Kolposkopi, Biyopsi ASC-US, HPV, cin1, cin2, cin3 Tecrübelerimizi Paylaşalım

cvbiniz icin tesekkur ederim gercekten oyle mi düşünüyorsunuz. İnşaallah bir sorun yoktur.. 3.5 yillik surecteki ilk hpv testim

cvbiniz icin tesekkur ederim gercekten oyle mi düşünüyorsunuz. İnşaallah bir sorun yoktur.. 3.5 yillik surecteki ilk hpv testim

Bakın gerçekten sizde bir şey yok bence bu zamana kadar hiç bir smeariniz kötü çıkmamasına rağmen neden siz hpv olayına ve hasta olacağınıza takıldınız anlamış değilim ?

Bakın gerçekten sizde bir şey yok bence bu zamana kadar hiç bir smeariniz kötü çıkmamasına rağmen neden siz hpv olayına ve hasta olacağınıza takıldınız anlamış değilim ?
3.5 yil once sigil tedavisi gordum donduruldu. 2 ay sonra hamile kaldim 9 ay gecti dogurdum 40 gun sonra ilk smearim yapildi temizdi.. Sonraki yil yaptirmadim bu isin ciddi oldugunu bilmiyordum doktorum da korkma demisti ve sigilden dna alinip yollanirmis onu falan yapmadı mesela. Ama kotu bi dojtir degil. Neyse gectigimiz ocak ayinda 2. Smearimi yaptirdim temizdi.. Buraya girip okudukca benim onlem konusunda baya geride olduğumu gordum. Ve korktum baya da.[/QUOTE]

[/QUOTE]
Korkmanızı gerektirecek hiçbirşey yok şuan. Ben de siz de ileri bir durumun olabileceğine inanmıyorum. Ama bu da ihmal etmenize bir sebep olamaz. Olmamalı. Bir kere atlatmanız tekrar olmayacağı anlamına gelmez benim hikayemi okudunuz durumumum ilerlemesinde iki taraflı ihmal söz konusu biliyorsunuz. İhmal etmeyin. Bir de moralinizi çok bozuyorsunuz bozmayın bu kadar sizin şu anki konumunuzda olumsuz hiçbirşey yok ki çoğumuz sizin gibi smearimizin temiz olmasını isterdik :)

Korkmanızı gerektirecek hiçbirşey yok şuan. Ben de siz de ileri bir durumun olabileceğine inanmıyorum. Ama bu da ihmal etmenize bir sebep olamaz. Olmamalı. Bir kere atlatmanız tekrar olmayacağı anlamına gelmez benim hikayemi okudunuz durumumum ilerlemesinde iki taraflı ihmal söz konusu biliyorsunuz. İhmal etmeyin. Bir de moralinizi çok bozuyorsunuz bozmayın bu kadar sizin şu anki konumunuzda olumsuz hiçbirşey yok ki çoğumuz sizin gibi smearimizin temiz olmasını isterdik :)[/QUOTE]
sizin hpv negatifti en son okudugum kadarıyla. Smeariniz bu durumda iyi gelmedi mi yani?

Ayrica moral verdiginiz icin tesekkur ederim.. Anne oldugum icin iki.kat telasimm var.. Kizimi düşünüyorum en cok o yuzden...

sizin hpv negatifti en son okudugum kadarıyla. Smeariniz bu durumda iyi gelmedi mi yani?[/QUOTE]
Ben 15inde leep oldum geçen ay smearim 3 ay sonra henüz bilmiyorum

tesekkur ederim.. Peki hpv 1 ayda mi sonuclanir acaba?
Benim sonuçlarım 12 gün civarı çıkmıştı ama ben üniversite hastahanesi hastasıyım keteme sormadınız mı ne zaman çıkacağını[/QUOTE]
1 ay dediler.. Sonra kadin doguma gidip gosterecegim sonucu.. Smear da yapın demedim dun keske onu da yaptirsaydim

Deflagyn kullanan arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Aplikatörü tamamen dolduruyorsunuz değil mi 5 ml için sonuna kadar çekmek gerekiyor. Bana bu çok gibi geliyorda:) sanki şişe 30 gün yetmicek gibi ama benim gözümün de pek ayarı yoktur tabi :)

Benim sonuçlarım 12 gün civarı çıkmıştı ama ben üniversite hastahanesi hastasıyım keteme sormadınız mı ne zaman çıkacağını
1 ay dediler.. Sonra kadin doguma gidip gosterecegim sonucu.. Smear da yapın demedim dun keske onu da yaptirsaydim[/QUOTE]
1 ay cok uzun bi sure.ben tam iki haftada sonucumu aldim ketemden.bi gidip sorun dilerseniz 2 hafta sonra.

1 ay dediler.. Sonra kadin doguma gidip gosterecegim sonucu.. Smear da yapın demedim dun keske onu da yaptirsaydim
1 ay cok uzun bi sure.ben tam iki haftada sonucumu aldim ketemden.bi gidip sorun dilerseniz 2 hafta sonra.[/QUOTE]
Smear sonucunuzun da beraberinde gelmesi lazim.siz talep etmemis olsaniz bile.

Canım arkadaşlarım hu huu? Kimse yok mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…