koreli bts isimli grup

haklısınız mutlaka deneyeceğim söylediklerinizi

simdi bir videolarini izledim videolarinda bolca renkler kullanilmis
renkli video tabela reklamlarin insanlarin bilincaltina etkileri cok fazla ve bu renkli cok karisik sekillerde kullanmislar muhtemeln izledigi videolar bolca subliminal mesaj iceriyor ve kizinizda bunun etkisinde kalmis
iyo bir uzmanla gorusun bence
oturup aglamasi falan hic normal seyler degil

willedwoman bts ye ve diğer bir sürü gruba vs bayılıyorum
aşırı hayranlarıyım bir sürü gruba foruma üyeyim ve sizin kızınız gibi yaşları çok küçük kızların
yazışmalarını hayallerini vs görüyorum sürekli
Bir kaç yıldır kore hayranlığı başgösterdi ve çığ gibi büyüyor kore bu işin epey farkında işi tamamen ticarete ve ülkeyi kalkındırmaya döktü sadece türkiyede değil tüm dünya kızınızla benzer durumda olan ergenlerle dolu
hepsinin hayali koreye gitmek,koreli ile evlenmek isterseniz daha fazlada yazabilirim

Ben küççükkene de Tokyo Hotel vardı
Evet utanarak itiraf ediyorum, hayranıydım Tom Kaulitzin
Çılgın hayranıydım
Sonra Ville Valoya taktım
Amma bakınca hala seksi adam
Neyse yani her çocuk böyle dönemlerden geçebilir tabii böyle yemesine içmesine, ruh sağlığına etki etmesi üzücü olmuş
Biraz da saplantı haline gelmiş gibi
En güzeli hayatta başka şeylerden de keyif alabileceğini göstermek olur bence
Saplantıdan biraz uzaklaştığında daha da rahatlar:)

geçen hafta bağımlılıkla mücadele seminerine katıldım.

semineri veren kisi her turlü bağımlılıktan kurtulmak icin gençlere terapi veren alanında uzman biriydi.

ilk dediği cümle suydu bana getirilen danisanlarimin anne babasının soyledigi soz hep sudur "Ben onunla arkadas gibiydim niye bu bizim basımıza geldi" cocugunuzla arkadas gibi olmaya calismayin olamazsinizda zaten sizler anne babasiniz sizin bir otoriteniz olmalı.

ayrıca sizin kızınıza benzer bir ögrencim vardı koreli bir gruba takmıs durumdaydı. kızın annesi resmen kızına tapıyordu. sosyal medya hesaplarında kızım, birtanem, herşeyim, sen benim tek varlığımsın prensesim modundaydı kadın. ona kadında muhtemelen ben kızımla arkadaş gibiyim diye düşünüyordur.

yani konu sahibi sizi suclamıyorum yanlıs anlamayın bazen cocukalarımıza arkadas olmaya calismak onların hic bir seyden cekinmemeleri ve her konuda kendilerini haklı gormelerini sağlıyor. ben cok sert olunsun baskı olusturulsun demiyorum ama anne baba otoritesini sarsacak bir tutumda arkadaşlık kurmaya calısmak yanlıs olabiliyor.

Bence onun bu tutumunu onaylamadığınızı alttan alttan hissettirin. basta size kusecek belkide tavır alacaktır biraz zaman tanıyın bana niye küstün küsemezsin diye üzerine de gitmeyin. siz ona normal davranin o size tavırlı olsa bile ama sizin grubu onaylamadığınızı hissetsin. siz onun annesisiniz yavas yavas aklında acaba mı diye gruba soru isareti olusacaktır.

Aynı şey değil ya.
Bizim zamanımızda da blue vardı.
Lee, duncan, simon, anthony.
Ay ne dinlerdik.
Hayatımda odama poster astıgım tek dönem.
Sürekli arkadaşlarla kavga hangisi benim diye.
Çünkü dünya bizin okuldan ibaret.
Zamanla geçti.
Ama bence aynı şey değil konu sahibinin bahsettiği.
Sanki bir şeylerin yerine koymuş da aşırı bağlanmış gibi.
Bence bir çocuk ergen psikoloğuna danismalari iyi olacak.
Bir de bu kore ile ilgili de tuhaf durumlar anlatıyorlar. Tek tip güzellik, sayisiz estetik ameliyatlar, intihara meyil. Hoş gelmiyor.
Normalde şarkılarda filmlerde mesaj vs meselelerine güler geçerim ama bunlardan hosnutsuzum.

