Korkuyorum gelecek cevaplardan

Mehtap87

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2017
750
574
Merhaba arkadaşlar evliyim eşimle aram kötü değil ama cinselliğimizde harika diyemem 2 gün önce eşimin çantasında 7 adet prezervatif buldum bu prezervatifler kutuda değildi ama tekli satılan gibide değildi birbirine yapışık haldeydi normalde bizim için taşıyor yanında bunu biliyorum aniden bi yere gittiğimizde bi durum olduğunda ben bu ihtimali düşündüm deyip çantasından çıkartıyor ama bu sefer rötar yazıyordu üstünde ama biz hiç ondan kullanmayız normalde kullanılandan farklı yani , şimdi internetten bakıyorum 10 lu olarak satılıyor diğer 3 ü nerede? Dünde eşim bi işiyle alakalı akşam dışarıda kaldı bugün sabah geldi çantasına tekrar baktım hiç 1 adet bile yok herseyini karıştırdım mail vs hiç bişey yok . Napacağımı bilemiyorum direkt sormakta istemiyorum çok sıkıntılardayım. Konumu vs kayıtlı bi yerlerde bakıyorum işten eve evden işe çok ekstra bi yerede gitmiyor ama aklım almıyor bu durumu takipteyim en ufak başka bişey bulamadım

Son düzenleme:
Eşiniz ne iş yapıyor? Nerde çalışıyor yani ortam olarak, hastane değildir umarım.
Maalesef aklıma hiç iyi bir ihtimal gelmedi, bir tane bile. Kondom yani bu, başka neye kullanacak

2+2=?

Kaç kişi gittiler

Eşiniz ne iş yapıyor? Nerde çalışıyor yani ortam olarak, hastane değildir umarım.
Maalesef aklıma hiç iyi bir ihtimal gelmedi, bir tane bile. Kondom yani bu, başka neye kullanacak
Hastane değil ama benzer tüm işyerinin yüzde 80 ini tanıdığım büyük bi iş yerinde çalışıyor

Cinselliği pek iyi olmayan insanların prezervatif taşıması saçmalığına inanıyor musunuz?
Adam günü birlik ilişkiler yaşıyor. Ama kiminle? Telefonu bırakıp gidiyordur. Takip açık diyorsunuz da
Evet ya yani dışarda nerde ne sıklıkla sizinle ilişkiye giriyor da prezervatif taşıyor ve siz bunu normal karşılıyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…