Korkuyorum gelecek cevaplardan

Aritmaci ne ya. Güvenlik hizmetleri gece çalışır. Polis bekçi güvenlik, basın mensubu gece calisir, 24 saat hzimet veren çoğu yer gece çalışır. Eczacı olabilir.
Herşey ok de eczacı bir sorun çıktı diye niye çıkıp gitsin yazlık yere? 🤣

Tabiki şüpheleniyorum çok zor bi durumun içindeyim Şuan soramıyorumda , muhteşem bi şekilde yaklaşıyor davranıyor şuanda insan konduramıyor kaç yıldır güvendiğim insan şok içindeyim . Benim Şuan mahkemeye sunmak için hiç bir delil im yok bi fotoğrafını çekmek bile gelmemiş aklıma gerçekten bana dua edin Allah karşıma çıkartsın
Siz kocası evde depresyona girip, arkadaşlarının yanında sosyal kelebek oluyor diye üzülen üyesiniz değil mi? İkiniz de öğretmendiniz...Kocan daha önce senden habersiz kredi çekmiş, evde sana ghostingin dibini yaşatıyor, hadi gozunaydin bı de boynuz eklemiş...Defet gitsin bacım gözünü seveyim, olmayacak bu adamdan işte, hiç mi canının gençliğinin kıymeti yok, neyine zorluyorsun hâlâ?

Herşey ok de eczacı bir sorun çıktı diye niye çıkıp gitsin yazlık yere? 🤣
Eczacı değil yav, ikisi de öğretmen , adam "arkadaş canlısı" 🤣Adam evde depresyona giriyor diye konu sahibi sık sık yatıya kalmalı sosyalleşmesine göz yumuyor....Herif bulmuş saf genç kadını höt diyip istediği gibi at koşturuyor

Eczacı değil yav, ikisi de öğretmen , adam "arkadaş canlısı" 🤣Adam evde depresyona giriyor diye konu sahibi sık sık yatıya kalmalı sosyalleşmesine göz yumuyor....Herif bulmuş saf genç kadını höt diyip istediği gibi at koşturuyor
evet bu konuyu okuyunca, konu sahibinin güveniyorum demesine bakınca insan şaşırıyor ama eski konuları okuyunca öyle çok da güven veren birisi değil.

hatta konu sahibi burada şey yazdı, çalıştığı iş yerindekilerin çoğunu tanıyorum oradan olamaz ben de orada çalışıyorum diye. ama önceki konusunda yazmış okuldayken pek muhatap olmuyoruz diye. ne bekliyor nasıl böyle güveniyor anlamıyorum. ya da belki inanmaya bahane arıyor. sanki gözüyle görse de kemalim yapmaz çok iyiyiz sorunumuz yok diyecek bir hava var

evet bu konuyu okuyunca, konu sahibinin güveniyorum demesine bakınca insan şaşırıyor ama eski konuları okuyunca öyle çok da güven veren birisi değil.

hatta konu sahibi burada şey yazdı, çalıştığı iş yerindekilerin çoğunu tanıyorum oradan olamaz ben de orada çalışıyorum diye. ama önceki konusunda yazmış okuldayken pek muhatap olmuyoruz diye. ne bekliyor nasıl böyle güveniyor anlamıyorum. ya da belki inanmaya bahane arıyor. sanki gözüyle görse de kemalim yapmaz çok iyiyiz sorunumuz yok diyecek bir hava var
Aynı okulda çalışan karı koca öğretmenmis bı de🤣 sen isyrinde kocanla fazla muhattap olmayabilirsin ama öğretmen kısmı kocanı senden iyi taniyodur emin ol... Gözleriyle görseler bile sana kimse söylemez...Ben böyle çok uç birkaç olaya şahit oldum, aynı işyerinde çalışan eşlerden, adamlar sapığın önde gideni bile olsa, kadının ruhu duymuyor....Adam karakolluk olup olay ayyuka çikinca da kocalarını savunuyolar zaten, o yüzden herkes kadının arkasından güler ama kimse yüzüne belli etmez...

