Korkuyorum gelecek cevaplardan

Bilmeyebilir. Ben de bilmiyorum. Lazım olursa yüzüne tutuyorum açılıyor. Telefon şiftesi bilmek bir kıstas değil; istediğinde telefonu eline alamamak, telefonun kaçırılması, saklanması, telefonu eline alınca adamın yusuf yusuf etmesi bir kıstas olabilir ancak.
ben size katılmıyorum. telefon şifresini bilirsin ama karıştırmazsın ben biliyordum ama hiç karıştırmıyordum eşimin telefonunu.

Cinsel hayatınızın kötü olması adamın bir başka yatakta yeterince aktif olması sebebiyle yaşanan isteksizlikten gelebilir.

Bir gecede 7 tane kullanabilir mi? Olabileceğini gören gözler olmuştur. 🙊 Buna inanmak zor gelirse geriye kalan 3 tane kesinlikle kullanıldı. 7 taneyi de sonraki gün işyerinde arabada vs bıraktı.

Burada çok sık yazıyorum. Date uygulamaları evli erkek kaynıyor. Üstelik kimisinde fotoğrafları açık, isimleri aynı. Bazısı evli olduğunu açıkça yazıyor da. Hatta karısının cinsel performansını kötüleyen mahremiyetsiz adiler bile var.

Kimse kocamdan %100 eminim demesin. İnsan bu, her şeyi yapar, yapıyorlar.

ben size katılmıyorum. telefon şifresini bilirsin ama karıştırmazsın ben biliyordum ama hiç karıştırmıyordum eşimin telefonunu.
Amaaan aklımda tutamam ben. İstersem istediğim an açar. Açmadığı yerde telefonunuyla birlikte paket yapıp kargoyla iade ederiz. Bilsek de bilmesek de karıştırmıyoruz zaten.

Amaaan aklımda tutamam ben. İstersem istediğim en açar. Açmadığı yerde telefonunuyla birlikte paket yapıp kargoyla iade ederiz. Bilsek de bilmesek de karıştırmıyoruz zaten.
tamam bu normal birşey zaten sizden saklamıyor istediğiniz an açabiliyorsunz onda bir sorun yok. konu sahibininki normal değil kesinlikle

İlk başta 7 taneymiş (3 kullanılmış) akşam işe gitmiş gelmiş kalan 7'si de yokmuş
Akşam işe gidip ertesi sabah gelmemiş mi? Ben öyle anladım. Ama yine de üst üste giymiyorsa bir gecede 7 tane geciktiricili prezervatif kullanması çok zor. Belki birkaçını balon yapıp oynamışlardır.

M Mehtap87 kardesim kusura bakma ama buram buram aldatilma kokusu aliyorum verdigin cevaplardan.

Umarim biz yaniliyoruzdur, umarim fesatlik ediyoruzdur ama bu prezervatifler senle kullanilmadiysa (buna emin misin? Yani farkeder miydin marka değişse, ben farketmezdim sahsen) kimle kullanildi?

Esine hic ulasamadigin bir an oldu mu? (Google zaman cizelgesi icin soruyorum) belki telefonunu senin bildiğin bir yere bırakıp yapacağını yapip geliyordur? Ya da bu oynaş kisi kimse isyerindedir ve işlerini lavaboda hallediyorlardir, ya da otoparkta ne bileyim, fantazi durumlari vardir bilemedim.

Telefonunu kurcalamana ses ediyor mu?

Bu arada yani cok anlamsiz bulabilirsin, dalga gecmiyorum ama prezervatifi baska bir amaçla kullaniyor olabilir mi? (5 min crafts youtube sayfasinda bir suru kullanim alani var, tadilat gibi seyler icin) esinin senin bilmedigin hobisi, huyu, suyu olabilir mi?
Allah kahretsin çok dikkatsiz ve saf bi insanım bilmiyorum ya anlardım heralde bilmiyorum ki keşke bi tanesini içinden alsaydım . Yani böyle ince detaylara hiç dikkat etmem arada dışarı çıkıyor mesela kaçta gitti kaçta geldi ya hiç takip etmedim şimdi düşünüyorum hangi günler gitti bu bilgi bile yok bende. Hatırlamıyorum deli oldum kendimede kızıyorum

tamam bu normal birşey zaten sizden saklamıyor istediğiniz an açabiliyorsunz onda bir sorun yok. konu sahibininki normal değil kesinlikle
Konu sahibininki saklıyor muymuş onu anlamadım ki. İstese vermez miymiş cevap vermedi sanırım.

