Komşularınız sizden hiç şikayetçi oldumu??

EflatunSu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2007
532
2
46
Hepimiz ufak tefek nedenlerdende olsa komşularımızdan şikayetçi olmuşuzdur.Peki komşularınız sizden şikayetçi oldumu hiç?Yüzünüze karşı yada arkanızdan söylenen bir şikayet duydunuzmu?paylaşalımmıa.s.

cok sükür daha öyle birsey yasamadim tek komsum evsahibim oldugu halde.

Ben buna meydan vermem.Arkamdan söylenmiş hiçbir söz de duymadım.Ben inanamayacaksınız ama asla arkadan konuşulmayan bir çevrede yaşıyorum.

Oldu evet. Bizimkiler balkonda okey oynarlarken çok ses çıkmış o yüzden bağıra çağıra şikayet ettiler. Sanki bizim evin arkasına çiftlik kuranlar, her gece 5 adet köpeğin sesinden, 2 adet kuzunun kokusundan ve Almanyadan gelen misafirlerinin sabaha kadar seslerinden 10 senedir uyuyamayan ve çıtımız çıkmayan biz değildik. Bende onlar öyle bize bağırırken elimde ki su bardağını refleks olarak kafalarına fırlattım. ha pişman mıyım? Hayır yine olsun yine yaparım :eek:klava:. hatta geçen gün ki gibi polise şikayet ederim. onlarda paşa paşa evlerinde çıtlarını çıkaramazlar Kötü Kazen

Oldu evet. Bizimkiler balkonda okey oynarlarken çok ses çıkmış o yüzden bağıra çağıra şikayet ettiler. Sanki bizim evin arkasına çiftlik kuranlar, her gece 5 adet köpeğin sesinden, 2 adet kuzunun kokusundan ve Almanyadan gelen misafirlerinin sabaha kadar seslerinden 10 senedir uyuyamayan ve çıtımız çıkmayan biz değildik. Bende onlar öyle bize bağırırken elimde ki su bardağını refleks olarak kafalarına fırlattım. ha pişman mıyım? Hayır yine olsun yine yaparım :eek:klava:. hatta geçen gün ki gibi polise şikayet ederim. onlarda paşa paşa evlerinde çıtlarını çıkaramazlar Kötü Kazen

özo korkmaya başladım ben senden canım:roflol:bu gibi durumlarda güzel bir söz gelir aklıma"kapının önündeki çöpünü temizlemeden kimsenin çöpüne laf atma"diye.senin komşularınınki o hesap.a.s.

Evet oldu....

Sagimdaki solumdaki bisey demiyorda üst komsu indi 2 kere....
(bu arada biz tasinali daha 3 ay oluor)

Almanyada saat 22.00 dan sonra gürültü yapmak yasaktir...
Bizimde sürekli arkadaslarimiz gelir, sohbet eder güler egleniriz...:dance:

Napiyim kovuyummu susun len mi diyim....

Inerse insin cokta tinnnn.....Çok üzgünüm çoook

yıllardır herhangi bir şikayet duymadım ama,alt komşuma kendim soruyorum, ancak o zaman söylüyor...elektirik süpürgesinin sesi çok gidiyormuş{ben de şikayetçiyim bu durumdan}bide komşumun uzunca süren temizlik sonunda,yorulmuşundur canım gel bişeyler hazırladım diye beni çağırması yok mu:eek: canım komşum benima.s.

sahi unutmadan, uzun seneler önce altlı üstlü oturduğum komşum beni canımdan bezdirmişti...inanırmısınız birkaç yıl onun altındaki dairede oturdum, gece ikilere kadar gürültüsü hiç bitmezdi...bir kere bile mevzuu etmedim....neyse Allahın takdiri...o evden taşındım gittim...birkaç yıl sonra eşimin işi dolayısiyle aynı semte geldim ev arıyorum, kısmet aynı apartmanda, daha önceki üst komşumun üzerindeki daireye kiraya oturdum...aman Allahım senmisin onun üstündeki daireye oturan...yıllarca şikayeti bitmedi{bu arada benim daima yanımda olan evsahiplerimizea.s.çok şükür daha sonra bir evim oldu:kahve:

17 yıllık evliyim bu güne kadar hiç bi komşumla tartışmam olmadı...
ama daha 4 gün önce karşı daireye birileri taşındı. evvelsi gün yani geldiklerinin ikinci günü gece 12 gibi ben burda kk dayım ve tv açık ama sesi olabildiğince kısık...kulağımda kulaklık var müzik dinliyorum, güm güm ses gelmeye başladı... bu neki dedim kulaklığı çıkardım, benim yeni komşu duvarı yumrukluyor:1shok:rahatsız oldu bişeyden ama ne anlamadım valla bendebenneyaptımkiacaba klavyenin sesindenmi rahatsız oldularki:roflol::roflol:
dağdan gelip bağdakini kovcak galiba bu komşu:mymeka:

