koltuk rengine göre fon perde

Turkuaz koltuk takıma uygun fon perdem ne renk olmalı sizce

• Turkuaz uyumlu

OY: 0 0,0%
  • Zıt bir renk

OY: 8 100,0%

• Ankete Katılan
    8

AyMorcivet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2016
829
631
41
Arkadaşlar ben turkuaz koltuk takımı aldım ve nasıl bir fon perde almalıyım kafam çok karıştı ..aynı renklerde fon perde alsam salon sırf turkuaz olup boğulur mu :KK37: sizce ne renk olsa güzel olur .fikirlerinize ihtiyacım var .fotoraftaki renk gibi

7F27907D-AF33-450E-B037-3996B3960FE5.jpeg

Arkadaşlar ben turkuaz koltuk takımı aldım ve nasıl bir fon perde almalıyım kafam çok karıştı ..aynı renklerde fon perde alsam salon sırf turkuaz olup boğulur mu :KK37: sizce ne renk olsa güzel olur .fikirlerinize ihtiyacım var .fotoraftaki renk gibi

Eki Görüntüle 2167497
Krem yapıp pencereye doğru olan 2pileyi turkuaz yapabilirsiniz

Krem,capucino rengi ve kirlentler veya ufak detaylarda turuncu veya kahve çok yakıştırıyorum.güle güle kullanın

Toprak yada gümüş tonları klasik olarak kullanılabilir
Yada daha canlı enerjik bir oda isterseniz mürdüm le uyumu güzeldir. Pudra pembe çok tercih ediliyor

Salonun büyüklüğüne ve sizin zevkinize kalmış.
Hardalı yakıştırıyorum ben, ama iddialı olur. Tarzınıza uyuyorsa düşünebilirsiniz :)

Benim su yesili takimim var ve asla ayni tonlarda fon almam kahve tonlari alicam diyordun ama perdecide benim takimin neredeyae aynisi rengi gorunce onu begendjm yaptirdim.. guzel de oldu :)

Salonumda turkuaz berjerlerim var, koltuklarım gri, perdelerim gri, kırlentlerim yağ yeşili- hardal ve sandalyelerim beyaz.
Bu renkler birbirlerine çok yakışıyor.
Sakın kahve bej tonlarına girmeyin, çok klasikleştirir.
Soft gri, pudra, somon, hatta yağ yeşili ve bebek mavisi bile olabilir.

Canim bu renk buyuk bir kose takimim var o kadar perde arayisindan sonra gri ama toz gri yaptim perdelerimi ve salon camim cok buyuk oldugu icin cok sik durdu tavsiye ederim .

Hepinize çok teşekkür ederim ☺️ kafam daha çok karıştı yarın perdeciye gidicem hepinizin sakın aynı renk diktirme demişsiniz ..şuna karar verdim ki fonlar turkuaz olmayacak evet salonum büyük ve yeni taşınıyorum ve koltuklarımın teklileri bej renginde ..

X