Korkuyorum gelecek cevaplardan

Dün evde çok saçma bi yerde çıktı Tv nin oradaki dolabın içinden çıktı prezervatifler sordum bu ne diye cevap olarak ;bunun kankası dediğim arkadaşına ,iş yerinden ergen arkadaşları goygoyuna almış ben bunları Atacam istiyorsanız alın dedi bende aldım diyo. sonra ben yok artık falan deyip arkadaşını arattırdım ben senden ne aldım vs diye sordu baya bi cevap veremedi ne verdim oğlum falan sonra prezervatifi mi diyosun dedi evet dedi sonra ben girdim ne renkti vs detay sordum söyledi tamam deyip kapattık aradan zaman geçti bu arada telefonuna el koydum 15 -20 dk sonra tekrar arattırdım sana güvenmiyorum arayıp mehtap dışarı çıktı deyip konuşacaksın dedim aradı konuştu sağol sayende kurtuldum diyeceksin dedim arkadaşı kız haklı çok yanlış anlaşılmaya müsait bi durum sen niye götürüp o gün çıkarıp göstermedin ki ben onu taa maç günü vermiştim hatırlayamadım bile zaman geçti üstünden dedi .
Sen de bunu yedin?

Dün evde çok saçma bi yerde çıktı Tv nin oradaki dolabın içinden çıktı prezervatifler sordum bu ne diye cevap olarak ;bunun kankası dediğim arkadaşına ,iş yerinden ergen arkadaşları goygoyuna almış ben bunları Atacam istiyorsanız alın dedi bende aldım diyo. sonra ben yok artık falan deyip arkadaşını arattırdım ben senden ne aldım vs diye sordu baya bi cevap veremedi ne verdim oğlum falan sonra prezervatifi mi diyosun dedi evet dedi sonra ben girdim ne renkti vs detay sordum söyledi tamam deyip kapattık aradan zaman geçti bu arada telefonuna el koydum 15 -20 dk sonra tekrar arattırdım sana güvenmiyorum arayıp mehtap dışarı çıktı deyip konuşacaksın dedim aradı konuştu sağol sayende kurtuldum diyeceksin dedim arkadaşı kız haklı çok yanlış anlaşılmaya müsait bi durum sen niye götürüp o gün çıkarıp göstermedin ki ben onu taa maç günü vermiştim hatırlayamadım bile zaman geçti üstünden dedi .
Sanırım eşiniz de sizin telefonunuzu karıştırıyor😅

Sizin farkettiğinizi yüksek ihtimal önceden adam sezimledi telefonu kurcaladığınızı da görmüştü üstelik soğuk da davranıyordunuz arkadaşına önceden haber verdi ve böyle bir senaryo uydurdular gibi geldi şüpheyle bakmakta fayda var hemen inanmayın lütfen bir adam neden prezervatifler çöpe gitmesin diye almak ister ki çok mantıksız ya...

Sizin farkettiğinizi yüksek ihtimal önceden adam sezimledi telefonu kurcaladığınızı da görmüştü üstelik soğuk da davranıyordunuz arkadaşına önceden haber verdi ve böyle bir senaryo uydurdular gibi geldi şüpheyle bakmakta fayda var hemen inanmayın lütfen bir adam neden prezervatifler çöpe gitmesin diye almak ister ki çok mantıksız ya...
Goygoy amaçlı prezervatif alındığını ve çöpe atıldığını da ilk kez duydum

Eşinizin anlattigi saçmalığa inanacaktınız madem burada gerilim yaşamaya hiç gerek yokmuş. Baştan sorsaydınız da ikna olacak bir şeyler duyardınız zaten.
Sayfalarca "şifresini bilmiyorum, telefonuna bakamam" dedikten sonra, gökten vahiy inmiş gibi, birden şekilli şüküllü cizgi çizip tek seferde şifreyi bulup, üstüne adama yakalanmasından belliydi zaten. Adama resmen "yakalandın, önlemini al, hikayeni yaz" dedi, adamda yaptı.

Ben inandım demiyorum zaten tabiki tam oturmadı ama Şuan olmaması gereken bi zamanda patladı konu keşke biraz sabredebilseydim , sadece arkadaşıyla konuşurken mehtap çıktı dışarı dedikten sonraki konuşması beni şüphelerim konusunda acabaya sürükledi çünkü oğlum dikkat etsene inandı mı vs neden demedi ? Bu konu beni şüpheye düşürdü yoksa arkadaşım verdi vs çok saçma tabiki bende görüyorum bunu ayrıca şifreyi bilmiyorum dedim ama ben gün içinde 3 kere elime almadığım için onun telefonunu şifreside aklımda değildi kim bilir ne zaman baktım daha önceki şifresiymiş değiştirmemiş

Aklımda bir sürü acaba var burayı biliyo mu diye bile düşündüm çünkü yıllardır var 1 kere bile görmüş olsa bu yazdıklarımı okumuş olabilir çünkü evde çıkar belki vs diye yazdım evde çıktı resmen

Aklımda bir sürü acaba var burayı biliyo mu diye bile düşündüm çünkü yıllardır var 1 kere bile görmüş olsa bu yazdıklarımı okumuş olabilir çünkü evde çıkar belki vs diye yazdım evde çıktı resmen
Prezervatif goygoy icin alinacak bisey degil. Acayip pahali, icinden cikan adet az.

Ozellikle geciktiricili prezevatif icin 2 secenek var:
1.hryecan verici bir iliski, erken bosalmaktan korktu. Ozellikle 1 saatlik biriyle anlasip 10dk da bosalmak istemedi.
2.duzenli iliskin vardir, sınırları zorlamak istersin. Deneyelim bakalim ne kadar uzun sürecek diye meraktan alirsin

7 taneden de 1 gece sonra 0'ı kalmış ama 🥲 2 günde 10 prezervatif uçup gitmiş maşallah
Şimdi ben bambaşka bir şey söylicem gay bir birliktelik yaşamış ve sırayla aktif ve pasif olanlar değişmişse bu da 7 tanenin hızlıca erimesini açıklar

X