Korkuyorum gelecek cevaplardan

arıtmacı mı bu adam ?
Kimliğim ortaya çıksın istemiyorum , bi önemi yok gecede çalışıyor çalıştığı yerde bişeu olması imkansız çünkü hemen hemen herkesi tanımıyorum . Hatta aynı yerde çalışıyoruz işyerinde bişeu yapamaz dışarıda bi yer olması lazım ondanda düşünüyorum bulamıyorum işte arıyorum bende bişey bulmaya bi detay vs

Gece gittiğinde yazlık gibi bi yerimiz var orada bi sıkıntı çıktı onu çözmeye gitti sonra gecede orada kaldı
Belki sıkıntıyı prezervatifle çözmüştür. Karavana bırakmadığına emin misiniz? Bir gidin bakın. Hala o karavanda o gece noldu da o prezervatifler kayboldu diye gidip bakmamış olmanız kabul edilebilir değil. Adamı da alarak gidip, anlat bakalım aslanım 7 tane prezervatif burada nasıl kayboldu demeliydiniz.

bacım kimse senin kim olduğunu anlamaz benim kadar detay veren yoktur bu kk kulubünde ne alakası var?

bunu desin ki sadakatsizlik yüzünden dava açmak isterse elinde asla kanıt olmasın.

Ben de öyle anladım evet gece yokmuş evde. Şahin K bile bi gecede 7 kullanmıyodur ya bana da çok mümkünlü gelmiyo
Bunun kullanılabilmesi için çok yüksek bir arzulama gerekir karşılıklı. Aşk da bunu sağlar ama şart değil. Sadece bedenlerin arzulanmasıyla da yaşanır yani. Standart ilişkide olmayabilir.

gece çalışıyorsa arıtmacı diye düşünmeden edemiyorum çünkü atıyorum bir fabrikada bir sıkıntı çıktı su bastı gitmek zorunda kalır. ama onun dışında gece çalışan başka kesim kim var bilmiyorum ülkede de çok arıtmacı var

Bunun kullanılabilmesi için çok yüksek bir arzulama gerekir karşılıklı. Aşk da bunu sağlar ama şart değil. Sadece bedenlerin arzulanmasıyla da yaşanır yani. Standart ilişkide olmayabilir.
Adam zaten hiç erken boşalan biri olmamış ya. Bi de geciktiriciyle bi gecede 7 olur mu cidden benim ruhum emcüklenmiş demek

Gece gittiğinde yazlık gibi bi yerimiz var orada bi sıkıntı çıktı onu çözmeye gitti sonra gecede orada kaldı

Belki sıkıntı cikmamistir. Sıkıntı cikmis izlenimi verilmiştir.
Çalıştığı yerdeki herkesi tanimaniz bisey ifade etmiyo cok üzgünüm. Karisini tanidigimiz cogu musterimizin metresi var. Bilmiyor gibi davranmak zorundayiz.

Bana bi haltlar yemis, prezervatiflwri cantada unutmuş, ertesi gunde siz gormeyin diye kalan 7 taneyi saklamis gibi geliyor. Eger ortak kullanmaniz icin alindiysa bu prezervatifleri evde bir yere kaldırmış olmali. Eger evde rotar olani bulamıyorsanız başka biriyle kullanilmak uzere alinmistir. Siz şimdi esinize bunu sorsaniz kesin arkadasim aldi, eve goturemedi vs yalan soyleyecek. O yuzden mümkünse kredi karti ekstresine, telefon dokumlerine falan ulasmaya calisin

Ben de öyle anladım evet gece yokmuş evde. Şahin K bile bi gecede 7 kullanmıyodur ya bana da çok mümkünlü g

Ben 7 tanenin değil de 10lu paketten 3ünün nasıl yok olduğunu düşünüyorum sanki asıl olay o 3ünün kaybolduğu gün. Sanki 7 taneyi çantaya atıp unutmuş da fark edince kalanları yok etmiş gibi geldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…