Akşam işe gidip ertesi sabah gelmemiş mi? Ben öyle anladım. Ama yine de üst üste giymiyorsa bir gecede 7 tane geciktiricili prezervatif kullanması çok zor. Belki birkaçını balon yapıp oynamışlardır.
Ben de öyle anladım evet gece yokmuş evde. Şahin K bile bi gecede 7 kullanmıyodur ya bana da çok mümkünlü gelmiyo

Ben de öyle anladım evet gece yokmuş evde. Şahin K bile bi gecede 7 kullanmıyodur ya bana da çok mümkünlü gelmiyo
gece gelmemiş iş için gitmiş ertesi gün geldiğinde prezervatifler yokmuş bu adam ne iş yapıyor ben onu da anlamadım konu sahibi detay verdi mı?

Merhaba arkadaşlar evliyim küçük bi kızım var eşimle aram kötü değil ama cinselliğimizde harika diyemem 2 gün önce eşimin çantasında 7 adet prezervatif buldum bu prezervatifler kutuda değildi ama tekli satılan gibide değildi birbirine yapışık haldeydi normalde bizim için taşıyor yanında bunu biliyorum aniden bi yere gittiğimizde bi durum olduğunda ben bu ihtimali düşündüm deyip çantasından çıkartıyor ama bu sefer rötar yazıyordu üstünde ama biz hiç ondan kullanmayız normalde kullanılandan farklı yani , şimdi internetten bakıyorum 10 lu olarak satılıyor diğer 3 ü nerede? Dünde eşim bi işiyle alakalı akşam dışarıda kaldı bugün sabah geldi çantasına tekrar baktım hiç 1 adet bile yok herseyini karıştırdım mail vs hiç bişey yok . Napacağımı bilemiyorum direkt sormakta istemiyorum çok sıkıntılardayım. Konumu vs kayıtlı bi yerlerde bakıyorum işten eve evden işe çok ekstra bi yerede gitmiyor ama aklım almıyor bu durumu takipteyim en ufak başka bişey bulamadım
Diğer 7 sini gittiği kişide mi bıraktı acaba ?
Bir gecede 7 kere kullanamayacagina göre 😔

Allah kahretsin çok dikkatsiz ve saf bi insanım bilmiyorum ya anlardım heralde bilmiyorum ki keşke bi tanesini içinden alsaydım . Yani böyle ince detaylara hiç dikkat etmem arada dışarı çıkıyor mesela kaçta gitti kaçta geldi ya hiç takip etmedim şimdi düşünüyorum hangi günler gitti bu bilgi bile yok bende. Hatırlamıyorum deli oldum kendimede kızıyorum
ne iş yapıyor eşiniz onun da detayını verir misiniz?

Şimdi şöyle bende düşünüyorum nasıl takip edeyim nasıl bi yolunu bulur onu düşünüyorum aslında dün gecekini tam açıklayamıyorum kimliğim ortaya çıkmasın diye çok spesifik bi durum çünkü çok kendimi belli ettim başka konularımda o yüzden şöyle açıklayım yazlık gibi biyerimiz var tam yazlık değilde işte anlayın orada bi sıkıntı çıktı dün çözemeye gitti gecede orada kaldı hatta yakın bi arkadaşıda geldi beraber kaldılar bu konuda serbest o arkadaşınında evine vs gider kankası öyle söyleyim ve onun evine gittiğindede bana foto vs sürekli atar sürekli arar yani çok yakın arkadaşı güven verir , neyse bu kaldığı yere birini getirme ihtimalini düşünüyorum çevre full akraba cesaret edebilir mi emin değilim
İlla kadınla aldatacak diye bir şey yok.
Duygu Asena nin bir romanı vardı o geldi aklıma.
Dışardan gayet hetero görünen erkekler neler yaşıyor iclerinde ve nasıl gizliyor şok olmuştum okudukça.

X