Korkuyorum gelecek cevaplardan

Üstteki arkadaş da haklı, 10'lu ya da 40'lı satılıyor bunlar. Hep 10'ludan düşündük de inşallah 40'lıdan kalan 7 değildir

Ay bu arada turk telekom arama kayitlarina baktim, kendi hattim icin. 53*******56 gibi görünüyor artik, numaranin tamami gorunmuyor yani. Detayli döküm icin arayip, talep etmek gerekiyormus

Kredi kart ekstresine ulaştım bişey yok telefona ulaşmam lazım yada hesap banka dökümüne

Acaba yazlıkta mi bıraktı ben masum olarak düşünmek istiyorum. Yazlığa giderseniz diye sürekli taşımayalım deyip orda bırakmış olabilir mi

Evet ben dün bişey olma ihtimalini nedense az görüyorum o kalan 7 yi atmıştır ya da nerede kullandıysa oraya verdi ama diğer 3 ünü nerede kullandı bunun cevabı yok . Yoksa mümkün değil 7 sini kullanamaz 1 günde

hiçbir şey olmasa da bir şeyler olmuş gibi.. ama sakin kalıp emin olman lazım. Sosyal medyalarını iyice ara tara. Takip ettikleri onu takip edenler; Twitter’ı var mı bak . Hatta önce adını soyadını yaz Google’la adamı. Muhtemelen farklı platformlarda üyeliği varsa bile kendi adına değildir ama sen yine de iyice kurcala. Bir yerden açık vermiştir elbet. Bu sırada normal davranmaya çalış, salağa yat gerekirse.
Ayrıca böyle bir durum varsa tek gecelik/düzenli (bana göre farketmez) boşanmayacaksan kurcalama bile. Yoksa adam üstüne zaten boşanmıyor deyip hiç sallamayacak seni

Bir üye espri yapmış beğendim ben de,siz neden beğenmedim attınız anlamadım? Hakaret yok söz yok
Arkadaşlarına verecek kadar eli açık biri değilse,aldatıyordur büyük ihtimalle.

Konu sahibi bu arada son sevişmelerinizde kondomun dışını gördünüz mü?

Eki Görüntüle 3454334
Bu arada bunun hiçbir yerinde türü yazmıyor sizde neresinde yazıyo ki kutusunda da değil dediniz

Rötar yazıp şik.... v.... sitesinde resimlere baktım içi bunun yeşil renklisi ama rötar yazmıyor bir yerinde.
Ve çok patlıyormuş kullanacakların dikkatine herkes ondan şikayet etmiş

Ben de ona bakıyodum şimdi bazılarının arkasında skt ile beraber basılı yazıyor rötar diye, bendekinin herhangi bi yerinde yazmamışlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…