koreli bts isimli grup

ben lisedeyken de one direction vardi ingilizdi onlar da. aglaya aglaya gebermistim. gruptan biri nisanlanmisti uc gun yemek yememistim uzuntumden

ve bizim okuldaki herkes onlara hayrandi yani hayran olmamak abesti. ama iste onlarin oyle cinsiyetsizlik falan seyleri yoktu normal erkeklerdi. sey cikmisti sapik hikayeler diye sayfalar acilmisti facebookta iste kizlar o grubun uyeleriyle ilgili fantezilerini yaziyorlardi. hocanin birisi fark edip veli toplantisinda soyleyince hepimizin ask hikayesi bitmisti

bilmiyorum yani babam kizinca ben birakmistim ama ben lise bire gidiyordum. kiziniz daha cok kucukmus. kizmaktan vs anlamamasi normal. okulun rehber hocasiyla gorusseniz mesela bize o da cok yardimci olmustu ilk etapta. gerci okul kapandi ama telefonda vs belki yol gosterir.

kendi halim aklima geldigi icin kizinizi anlayabiliyorum o surecte insanin gozu annesini babasini bile gormuyor cidden.

Aslında net ortamında isim yazmamak lazım. Reklamları oluyor.
Buradan gören bir kaç kişi de olsa bulaştırmış oluyoruz.

Bende küçükken harry potter a aynı şekilde duygular besliyordum.Tüm okul eşyalarım herşeyim harry potter desenliydi.Göremeyeceğim için üzüldüğüm zaamanlar oluyordu.Ancak bu şekilde ağlama nöbeti geçirmesi iyi değil.Uzman bir psikologtan yardım alın.Merak ettim tüm arkadaş çevresi mi böyle?

ağustosda götürücez tatile eskiden olsa şimdiden valizini eşyalarını hazırlar heyecendan duramazdı ama şimdi onlar dışında hiç birşey umrunda değil.
siz yine de onun yannda eğlenceli muzıkler açsanız tatile gidiyoruz havası doğsa. siz hareketli eğlenceli neseli şeklde bavul hazırlayın yardım isteyin fln .. nelerden hoşlanır bilirsinz birlikte yapın..

yüzüklerin efendisindeki aragorn (viggo peter mortensen )adamın 1958 doğğumlu olduğunu hatta benim gibi 1987 doğumlu oğlu olduğunu öğrendiğimde dünyam yıkılmıştı gecem gündüzüm viggo idi
geçiyor annesi geçiyor senin kız bir tık daha abartmış tabi ama ne dualar ederdim bir bilsem hayallerimde viggo ile evlenmek yatardı hep
bu arada şu bts nin fire şarkısı fena da değil

sınıflarından 4-5 kız arkadaşıda onların posterlerini falan alıyormuş hatta bitanesi babasının cüzdanından para alıp birsürü posterlerini almış tüm sınıfa dağıtmış. okul farkına varınca aile ile iletişime geçmiş falan. benim kızımda bu arkadaşından dolayı tanıdı bu gurubu.

nasıl çözülecek bu sorunlar ben evime internet bile bağlatmadım böyle şeylerden korktuğum için bu seferde çevreden duyuyorlar.
Şu an arkadaşları ailesinden önce geliyor onların arasinda kendini göstere bilmek için bu hayranliklari çok farklı kullanıyorlar bizimki integramda onlar adına sayfa bile açmıştı bizim için önemsiz olanlar onlar için aşırı kiymetli yaşları ufak begenmek ve beğenilmek istiyorlar büyük kizda da erkek (sınıf arkadasina)platonik aşk açısı çekmiştik kavga bile etmisligi vardır okulda neler neler

geçer değilmi.

Hımmm anladım ama o yaşlarda olabiliyor.Bende sevgili olduğumuzun hayallerini kurardım.Çok görmek isterdim.Ama kendiliğinden geçiyor sonra büyüdükçe.Ben bile üniversite 3 te kore dizileri izliyordum deli gibi ordaki karakterlerden hoşlanıyordum bildiğiniz o yaşımda.Sizin kızınız biraz ağır yaşıyor sadece.

Son düzenleme:
Öncelikle çok panik yapmayın, kızınız kimlik arayışında. Bu yaşlarda böyle aşırı hayranlıkların görülmesi normal. Sakin kalın, babasının yaptığı gibi de grubu kötülemeyin. Geçecek merak etmeyin.