Son düzenleme:
iyi de öğretmen gece niye çalışsın ki kadın geceleri de çalışıyor yazmış bir yorumunda. o zaman konu sahibi herşeye okey biz dağılalım :KK70:

iyi de öğretmen gece niye çalışsın ki kadın geceleri de çalışıyor yazmış bir yorumunda. o zaman konu sahibi herşeye okey biz dağılalım :KK70:
Gece çalışıyor yazmamış, köy evi yazlık gibi bı yer var gece oraya usta gelecek falan demiş doğru anladiysam...Ayrıca ogretmenlerin gece calistigi pansiyonlu okullar var, pek çok öğretmen yatılı nöbete kalıyor mebde...O da mümkün yani

Büyük ihtimal yazlıkları var ve bunu günlük ya da haftalık kiralıyorlar ve memur diye söyleyemiyor açık açık bir de yasaktı sanırım günlük kiralamak ben böyle bir izlenim aldım yanlış da olabilir.

Gezide gördüğünüz kadını instagramdan aratan adama fazla kredi vermişsiniz. Bu kadar şaşırmanıza gerek yokmuş aslında eski konularınıza bakınca🙄 tazminat falan için mi delil toplayacaksiniz? Var mı çok ortak yatırımınız?
eski konularını nasıl görüyorsunuz ki?

Büyük ihtimal yazlıkları var ve bunu günlük ya da haftalık kiralıyorlar ve memur diye söyleyemiyor açık açık bir de sanırım yasaktı sanırım günlük kiralamak ben böyle bir izlenim aldım yanlış da olabilir.
yazlıkları varmış evet gece çalışmak için gitti yazmış bir yorumunda. ama hiç yazdıkları bana geçmedi ya çok gizemli olmaya çalışıyor. sanki burada onun kimliğini çözebilecekmişiz gibi. konu sahibi aldatılsa da buna göz yumuyor emin oldum artık.

Büyük ihtimal yazlıkları var ve bunu günlük ya da haftalık kiralıyorlar ve memur diye söyleyemiyor açık açık bir de sanırım yasaktı sanırım günlük kiralamak ben böyle bir izlenim aldım yanlış da olabilir.
Aaaa aşırı mantıklı. Vergisiz falan öyle villa kiraya veriyorlarsa ondan böyle tam anlamadık olayı. Ama adam arada kendine kiralıyor muhtemelen😁 konu sahibi gözünü açsa iyi olur, normal bi durum olmasının hiç ihtimali yok

Aaaa aşırı mantıklı. Vergisiz falan öyle villa kiraya veriyorlarsa ondan böyle tam anlamadık olayı. Ama adam arada kendine kiralıyor muhtemelen😁 konu sahibi gözünü açsa iyi olur, normal bi durum olmasının hiç ihtimali yok

Öyle geldi bana, ama dediğim gibi benim uydurmam da olabilir aklıma başka bir şey de gelmiyor gece gece yazlıkta ne işi olacak öğretmense :KK70:

Yani buraya yazan kadınların belki de %70'inde belki de daha fazlasında çocuk var. Bu mu gizlilik ayıracınız?
Çocuk yok galiba ama 2021 de evlenmişler, çocuk varsa daha kötü... öyleysebütün yorumlar değişir...Ben de anlamadım nedir bu gizemli haller...şu anda zaten muhtemelen tanıdığı bütün dost, düşman , akraba, işyeri, zümre , komşu, bütün ilçe ahalisi arkasından dedikodusunu yapıyor, gülüyor ama burda kendisine asıl yardım edeceklere, tanınirim diye cımbızla bilgi veriyor 🤣

Son düzenleme:
Bdv ana sayfasında filtreler var ya sağda, orada özel konuşmayı başlatan yere kişinin ismini yazınca tüm konuları çıkıyor.
vallahi kk yı yalayıp yutmuşsunuz ben çok fransız kaldım :KK70: bakıyorum hemen teşekkür ederim

X