konu başlığı bile bulamadım....

A AklinYolu1 sedalein nirra O olmazamabyle @gzliqa @Papatya C citlenbikk aspyn Benbenmesela @Papatya gelini Uzgun melek37 @yegaaa Blueberrytimes Aylime L Laviniada @Leman Aksin15 @deadlywhisper
ordanburdanbirisi EliffVVav iyi aksamlar size tekrar.
Buraya da icimi dökmezsem rahatlayamayacagim... Günlerden yine pazar, yine is günü benim icin ... Is cikisi yine son 10-15 dakika kalaraktan murat geldi ve bana dogru düzgün pas vermedi ... Ben arkada üstümü degistirirken gelmi megersem . Sonra geri öne geldim aa merhaba dedim ama soguk oldugunu hemennn hemen hemen hissettim. Sonra o ayaktaydi, cama yaslanmisti. Bizim is yerinde bi adam var adam gay ama cok tatli ve cok aslinda yakisikli ve stil sahibi ben onu cok seviyorum bi is arkadasi olarak oda beni seviyor bana diyor seni kizim gibi seviyorum . Iste o vardi bugün o adam, bugün murat gelcek diye süslendmistim mascara ve kirmizi dudak boyasi sürdüm ve saclarimi actim güzel giyindim kirmizi paltomu da giydim adam beni kirmizi ceketle falan görünce aaaa yaaa ben seni coook begeniyorumm cok güzelsin bugüüün hep güzelsin dogalsin, yüzün ve gözlerin cok güzel dedi ama makyajli daha da cok güzelsin dedi, dedi yüzün manken yüzü gibi pürüzsüz ve cok güzel, seni coook begenen olur gibi laflar syöledi ben abartma dedikce o daaha da costu ben cok utandim sus diyorum, oda mütevazi olma diyor yanimizda murat var arada 1 metre anca var benn utandim adam beni öyle övüyor ki güzel görmesem inancam sanarsin adriana lima haah . Murat bakti sonra yüzünü döndü camdan disari bakti her seyi oda duyuyor yanimizda cünkü. Sonra ali geldi murat ben sigara icicem gel benimle dedi bunlar gittiler sigara odasina sonra ben bu adamla hala konusuyorum bes on dakika sonra dedim ben gideyim tamam dedi dedim sunlara da bi allahaismarladik diyeyim diye kapilarini hafifce actim, tam kapinin orda murat oturuyordu kapi ona dokuncakti ama dokunmadan ay pardon dedim. Sonra ben gidiyorum kendinize iyi bakin dedim alide sende dedi muratta sende kendine iyi bak dedi ve neden pardon diyorsun dedi bende neden PARLIYOrsun anladim. Dedim parlamak mi ne parlamasi parlayacak bisi sürmedim ki oda hayir neden pardon diyorsun dedi he kapiyi carpcaktim sana ama kurtardim onun icin dedim oda ok dedi ama parliyorsun oraasi ayri o dogru dedi dedim neden ne alaka? Oda dedi eee adamin dediklerini tekrarlayim mi ?? Dedi .. He yok sacma abarti dedim bye bye dedim gittim. O adami biliyor homo oldugunu da biliyor bana pas vermedi hepsi bu galiba her seyi ben uyduruyorum moralim bozuk . Umutlanmak istemiyorum o yüzden yol yakinken dönmek istiyorum suannnn gülayin calan sarkisi benii hüzünlere boguyor cesaretin var mu aska. Ardindan zeynep casalini- dokunma bana :/ böyle her pazar sacma umutlara kapiliyorum yada üzülüyorum artik kestirip atcam kesin , ben kendi kendime gelin güvey olmusum ne üzücü durum! Iyi aksamlar..

Son düzenleme:
Ayy canım murat seni gay adamdan kıskanmis o derece seviyor bence :))

Ayy kuzum ya, fazla beklenti içinde olma, bekle bakalım az biraz daha. Bencede kıskanmış trip yapmış

Biraz zamana bırak, sana konuşmadıkça sende ona selam verip konuşma, beklenti içinde olma, konuşmaya çalışacakmı seninle o zaman anlarsın.

Ayy kuzum ya, fazla beklenti içinde olma, bekle bakalım az biraz daha. Bencede kıskanmış trip yapmış
Ama ne kiskanmasi ben anlamadim neyi kiskancak sacma eger öyle düsünüyorsa bence öyle degil giriste kötü enerjisini aldim ben selam verirken. Biraz bir seyw havalanmis sanki ama ne ... Beklicem bakalim nolua olsun moralimi o kim ki bozcak o hayatimda önceden yoktu olmayadabilir asla moralimi bozmicam ve aglamicam kendimi gaza getiriyorum.

Biraz zamana bırak, sana konuşmadıkça sende ona selam verip konuşma, beklenti içinde olma, konuşmaya çalışacakmı seninle o zaman anlarsın.
zaten ilk baslarda hep öyleydi hic bakip konusmuyordum selam bile vermiyordum kendi laf atti falan öyle selam verdi öyle konusmaya basladik ama bugünki hali tuhafti

Bırak akışına zaman ne gösterir göreceksin neden senin çıkışına yakın geliyor hep
Birakicam akisina evet en güzeli bu niye kafama takiyorum niye bu kadar beynimi ve kendimi yoruyorum ki anlamadim . Bilmem aynisini bende düsündüm az evvel neden is cikisima yakin hep geliyor diye ? Sonra aklima sey geldi ali benden assagi yukari 40 dakika sonra cikiyor ona denk getiriyor dedim kendi kendime ..

Bence parlıyorsun o doğru ve adamın dediklerini tekrarlayım mı demesinden seni beğendiğini anladım ben canım ama biraz daha bak emin olmak adına. Bir de heyecanlanma :)

Bence parlıyorsun o doğru ve adamın dediklerini tekrarlayım mı demesinden seni beğendiğini anladım ben canım ama biraz daha bak emin olmak adına. Bir de heyecanlanma :)
Bak bende öyle düsündüm sonra dedim ki kendi kendime yine abartma nereden ne cikariyorsun dedim ama sende dedin .. Sagol zamana birakicam artik yormicam kendimi cidden ben sabirsizim ama sabri ögrencem sabir sabir !! Sagol bu düsüncelerin icin ve evet heyecan yapiyorum hemde cok bugün ordayken kalbim yerinden cikacak sandim. Sagol iyi geceler

Ya bu mesele hep böyle sürüp gidecek gibi . Sen Murat'ın duygularını öğrenmelisin . Murat belki senden cesaret alamadığı için sana açılmıyor . Buna kızıyor belki .
Murat'a cesaret ver . Kendi duygularını söyleme ama cesaret ver . Çöz artık şu meseleyi olacaksa olsun yahu

Nasil ögrencem ben asla direkt konusmam ve acilmam ve nasil cesaret vereyim ki hic bir fikrim yok nasil yapilir bu isler bilmiyorum herkes nasil beceriyor zaten anlayamiyorum cok geriyim bu konuda...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…