konu başlığı bile bulamadım....

bak o ayrıntıyı hiç demedin. belkide böyle hassas bi konuyu o erkeğe anlattığın için etkilenmiş olabilir hatta alınmış bence . kıskanmış olabilir . benim fikrim.[/QUOTE]

Dün şehir dışına çıktı. koptu artık dedim ben. akşam bi baktım ilk defa mesaj atmış bana. trip atmakla ilgili konu geçti, orda 'sen hakediyosun tribi' dedi. sence düşünüyo mu? Senin durum ne oldu

bak o ayrıntıyı hiç demedin. belkide böyle hassas bi konuyu o erkeğe anlattığın için etkilenmiş olabilir hatta alınmış bence . kıskanmış olabilir . benim fikrim.

Dün şehir dışına çıktı. koptu artık dedim ben. akşam bi baktım ilk defa mesaj atmış bana. trip atmakla ilgili konu geçti, orda 'sen hakediyosun tribi' dedi. sence düşünüyo mu? Senin durum ne oldu [/QUOTE]

bak dedigim cikti trip atiyor. bnce seninle ilgileniyor ama senin onunla ilgilenmedigini saniyor ee nasil ilerledi mesajlasma?
benimki geldi bugün azcik görüstük ama oda pek ilgilenmedi bende pas vermedim cok rahat bi cocuk belki bütün bu olanlari ben abarttim ama o kadar da cok yorumlar var ki hepsi de o ilgileniyor diyor ... ahh hic bilemedim...

Emine çok tatlısın
Temkinli ol gözünden çıkan kalpler aklını başından almasın
Sen devam et murat yakında sana açılır bence

Oy cidden çok tatlısın sen ya

Kardeş payına mı takıldın? Ne diyecek başka sevgili payımı aşk payımı bence ona takılma
Telefonlarınız Yok mu birbirinizde bir edinin telefonlarınızı

Kardeş payına mı takıldın? Ne diyecek başka sevgili payımı aşk payımı bence ona takılma
Telefonlarınız Yok mu birbirinizde bir edinin telefonlarınızı
Yok telefon numarasini almadim oda sormadi . Ama kardesss kelimesi ya kardesss tabi ona takildim Yani bana bi mesaj mi vermeye mi calisti kardes falan hem kards pari yapinca kardes gibi götülmez mi katsi taraf anlamadim su kardes payi kelimesini Cignedim sakizin kabugunu sakliyorum hahahahah Cok korkuyorum kendimden bu sacma haller hic bana göre degil

Havada aşk kokusu var .
Senin gönlün kimden yana anladığım kadarı ile ali kişisine arkadas gözü ile bakiyorsun

Havada aşk kokusu var .
Senin gönlün kimden yana anladığım kadarı ile ali kişisine arkadas gözü ile bakiyorsun
Ali yi kesinlikle arkadas olarak görüyorum oda bana zaten kardesim dedi , son mesajima bak orda da yine bisiler yazmistim. Murat i bugün sevdigimi anladim..

Hangisi daha iyiyse onu sec

Canım kardeş payı kelimesinden ben öyle bi sonuç çıkarmadım aslında . Ne bileyim o dilimize çok yerleşmiş bi söz , bende eşime söylerim hatta . Kardeş payı: "kardeşler herşeyi eşit bölüşür biz de eşit bölüştük" manasında benim için
Bi de hadi senin dediğin manada kullandı diyelim, belki senin tepkini ölçtü ?

Aa öyle mi ? Bak demekki kards payi aslinds kötü digil yada dedigin gibi benim tepkimi ölctü ben naptim hatirlamiyorum bile bi an her sey karardi ve tüm dünya sanki o karanliga hirfi ve bennn böyle dondum ama hic bir sey belli etmedim .. Uf hic bisi bilmiyorum bi bilsem benden hoslaniyor ben adim atarim haha

Bencede Murat sizden hoşlanıyor hatta "kendini ezdirmezsin" falan dediğine göre gelecek planlıyor gibime geldi.Bence tavrınızı o adım atana kadar değiştirmeyin.Sizi böyle beğeniyor ,yumuşarsanız tavrı değişebilir.

Bence Murat senden hoşlanıyor ama hem senin ondan hoslanip hoşlanmaďigından emin olmadığı için hem de seni tanımak için şu an açilmayip gözlemliyor olabilir. Ama yine de Murat ın duygularını anlamış olman lazım senin. Onun bakışından konuşmalarından...

Ne sevimli yazmışsın tam Yeşilçam kıvamında isimler bile öyle gitme emineeee
Canım sen bu flört olaylarının keyfini çıkar hemen sevgili moduna girme sonra çok ararsın bu zamanları

Bence çok tatlısın yorumuma gelince bence ikisi de senden hoşlanıyordu ama ilk önce murat Aliye söyledi ve sen Ali'nin bacısı oldun :)))

Maşallah tüm zıt özelikleri bu arada bunyende barindirabilmissin. Dünya üzerinde böyle birinin varlığından şüphe duydum ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…