Korkuyorum gelecek cevaplardan

Daha fenası kankasi ile de yakinlasabilir.

Bu baya baya genelleme olmuş. Sadece kendi birlikte olduğunuz erkeklere göre bir yorum bence.

Aritmaci ne ya. Güvenlik hizmetleri gece çalışır. Polis bekçi güvenlik, basın mensubu gece calisir, 24 saat hzimet veren çoğu yer gece çalışır. Eczacı olabilir.

telefon şifresini bilmiyorum hep yanında taşıyor tuvalette bile video izler duyuyorum reels sesini
Adamın bir haltlar yediği ortada. Bu büyük bir işaret mesela. Tuvalete bile telefon götüren adamın bir çekincesi vardır. Ayrıca telefonuna erişemediyseniz harita geçmişini nasıl gördünüz? Başka bir cihazdan baktıysanız telefonun konumu olmayabilir o. Veya ikinci bir telefonu da olabilir. Bir seçenek iPhone kullanıyorsanız AirTag alıp arabasının görünmeyen bir yerine yerleştirebilirsiniz.

O yazlık dediğiniz yerde akrabaları var oraya götüremez demişsiniz. Bu kadar emin olmayın. Daha birkaç hafta önce 20 küsür yıllık evli ve iki yetişkin çocuğu olan, tüm ailenin saf salak gördüğü karı kızla işi gücü olmaz olsa da beceremez dediği bir akrabamın, 8 yıllık metresi ve 6 yaşında gayrimeşru çocuğu olduğunu öğrendim. Üstelik yakın akrabalardan başından beri bilenler varmış. Senelerce eşine hiçbir şey demeden yüzüne bakmış yenge diye evine girip çıkmışlar kadının. Yedi sülale duydu öğrendi kadıncağız hala bilmiyor. Demem o ki her insan her şeyi yapabilir. Akrabalarınız da pekala sessiz kalabilir.

Aritmaci ne ya. Güvenlik hizmetleri gece çalışır. Polis bekçi güvenlik, basın mensubu gece calisir, 24 saat hzimet veren çoğu yer gece çalışır. Eczacı olabilir.
İşletmeci olabilir. O evdeki bir tamirat işinden bahsedilmiş. Yalnız doğru anladıysam bu yazlık evde çıkan meseleyle adamın kendi işinin alakası yok. Gece çalıştığını söylememiş ben görmedim. Sadece o gece o evde bir işi çıkmış.

Şu düşünce hala devam mı ya yoksa adamın diğer davranışlarıyla mı bağ kurup yazdınız
Yani adam ne sıklıkta tuvalete gidiyor ya da telefonu götürüyor bilmiyorum ama, çiş yapmaya da götürmezsiniz herhalde. Tuvalete telefonla girip yarım saat video izleyen tanıdıklarım var. Ama yanından ASLA ayırmıyorsa altında bir şey ararım.

Valla altıma işeyecek olsam telefonumun şarjı yokken tuvalete gitmem.

Asla ayırmaması sorun evet o yüzden sordum diğer davranışlarıyla mı bağ kurdunuz diye. Telefonuna dokununca ciğerini almışsın gibi davranan bi adamsa vardır bi şey kesin

Valla altıma işeyecek olsam telefonumun şarjı yokken tuvalete gitmem.
Yanlış anlamayın merak ettim o kadar kısa sürede ne yapıyorsunuz telefonla? Bir dakika için bile açıp bir şeyler mi izliyorsunuz yoksa güvende hissetmek için mi yanınıza alıyorsunuz?

Yanlış anlamayın merak ettim o kadar kısa sürede ne yapıyorsunuz telefonla? Bir dakika için bile açıp bir şeyler mi izliyorsunuz yoksa güvende hissetmek için mi yanınıza alıyorsunuz?
Buraya bakıyorum, oyun oynuyorum, video izliyorum, mesai saatimdeysem Slack bağımlılığım var orayı kontrol ediyorum. Evet 1 dk içinde yapıyorum bunları nomofobik de değilim telefonu unutup dışarı çıksam panik yapmam eve geri dönmeyi bile düşünmem ama tuvalet ayrı bi evren

Telefonu saklamak ile ilgili takıldığım oldu geçmişte ama sonra kendimi düşündüm bende mesela asla ona vermem en basiti buraya yazıyorum buradan bişey okuyorum görmesini istemem tuvaletede telefonla girer uzun uzun kalırım telefon bağımlılığım var sürekli bişey okur bi şey izlerim ama başka bi falsom yok benim

İşte o zaman söylediği yerde benim bildiğim telefonu koyup başka konuma gitmesi lazım onada aradığımda ulaşıyorum . Ulaşamadığım hiç olmadı şarjı vs hep olur yani çok merak ediyorum bende Şuan tek bir açık verdi ne cevap verecek merak içindeyim

Eşinize çok güvenseniz bile bu prezervatif olayını yaşasanız içinize kurt düşmez mi? Annem de babamın çantasında geciktirici sprey yakalamıştı. Sonra kaybolmuştu. Tekrar bulduğunda boşaltıp su doldurmuştu ve babam annemi aldatıyordu sonradan öğrendik. Annem bunu mahkemeye delil olarak bile sundu hatta.

Tabiki şüpheleniyorum çok zor bi durumun içindeyim Şuan soramıyorumda , muhteşem bi şekilde yaklaşıyor davranıyor şuanda insan konduramıyor kaç yıldır güvendiğim insan şok içindeyim . Benim Şuan mahkemeye sunmak için hiç bir delil im yok bi fotoğrafını çekmek bile gelmemiş aklıma gerçekten bana dua edin Allah karşıma çıkartsın

Ben eski sevgilimin arkadaşından bir şey öğrendim, Android telefonlarda bir uygulama varmış, telefonun iki ara yüzü oluyormuş, yani çocuk birinciyi açıyor aynı telefonda sevgilsinin yanında sadece normal arkadaşlarından wp mesajı geliyor, diğer sevgilisinin yanında diğer yüzü açıyor, detayları bilmediğim için çok iyi anlatamıyorum ama aynı telefon üzerinden bile gizli uygulamalarla gizleyebilir

Geciktirici spreye su doldurmak mi? 90lar'da sampuanlar yariya inince su doldurulurdu, onun gibi mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…