Korkuyorum gelecek cevaplardan

Yani bosalma rutini siz birliktelik yasamadiginiz halde degismiyor, dogru mu anladim?
Değişmiyor ya da değişiyor bilmiyorum ki hiç dikkat etmedim desem ne kadar geliyor vs hiç dikkatli biri değilim ki sadece hızlı boşalan biri değil geciktirili olmasa ben bize Aldı sanırdım öyle de güvenirdim bilmiyorum saf salağım galiba

Haftada 1 seks yapılıyorsa, seks günü misafirlik için kaldığınız güne mi denk geliyor? Haftada birkaç gün başkasının evinde mi kalıyorsunuz yani her şey anlamsız kusura bakmayın.

Herhalde siz biraz iyi niyetlisiniz. Adam da prezervatif taşımasıyla ilgili güzel bir yöntem bulmuş serbest serbest taşıyor.

Takip etmeli aslında kaç tane var kaç tane eksildi ama bunlar kesinlikle bana göre değil. Ben direkt yüzleşmeyi seçerim. İstediği kadar inkar etsin, beden dili net olarak doğruyu söyler zaten.

Biraz gözlemle bakalım sonra içini kemirirse sor geç

İşte bi şey varsa ve beni yalan söyleyip ikna ederse diye korkuyorum çünkü bu güne kadar bişey gördüm diyemem güven veriyordu . Takip etmek mantıklı ama mesela telefon şifresini bilmiyorum hep yanında taşıyor tuvalette bile video izler duyuyorum reels sesini . Onun dışında napabilirim bilmiyorum gerçekten

Yani benim kafamda bi acaba mi bile olmadı, aldatma bariz diyorum. 3unu bir şekilde kullanmış, diğer 7sini de bu burada durmasın eşim anlar diyip başka yere kaldırmış.

Ben ne yapardım, eğer öğrenince ayrilacaksam eğer belli etmeden delil toplardım. İlk iş de cinsel hastalıklar için test yaptırırdım. Sonrasında kredi kartı ekstresine bir şekilde ulaşmaya çalışırdım. İşten eve zaman açıkları olacağı ile ilgili bilgi verdiğinde takip ederdim. Bahsettiğiniz yazliga kamera takardım. Bunlar ilk aklıma gelenler.

Bana iş yerinden prezervatif gönderilmişti bekarken. İşte fotoğraflayıp markaya gönderiyoruz deneyimlendi minvalinde. Ulen dedim bu nası bişi hiç de görmemişim, açtım bi tanesine baktım. Bakın 1 tanesi. 7 tanesi tamam birine verdi düştü uçtu yandı bitti kül oldu ama 3 tanesinin eksik olmasının mantığı yok

Ya işte dedim ya çok kampa vs gidiyoruz 1 kere bile koyduysak çantada unutabiliyoruz düzensiz tipler olduğumuz için, ben ilk ne zamandan kalma diye sonra baktım farklı marka

Sorarsanız dürüst bir şekilde doğruyu mu söyleyecek? Büyük ihtimalle söylemeyecek ve sizi ikna edici bir şeyler uyduracak. Sonrasında da tedbirli davranacak. Böylece gerçekten ne olduğunu hiç ogrenemeyeceksiniz.

Evet işte 7 adet olması bakıyorum hadi belki 8 li satılıyordur o zaman 1 i nerede ben hiç 7 li satılan görmedim

Evet zaten aynı prezervatifler dursa yine o kadar kurmaz kafamda gider sorardım ama yok olmuş yok etmiş kalanları

konu sahibi kendine affetmek için bahane arama adam bariz aldatıyor daha şifresini bile bilmiyorsun. insan eşinin telefon şifresini bilmez mı

konu sahibi kendine affetmek için bahane arama adam bariz aldatıyor daha şifresini bile bilmiyorsun. insan eşinin telefon şifresini bilmez mı
Bilmeyebilir. Ben de bilmiyorum. Lazım olursa yüzüne tutuyorum açılıyor. Telefon şiftesi bilmek bir kıstas değil; istediğinde telefonu eline alamamak, telefonun kaçırılması, saklanması, telefonu eline alınca adamın yusuf yusuf etmesi bir kıstas olabilir ancak.

Şifresini vermiyorsa tabi ki bir b.klar yiyor.

M Mehtap87 kardesim kusura bakma ama buram buram aldatilma kokusu aliyorum verdigin cevaplardan.

Umarim biz yaniliyoruzdur, umarim fesatlik ediyoruzdur ama bu prezervatifler senle kullanilmadiysa (buna emin misin? Yani farkeder miydin marka değişse, ben farketmezdim sahsen) kimle kullanildi?

Esine hic ulasamadigin bir an oldu mu? (Google zaman cizelgesi icin soruyorum) belki telefonunu senin bildiğin bir yere bırakıp yapacağını yapip geliyordur? Ya da bu oynaş kisi kimse isyerindedir ve işlerini lavaboda hallediyorlardir, ya da otoparkta ne bileyim, fantazi durumlari vardir bilemedim.

Telefonunu kurcalamana ses ediyor mu?

Bu arada yani cok anlamsiz bulabilirsin, dalga gecmiyorum ama prezervatifi baska bir amaçla kullaniyor olabilir mi? (5 min crafts youtube sayfasinda bir suru kullanim alani var, tadilat gibi seyler icin) esinin senin bilmedigin hobisi, huyu, suyu olabilir mi?

İsteseniz telefonu açıp vermez mi elinize? Ya da şifresini söylemez mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…