Benim kardeşim de 11 12 yaşındayken çok seviyordu.Şimdi 13 yaşında unuttu gitti. Sonsuza dek böyle sürmeyecektir. Ama kardeşimde hâlâ böyle surseydi kesinlikle rehberlik öğretmeniyle görüşürdüm. Bi de o 40 çocuk neden intihar etmiş ki onu anlamadım. Bilmiyordum bunu.

Benim kardeşim de hayranıydı bunların da ben çok itici buluyorum ya nesini seviyorlar bilmem, şarkılar desen bir harmoni yok bir şey yok

Bi de ben kardeşimi sürekli gazlardım. Madem çok iyi grup madem Türkiye'yi çok seviyolarmış neden hiç gelmiyorlar hep Abdye gidiyorlar sizi army leri umursamıyorlar demek ki derdim. Bu da işe yaradı sanırım

Bende ortaokul doneminde bir futbolcuya asik olmustum agliyodum eheuh:)) o anlar geldi aklima benzer seyleri yasiyordum aslinda tek fark bizim zamanimizda internet kullanimi simdiki gibi olmadigindan daha az siddetli gecti o donem bir doktordan yardim alin boyle anlarda nasil davranilmali cogu ergenlik doneminde olur gelip gecer aslinda ama bu intihar vakalari korkutucu tabi oyuzden onlem almak lazim

Faydalı bir yaklaşım olmuş.
Ben de çocuklara karşı bu kadar anlayışlı, arkadas gibi olunmasını doğru bulmuyorum.
Ipin ucu kaçıyor bir yerde.
Çocuklar baskı ile büyümesin elbet ama anne babanın da bir otoritesi olsun.
Çocuk sürekli onay beklemek zorunda bırakılmasın ama şımarıklık yapip aileyi de yok saymasın.
Biraz denge gerekli bu konularda ama zaman zor gerçekten.

Benim kızım da 13 yaşında.Sınıfımızda ve okulumuzda resmen veba salgını gibi bu durum.Bütün kızlar ölüyor bts diye.Müdür yardımcımız konuşma yapmıştı.İdareye kadar taşmış durum.Bas bas bağırıyor adam lütfen çocuklarınıza internet kullandırmayın henüz çok küçükler diye.Çocuklarınızın eline canlı bomba veriyorsunuz.Telefon vermeyin.Okuldan,öğretmenlerinden istedikleri gibi telefon kullanabilirler gerek yok diye.

Ama malesef nerdeyse hepsinin elinde telefon ve internet.Hele şu Youtube içler acısı.Yaşlarına uygun olmayan birsürü şeye maruz kalıyorlar.Bts bağımlılığı da bunlardan biri.
Allah yardımcımız olsun değişik bir nesil yetişiyor.

Nasıl idareye yansımış? Neden ki

Benim kardeşim de hayranıydı bunların da ben çok itici buluyorum ya nesini seviyorlar bilmem, şarkılar desen bir harmoni yok bir şey yok

Popülerdi. Başka bir açıklaması yok.
Çılgın bediş teki oktay vardı mesela zamanında yakısıklı zannediyorduk

Neyse ben kendimi cabuk kurtardım.
Blue dan sonra depeche mode, u2, maroon5, coldplay derken adam oldum.

Nasıl idareye yansımış? Neden ki
Bu müzik grubuna bağımlı olan kızlar sınıflarında tenefüs ve öğle aralarında akıllı tahtadan kliplerini açıp yüksek seste dinliyormuş.İlgisi olmayan çocuklar rahatsız olmuş.İdareye taşınmış konu.

İdareciler anne babalardan çok dertli bu anlamda.Çocuklara fazla fazla imkan sunulup onların hayallerini öldürdüklerini düşünüyorlar.Ben de aynı fikirdeyim.Çocuklar hiç çocuk gibi değil.Çok üzülüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…