Göz Makyajı Kopan kirpikler .

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Konu içeriği nedeni ile ilgili başlığa taşınmıştır.

Bu arada üstteki ürünü ben de tavsiye ederim

ya arkadsaslr nıye para verıyosunuz bole seylere paylasmısıtım ben bu sayfada hatta konu da acmıstım kesınlıkle dalın sampuanı kullnın vala 4.5 tl hem yuzunuz de parlar bı tasla ıkı kus

ya arkadsaslr nıye para verıyosunuz bole seylere paylasmısıtım ben bu sayfada hatta konu da acmıstım kesınlıkle dalın sampuanı kullnın vala 4.5 tl hem yuzunuz de parlar bı tasla ıkı kus

Evet arkadaşlar :) ben de denedimm suan çok mtluyum

vala ben o kadar kullndım bu kadar uzamdı daha:) acaba markasını mı degıstırsem kı yoksa kendı kırpık yapım mı bole bılmıyorum benım seyrek acık renklı ondan mı acaba zor uzuyo bana bıraz ole gelıyo rımel surunce guzlede benım su kırpıkleımın kosesı varya hanı cnm buruna dogru deıl dıger tarafa dogru ordakı kırpıkler kısa benım bı kerseınde gozluk kullnıyorum cnm ben ( bı kac hafta sonra kullnmıcam ama :)) nese ıste gozlugume degıyo dıye kesmıstım :))))))) o kosesı de kısa kalmıstı sımdı uzatmaya calısıyorum kısacası su an artık benımo tarafım da uzasın ıcıme sıncek :) ama tabı yıne de devam ederım heralde :)))

değmesin diye kestin mi Allahım kıyamam uzar inşallah sen devam et bakalım. ben hint yağını biraz daha fazla koydum badem yağından canımm

değmesin diye kestin mi Allahım kıyamam uzar inşallah sen devam et bakalım. ben hint yağını biraz daha fazla koydum badem yağından canımm

sana yazcam cevabı da o arka yasım Allah ım ya aynı konu olunca :))) he vala kesmısıtm uzamıstı ama bakalım yıkıcam ben ya rımelımı benı cok rahatsız edıyo badem yagı cok sulu gıbı yag gıbı degıl peceteyle fazlalıgı aldıgım zxaman yag mag kalmıokı yarın yıkyıım hınt y. koyucam

Tamam canım benimde az kaldı bende ilave edicem :) bu arada ben bitek ytarken değil her aklıma geldiğinde sürdüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…