Yeğenim aynı grubun hayranı, 12 yaş civarı zirveye ulaştı bu durum sonra yavaş yavaş söndü. Bu sene sınavlara hazırlandığı için hayranlığa pek vakti kalmadı zaten. O dönemde biz ne yaptık anlatayım. Hayranlığını destekledik, hediye bts tişörtleri, kolyeler falan aldık ama bunun her fırsatta bir hayranlık olduğunu, dinlemesinde takip etmesinde sorun olmadığını ama onların da dünyadaki bir çok müzik grubundan biri olduğunu anlattık. Bts için ağlayan kız videolarını izleyip o kızlar için üzüldüğümüzü, gerçek hayatta sosyalleşemedikleri, aşık olamadıkları ya da aşklarına karşılık bulamadıkları, onları çok seven arkadaşları olmadığı için ne kadar şanssız olduklarını ama kendisinin bunlara sahip olduğu için bir o kadar şanslı olduğunu anlattık. Dünyaca ünlü pink floyd, led zeppelin, beatles, queen gibi grupları dinletip kaliteli müzikle tanışmasını sağladık. Mümkün olduğunca kız ve erkek çocukların birlikte olduğu bir grupla sosyalleşmesini sağladık. Sadece kız çocuklar bir araya gelince bts tavan yapıyor sohbetlerde, erkek çocuklar tampon görevi görüyor aktiviteler değişiyor. Yüzmeyi severdi bir spor klübüne kaydettik, yarışlara girdi, madalyalar aldı motivasyonu arttı. Lise için güzel sanatlarda da şansını denemek istediğini söyledi resim kursuna başladı. Okul, sınava hazırlık, yüzme ve resim bir araya gelince zaten boş vakti kalmadı. Böylece aşırı davranışları yavaş yavaş söndü.

Bir de çocuğunuzla arkadaş gibi olmayın, onların yeterince arkadaşı var zaten. Arkadaşa değil ebeveyne ihtiyaçları var. Öyle psikologluk falan da bir durum yok, bu kadar panik yapmayın. Bu kızınızı daha çok iter, uzaklaşır sizden.

Bir de Kore'ye gitme hayali var hepsinin sizinkinin de vardır kesin benim izlediğim kızı ailesi götürmüştü beraber gezmişler.

akşam eşimle konuştuk oda aynen sizin yazdığınız şeyleri söyledi önce destekleyelim dedi bizde dinleyim onlar hakkında sohbet edelim sanki hayranmışız gibi davranalım dedi sonra da yavaş yavaş onlar hakkında çıkan kötü dedikodulardan bahsedelim dedi bak gördünmü aslında şöyleymiş. biz böyle biliyorduk ama öyle değilmiş gibi falan. böyle yaparsak annemle babamda seviyordu onların kötülüğünü istemez demekki var birşeyler gibi düşünebilir dedi. ama hep olumsuz yaklaşırsak annem babam onları zaten sevmiyordu onları kötülemek için yalan söylüyorlar diye düşünebilir dedi. birde böyle deniycez inşallah işe yarar.

Bir de Kore'ye gitme hayali var hepsinin sizinkinin de vardır kesin benim izlediğim kızı ailesi götürmüştü beraber gezmişler.
hemde nasıl en büyük hayali koreye gitmek. şimdi onların dilini öğrenmeye çalışıyor. evde birşey soruyorum korece cevap veriyor anlamıyorumda sinirleniyorum sonra frenliyorum kendimi. hani ingilizce konuşsa az çok anlarım

akşam eşimle konuştuk oda aynen sizin yazdığınız şeyleri söyledi önce destekleyelim dedi bizde dinleyim onlar hakkında sohbet edelim sanki hayranmışız gibi davranalım dedi sonra da yavaş yavaş onlar hakkında çıkan kötü dedikodulardan bahsedelim dedi bak gördünmü aslında şöyleymiş. biz böyle biliyorduk ama öyle değilmiş gibi falan. böyle yaparsak annemle babamda seviyordu onların kötülüğünü istemez demekki var birşeyler gibi düşünebilir dedi. ama hep olumsuz yaklaşırsak annem babam onları zaten sevmiyordu onları kötülemek için yalan söylüyorlar diye düşünebilir dedi. birde böyle deniycez inşallah işe yarar.

Yok yok yok, sakın yapmayın öyle bir şey. Hayranlığına ortak olmak da, sonrasında kötülemek de çok yanlış bir adım olur. Onun dünyası orası, anne babaların işi yok. Özel hayatına tecavüz ettiğinizi, elinden aldığınızı düşünür. Onunla birlikte dinleyip hayran olmak değil, hayranlığını desteklemek yapmanız gereken. Ama bunun sadece bir hayranlıktan ibaret olduğunu, gerçek hayatla karıştırmaması gerektiğini anlatmak.

Bir de bolca aktivite tabi ki. Kurs yok, o yok bu yok demişsiniz ama muhakkak vardır iyi araştırın. En kötü ihtimal gitar dersi veren bir müzik öğretmeni vardır yaşadığınız yerde. Hiç bir şey yoksa arkadaşlarıyla sık sık bir araya gelmesini, ev dışında zaman geçirmesini sağlayın. Koca yaz evde oturursa yapacak bir şey olmayınca iyice saracak.

bende rafet el roman hayranıydım , karısı onu aldattı diye ne kadar üzülürdüm falan , posterler cd ler vs... Ergenlik çağı , geçici heves çocuğunuzun yaşadığı o da zamanla anlar ama şuan sıkıntılı bir yaşta yanında olup onu anlayın aktivitelere yönlendirin geçicektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…