Korkuyorum bakar mısınız

Kız senin ananı yerim. Aç kalmana gonlu razı gelmemiş de tüp yollamis

Kız senin ananı yerim. Aç kalmana gonlu razı gelmemiş de tüp yollamis
hayir hayir. tupcu geldi de bana saldirdi, beni öldürdü falan diye kurmuş kafasinda. ben yol yorgunu uyudugum icin acmayinca korkmus, zamaninda ne ara aldiysa numarasjni komsumu aramis bana baksin diye..yoksa tembih etti, "ev arkadasin gelene kadar tüp alma, disardan yemek söyle" diye

Ahahahaah olsun yine de yerem anne babamı çok küçükken kaybettiğimiz için biz kardeşler birbirimize böyleyiz. Kız kardeşim yurt dışındaydı ülkeye dönecek tarih biliyoruz ama arıyoruz ariyoeuz yok ulasilamiyor. Meğerse türk hattını kaybetmiş , internet de yok WhatsApp aramasi yapamiyor. O da nasılsa tarih saat belli bir şey olmaz diyor. Ben en son havaalanını arayıp TC isim soy isim vs söyleyip uçaktan indi mi diye anons ettirmek için yalvariyordum bizim bacimsu da tıngır mıngır kahve iciyormus

Annen ben olabılırım kuvvetle muhtemel bırgun esım tuvaletteymıs kapıyı calıyorum yok Allah yok acan
Elim ayagım titredi bes dakıka once evdeyim demıstı cunku.
Adam kesın spor yaparken bayıldı dıyorum kalp krızıde olabılır.
Ya da ya getırden fılan geldilerse ev bos dıye vurdularsa evın ıcınde biri varsa Suan.
Ben napcam fılan yıkıldım kapıya. Once polis aradım sonra ambulansı arıyordum esım actı
İşiyomuş
Bende altıma işedim sagolsun
Boyle anlatması uzun ama hersey hızla gerceklesıyor tabi

Evde tek durduğun için kendi kendini vesveselendirmişsin

Evlenip baska sehire gitmissin koca kadinsin kapiyi çalan kadina kim o demeye korkuyosun…Cok tuhafsiniz ya bi de paragraf yazmissin sakin ol kimse girmicek evine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…