gibime geliyor ama sert değil yumuşak, yumurtlama dönemini takip edemiyorum bu yüzden ama bu ay 3-4 kez birlikteliğim oldun normalden daha az, adetlerim düzensiz 35-40 günü bulabiliyor, ama bu ay hiçbir adet öncesinde yaşamadığım bir göğüs ağrısı yaşıyorum, ama adet öncesi gibi sivilcelerim artmaya başladı, psikolojik mi bilmiyorum ama sık idrara çıkmaya başladım, yani sizce hamile miyimdir? İnsan stres yapıyor gerçekten var mı böyle bi durum yaşayan
İki hamileliğimde de reglden önce olan göğüs hassasiyetinden daha farklı Bi hassasiyet oluştu. Daha çok ağrı oldu. Hatta ben oradan hissettim. Olabilir yani. Ama kesin birşey demek mümkün değil tabi.

Amin inşallah. 🌺
Yani alıp çok sıkı kontrolden geçirmedim ama öyle gözle görülür Bi yırtık sızma falan yoktu. Muhakkak Bi kaçak vardır sonuçta Meryem Ana değilim ama o kaçak farkedilecek gibi değildi. Allah bekleyen isteyenlere versin inşallah.

Su ile kontrol etmek sızıntı var mı vs konusunda en iyi yöntem 😅 en iyi bu şekilde anlaşılıyormuş..
Amin, Allah isteyenlere ve iyi bakabileceklere versin 🙏

Aynen kısmet bu işler... Baya büyük Çikolata kistim var. Doktor senin normal yolla çocuğun olmaz, tüp bebeğe yönlendirebilirim dedikten sonra ilk korunmasız ilişkide hamile kaldım mesela ben. Sürpriz yumurta 🙈
Bende evde prezervatif yoktu. Hani olmasa iyi olur diye korunuyorduk ama olursa başımız gözümüz üstüne diyorduk. Korunmasız tek ilişki ile 2. Çocuğumu kucağıma aldım mayıs ayında :) ya zaten tutmaz, ne kadar deniyor insanlar, hap alıp bünyemi bozmayayım dedim bide. :KK70: büyük konuşmamak lazım :)

Seninki de pusuda bekliyormuş bacım.yıllarca uğraşanlar dişlerini gıcırdatıyor.😂

Ta
Taktım valla çok kıskanıyorum.ne bu böyle ilk yapışta.
Yedin gözünle kadınları ya ben senin gözünden çok korkmaya başladım. 😂😂
Gülüm Napacan doğurmayacağın çocuğu. Hele Bi evlen, Bi çocuğa mutlu yuvanı kur, nasipse olursun anne. Senin bu doğurgan olma arzun obsesif Bi hal aldı iyice. Git Bi tedavi falan al. Normal düşünemiyorsun. Gidip kürtaj olacaksan o çocuğun olmasının ne anlamı var. Belki de Allah ondan vermiyordur. İyi ki de vermiyor. Oyuncak mı bu?

Prezervatifle korunuyoruz lateks alerjim.var latekssiz olanıyla.Kan pıhtılasmam var hap yasak,spiral cok kanama yapar diye istemedim acıkçası icimde yabancı cisim.olmasi fikri beni rahatsiz etti,aylık igneler adet düzensizligi yapıyor diye doktorum tavsiye etmedi prezervatifte latekssiz secenegi olmasa muska yazdırıp onunla korunacaktım her halde 🤣🤣 Yumurtlama döneminde ilişkiye girmemeye calısıyoruz her iliski öncesi ve sonrasi prezervatifi kontrol ediyoruz 21 aydır sorun cıkmadı

X