Evlendiğimizden beri aynı evdeyiz.2,5 yıl oldu yani..
Geçen sene zorla bizi apartman yöneticisi seçtiler. "Biz genciz,anlamayız,çok yoğun çalışıyor kocam yapamaz" dedim anlamadılar.:1no2:
Şimdi doğalgaz,boya işleri çıkıyor hep onlar ilgileniyor. Bugün de komşu gelmiş; "apartmanımız çok bakımsız oldu,kapı bozuk hiç görmüyorsunuz" dedi.
Ben de "size söylemiştim,biz anlamayız" diye dedim..:sm_confused:

Geçen sene zorla bizi apartman yöneticisi seçtiler. "Biz genciz,anlamayız,çok yoğun çalışıyor kocam yapamaz" dedim anlamadılar.:1no2:
Şimdi doğalgaz,boya işleri çıkıyor hep onlar ilgileniyor. Bugün de komşu gelmiş; "apartmanımız çok bakımsız oldu,kapı bozuk hiç görmüyorsunuz" dedi.
iyi etmişsiniz arkadaşımyerimseniben
ay çok güldüm buna:roflol::roflol:

yıllardır herhangi bir şikayet duymadım ama,alt komşuma kendim soruyorum, ancak o zaman söylüyor...elektirik süpürgesinin sesi çok gidiyormuş{ben de şikayetçiyim bu durumdan}bide komşumun uzunca süren temizlik sonunda,yorulmuşundur canım gel bişeyler hazırladım diye beni çağırması yok mu:eek: canım komşum benima.s.

benim annemdede var bir tane süpürge.süpürge değil tek kişilik orkestra:roflol:nerdeyse 100 metre öteden duyuluyor sesi.okuldan eve dönerken daha apartmana girmeden duyardık kardeşimle sesini "hah annem temizlik yapıyor yine"diye gülerdik.inanırmısın aynı süpürgeyi kullanıyor annem hala.taş gibi ama.halıları kaldırıyor.ahh ah aklıma geldi sayende anneciğimin ev süpürmesi:kahve:

sahi unutmadan, uzun seneler önce altlı üstlü oturduğum komşum beni canımdan bezdirmişti...inanırmısınız birkaç yıl onun altındaki dairede oturdum, gece ikilere kadar gürültüsü hiç bitmezdi...bir kere bile mevzuu etmedim....neyse Allahın takdiri...o evden taşındım gittim...birkaç yıl sonra eşimin işi dolayısiyle aynı semte geldim ev arıyorum, kısmet aynı apartmanda, daha önceki üst komşumun üzerindeki daireye kiraya oturdum...aman Allahım senmisin onun üstündeki daireye oturan...yıllarca şikayeti bitmedi{bu arada benim daima yanımda olan evsahiplerimizea.s.çok şükür daha sonra bir evim oldu:kahve:

canım sende imalı imalı altta oturduğunuz zamanki şikayetlerini dile getirseydin."bizde sizin gürültünüzü çok dinledik"diye.ben söylerdim yerinde olsam.jeyyar
güzel günlerde ağız tadıyla oturun evinizdea.s.

17 yıllık evliyim bu güne kadar hiç bi komşumla tartışmam olmadı...
ama daha 4 gün önce karşı daireye birileri taşındı. evvelsi gün yani geldiklerinin ikinci günü gece 12 gibi ben burda kk dayım ve tv açık ama sesi olabildiğince kısık...kulağımda kulaklık var müzik dinliyorum, güm güm ses gelmeye başladı... bu neki dedim kulaklığı çıkardım, benim yeni komşu duvarı yumrukluyor:1shok:rahatsız oldu bişeyden ama ne anlamadım valla bendebenneyaptımkiacaba klavyenin sesindenmi rahatsız oldularki:roflol::roflol:
dağdan gelip bağdakini kovcak galiba bu komşu:mymeka:

olabilir klavyenin sesinden rahatsız olmuşlardır:roflol::roflol:benim kocamda dertli o konuda:eek:

bahaneyle atarlar sizi yöneticilikten bakarsın..eminim çoook üzülürsünüz demijeyyaryöneticiliği emekli birisi iyi yapar zaman açısından.a.s.

X