Göz Makyajı Kopan kirpikler .

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bende yataktan kalkınca suruyodum ama okul basldı okul donusunde eve gelınce suruyorum aksama kadar duruyo ole :)

Kirpik uzatma uğruna gözlerim bozulcak ama sürekli bulanık bulanıkk bulanıkk

tatlım kirpiklerin çok güzel maşallahh merak ettim nasıl uzattın. dalin bebe şampuanıyla yıkayarak mı yoksa hint yağıyla mı anlayamadım. bende denicem ayrıntılı anlatırsan sevinirim

tatlım kirpiklerin çok güzel maşallahh merak ettim nasıl uzattın. dalin bebe şampuanıyla yıkayarak mı yoksa hint yağıyla mı anlayamadım. bende denicem ayrıntılı anlatırsan sevinirim

Çok teşekkür ederim canım 15 gün önceki fotoğrafları gördün mü onu soriyim sonra açıklıyım ; makyajımı artık dalin bebek şampuanıyla temizlemeye başladım ama onun etkisi olduğunu düşünmüyorum ( artık kirpiklerim kopmuyo ondan dolayı mutluyum ) 15 gün boyunca hint yağı ve bademm yağı karıştırıp kirpiklerime sürdüm bilmiyorum çok mu uzadı ama uzadı sanırım :26: işte böyle

Tırnak mı :26:

evet cnm bosa gıtmesın dıye benım tırnaklarım soyuluyo cnm ya ojelerım var suruyorum amam kısa hep tırnaklarım guclendırmek ıcın netten bakmısıtım da guclendırıyomus gecen de tvde doktor dedı ıyıce aklıma yattı :) cunku cıdden gozlerımı yakıyo bu yag kalkıp yıkıcam zaten bıraz sonr

Senden baya bişeyler öğreniyorum ben bunu farkettim benim de tırnaklarım sarı olduu gecen hafta soyuldu falan ojeyi temizleyemedim sandım ama kaç kere aseton sürdüysem de olmadı snra korktum kii oje sürmektenmiş :)

ıyı varm ıs bu kulup desen bende ogrneıyorum burdan cok sey :)) kulak copuyle surcem oje surer gıbı yarında ıtıbaren cnm gecen ole bı soyuldukı bı tanesı dıbıne kadar moralım bozuldu hıc ama hıc uzamyıo azcık uzasın soyuluyo bede dayanamayıp soyuyorum ojeyı de duzgun suremıyorum onun yzunden sımdı yıne cok kısalar aseton da zarar varıyo tırnaklara vala

:) valla ben de uzamasın istiyorum güzel sanatlar öğrenciliği gereği benim de aksine çok çabuk uzuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…