Göz Makyajı Kopan kirpikler .

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

slsn

Viyolist ~
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2011
655
4

Kızlar bu rimeli o kadar hevesle aldım kii çok seviyorum ama çıkarırken kirpiklerim kopuyo her gün 5 tane falan .. Ki makyaj kalıcı makyaja yönelik temizleyicim olduğu halde .. Siz waterproof rimellerinizi nasıl temizliyosunuz

ben işte bu yüzden rimellerimin waterproof olmamasına dikkat ediyorum

ben işte bu yüzden rimellerimin waterproof olmamasına dikkat ediyorum

Bir sulu göz olarak ve sürekli gözünü farketmeden oğusturup bütün gözü kapkara yapan kendim için çok kullanışlı fakat.. kopuyo kirpiklerim

Waterproof maskara kullanan yok mu arkadaşlar ?

merhaba ben loreal kullaniyorum ve gecenlerde denemek icin aldigim essence volum maskarayida kullandim ikisindende gayet memnunum...

merhaba ben loreal kullaniyorum ve gecenlerde denemek icin aldigim essence volum maskarayida kullandim ikisindende gayet memnunum...

Peki waterproof ya nasıl temizliyosun benim sorunum temizlemede ttemizlerken kirpiklerim kopuyo

Bir sulu göz olarak ve sürekli gözünü farketmeden oğusturup bütün gözü kapkara yapan kendim için çok kullanışlı fakat.. kopuyo kirpiklerim

cas mnnırım maybellıne fırcası tombul olan su gecırmez degıl o cıkarırken de rahat cıkıyo tercıh edebılırsın ve de bebek sampuanıyla cıkart makyajını ben bole bı baslık acmıstım hatta bebek asmpuanıyla yumusak bı sekılde ogusturdugun zaman hemen cıkar ben makyaj temızlemek ıcın dalın sampuan kullnırım harıka bısey

Teşekkür ederim en kısa zamanda deneyeceğim dalinle makyaj çıkarmayı :)

ben sadece ''suya dayanıklı göz makyajı'' temizleyicisiyle temizliyorum.

badem veya zeytin yagi gayet guzel ve yararli birsey bence denesen iyi olur....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…